• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Registrace - výběr inventáře

DeletedUser

Guest
jj já, Duelant č.1, volil č.3, ale v tomto případě tuto "nesrovnalost" rád přehlédnu... :)
 
Hivko kdo vi o tom kdo bude general nebo kdo o tom bude rozhodovat ? Predpokladam ze ty si o tom rozhodnes sám kdo se ti bude libit a koho vyberes a generalove kteri se hlasili maj smulu a vyberes si svuj tym ?
 

DeletedUser16879

Guest
Zdravím tak jsem se také zaregistroval a i když jsi to Hive psal že to tu už nemusím psát tak jen pro info mám také invent č.1

Tak zatím Ahoj
Houmli
 
Hivko kdo vi o tom kdo bude general nebo kdo o tom bude rozhodovat ? Predpokladam ze ty si o tom rozhodnes sám kdo se ti bude libit a koho vyberes a generalove kteri se hlasili maj smulu a vyberes si svuj tym ?
Mikosansobi má vybrat generály, avšak zatím se tak nestalo (přes četnou urgenci). Rozhodl jsem se tedy nečekat a konat. Zatím mám označené hráče,u kterých není pochyb o tom, že v týmu mají být. Pro finální výběr bych uvítal více poradních hlasů, aby to celé nebylo jen na mě.
 

DeletedUser18809

Guest
caute...ja jsem se registroval a vybral jsem si inv. č.3 (všechny bitvy mam odehrane na DMG) - pokud byste však nutně potřebovali, abych šel inv č.1 a tanka - nemám s tím problém... ;)

pripadne - v invu č.3 je pizaro, který je docela silný - možu teoreticky jít dělníka na úhyby ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru