• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o počtu hráčů na světech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11063
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tak by mělo finišovat prázdninové umrtvení
svět s1
hráčů/minule/rozdíl 1556 1709 -153


svět s9
hráčů 1126 1227 -101


svět arizona
hráčů 1179 1257 -78


svět buffalo
hráčů 1121 1222 -101


svět colorado
hráčů 1148 1246 -98


svět dakota
hráčů 1638 1769 -131


svět eldorádo
hráčů 1975 2234 -259

svět florida
hráčů 3647 3923
-276
14515-1125=13390 hráčů. (cca 8 procent pokles) Všechny světy v poklesu, bez jakékoliv vidiny na zlepšení.

Perlička: dakota a eldorádo jsou prý silně osídleny
 
A to máme být v kontextu všech jazykových mutací 5. co do počtu hráčů. Před námi Poláci (suveréně první), Němci, Portugalci a tuším Britové. Nechtěl bych vidět, jak to vypadá kupříkladu v Dánsku nebo Řecku, kde by měla být ještě menší hustota...
 

Pawn

Člen týmu
Slovácí si ozvali a tu možnost migrace dostali. :-) By mne zajímalo proč u nás admini raději vymýšlí soutěže typu kdo nakreslí hezčí tomahawk, a jen se tváří jak něco dělají pro hráče. :) Světy umírají, ale pojdme si dál říkat jak to není pravda. Jediná šance je migrace/spojení nějakých světů pokud chceme vidět ještě boj o střední pevnost alespoň - kvalitní boj. Je to škoda, ale každá hra někdy prostě končí :-)
 
Vždyť tady ani už není kdo by migroval, spojením světů se populace neposílí. Mnoho hráčů má více světů, a to jsou takoví co hrají, tu se nikdo nenajde.

Do dvou let český server skončí, pak je šance hrát u anglánů, jinak to ani nevidím. Takže pokud je třeba se přesunout, tak od znova a jinde než přesouvat postavy, to není do budoucna žádné řešení.
 
Nemáme přístup až k takovým statistikám, vedeme si pouze záznamy počtu hráčů:

k 1.9. 2012 v porovnání s 23.7.2012 (den, kdy byla spuštěna migrace)

S1 - 3121 hráčů (+129)
S9 - 2868 hráčů (+561)
Arizona - 3969 hráčů (-212)
Buffalo - 4067 hráčů (+1)
Colorado - 14304 hráčů (-1173)

S2 - 957 hráčů (-351)
S3 - 904 hráčů (-365)
S4 - 1141 hráčů (-390)
S5 - 850 hráčů (-402)
S6 - 1333 hráčů (-484)
S7 - 1299 hráčů (-344)
S8 - 1280 hráčov (-458)

Tady je vidět, že světy, který se při spuštění migrace zavírali by teď nijak dramaticky nezaostávaly a třeba s6 by byla jedním z nejosídlenějších serverů.

A potom je tu ten počet hráčů na Coloradu - tehdy nejnovější svět měl přes 15 tis. hráčů, což je dnes neuvěřitelné číslo, když se Florida za svoji půlroční existenci nedokázala dostat na 5 tisíc.
 

Pawn

Člen týmu
West už nový lidi netáhne.. stávající to moc nebaví, a neskutečně jich to odradilo updatema průběžně.. bohužel to je fakt. Nicméně hráčů je zde pořád dost.
A já tu migraci/spojení vidím jedině dobře. Beru hráče co mají postavy na obou světech.. tak prostě pokud chtějí aktivní svět,bitvy,west, prostě něco obětují.. případně by se prostě věci z druhé postavy převedly na tu jednu aby nepřišli o vlastnictví alespoň. :-) Sám hraju Ari,Buff, a pro sloučení by jsem klidně byl v zájmu bitev,chatu a vzdal by jsem se jedné postavy abych si kvalitně zahrál ještě. :-)
 

DeletedUser1318

Guest
V souvislosti s preclíky bádám nad tím, jestli nějak lze poznat hrající hráče.
Když si otevřu v herním okně "žebříček", přejdu na poslední stranu, k posledním hráčům, všichni jsou zelenáči bez jakékoliv výbavy, obě úrovně na 1, přesto mají všichni status "aktivní".
Lze vůbec získat status "neaktivní"?
Respektive to jsou všichni ti zjevně nehrající greenhorni počítaní do celkového počtu hráčů na daném serveru?
Zajímalo by mne, k jakým číslům bychom došli, kdyby bylo možné vytvořit status např.: "posledních třicet dnů se nepřihlásil".
 
Od začátku eventu mi z přátel zmizeli už 3 hráči neaktivitou. A to je prosím jen průřez stovky hráčů, kteří kdysi byli aktivní.
To jen pro ilustraci...
 

DeletedUser18530

Guest
Do prčic,pánové v inno co takhle zapnout ty malé šedé věci co máte v hlavě a udělat něco konečně pro vrácení životu westu?Proč do prkýnka třeba neuděláte 2 obrovské CZ Světy kde by na každém bylo hodně hráčů a ne jak ted hodně světů a na každém málo hráčů a úbytek hráčů..Lidi co mají postavu na víc světech by se jim věci přenesli na jednu postavu,jasně někdo by rencal ale na takovým velkým CZ Světě,víc duelů,bitev,obchodu,živí chat...I jiné hry začali dělat nebo slučovat stávající světy v Global světy,Seafight,Sakes and Fidget atd atd,důvod je jasný,všude chtějí získat hráče a stávající aby zůstali...Proč The West vymýšlí nové duelové formule,dává mrtě akci kde jsou nové a nové sety a proč se nezamyslí nad skutečností že jsou světy polomrtvé a hráči odchází a nový nejsou...By mně zajímalo co by mi na to řekla ta slečna s INNO TV a nebo nějaký ten manager co má na starosti West...Přímo s očí do očí se ho zeptat,to musí vidět i oni co se děje s Westem ne?
 

DeletedUser

Guest
Tak a pomalu zavíráme :)
Tak by mělo finišovat prázdninové umrtvení
svět s1
hráčů/minule/rozdíl 1270 1556 -286


svět s9
hráčů 909 1126 -217


svět arizona
hráčů 1031 1179 -148

-
svět buffalo
hráčů 901 1121 -220


svět colorado
hráčů 1026 1148 -122


svět dakota
hráčů 1159 1638 -479


svět eldorádo
hráčů 1205 1975 -770

svět florida

hráčů 3105 3647 -542
13390 -2784=10606 hráčů. (cca 21 procent pokles za rok). Hraje míň hráčů než kdysi jen jeden svět. Všechny světy jsou mrtvé. Tak kdy tipujete, že to zavřou? Nehcete udělat anketu? :)

Perlička: dakota a eldorádo i florida jsou prý silně osídleny
Tak by mělo finišovat prázdninové umrtvení
svět s1
hráčů/minule/rozdíl 1556 1709 -153


svět s9
hráčů 1126 1227 -101


svět arizona
hráčů 1179 1257 -78


svět buffalo
hráčů 1121 1222 -101


svět colorado
hráčů 1148 1246 -98


svět dakota
hráčů 1638 1769 -131


svět eldorádo
hráčů 1975 2234 -259

svět florida

hráčů 3647 3923 -276
14515-1125=13390 hráčů. (cca 8 procent pokles) Všechny světy v poklesu, bez jakékoliv vidiny na zlepšení.

Perlička: dakota a eldorádo jsou prý silně osídleny
 
Teď pokrátíš všechny hráče, co mají více postav na různých světech (můj skromný odhad je, že 80% hráčů má více než jednu postavu, 40% má 3-4 postavy a 25% hráčů má nějakou aktivní postavu na všech 8 světech) a dostaneš se na číslo mezi 1500-2500 fyzických hráčů. Víc to určitě nebude. Já jsem před nějakou dobou očekával uzavření téměř každým dnem, nicméně když jsem se dozvěděl, že stále jsou někteří hráči do tomboly narvat třeba i 1000 eur (bylo to údajně na slovenském serveru), nedivím se, že to nechávají stále ještě dobíhat. Anketa nevím, zda není příliš dekadentní...
 

Pawn

Člen týmu
Nemyslím, že se o uzavírání byť jen přemýšlí. :-) Sloučení je na místě, ale určitě ne do 1-2 světů, ten bordel bych pak vidět nechtěl, kdyby se pár egoistů slezlo na 1 světě, tak by to nebylo k vydržení. To ať mam radši už mrtvolnej klid :D
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím, že se o uzavírání byť jen přemýšlí. :) Sloučení je na místě, ale určitě ne do 1-2 světů, ten bordel bych pak vidět nechtěl, kdyby se pár egoistů slezlo na 1 světě, tak by to nebylo k vydržení. To ať mam radši už mrtvolnej klid :D
co chceš slučovat? Vždyť nikdo to nehraje. Sloučíš li všechny světy dohromady, stejně ti to nedá jeden aktivní svět.
 
No trochu zakopaný pes je v tom, že těch 1500-2500 fyzických hráčů má svoje primární postavy roztroušeny po 8 světech. A tak si každý může s tou svoji vymazlenou postavičkou hnít na svém mrtvém světě bez nutnosti (nebo spíš možnosti) konfrontace s ostatními nejlepšími. Ano, někteří mají i sekundární postavy tak dobré, že s nimi do té konfrontace jdou, ale už nejsou třeba tak aktivní po organizační stránce, ať už jde o město, alianci či bitvy. A vůdčí elán proto schází a nedostatek hráčského materiálu je ještě zřejmější.
 
Nahoru