• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kniha stížností a připomínek

Jste pro otevření nového světa? Líbí se vám nové akce a sety? (dny mrtvých)

  • Jiná volba (upřesním v příspěvku)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    25
Prostor pro vyjádření vaší nespokojenosti (se hrou samozřejmě, to že stará nevaří pište jinam). Potom to pošleme do Německa takže by bylo asi lepší psát bodově a k tomu připsat pár argumentů, snažte se neopakovat to co už tu je. Z toho co se tu objeví dáme dohromady dopis co jim pošleme.

Díky, uvidíme co z toho vzejde :D
 

Pawn

Člen týmu
To bude chtít víc jak to založit tady kde kouká pokud 10 lidí, to rozešli i ve hře mezi lidi ať vyjádří názor alespoň, když už děláš anketu..

Jinak Novej svět je vždycky zkáza pro ten minulý, ale ještě větší pro ty před. A z mého pohledu co se hráčské základny týče byl každý nový svět cca po Coloradu~ jen horší a horší. nebo spíše znatelně horší.
Je třeba aby lidi už drželi někde při sobě, a byl kvalitní aktivní svět, jak opět ukrást některé hráče/jejich aktivitu na jiných, zkrátka to stále roztahovat víc a víc.
Kdyby dělali něco pro hráče, a nejenom se tak tvářili - viz. právě otevření dalšího světa, tomboly, úkoly na oko, tak by nás hodili skoro všechny dohromady, aby hra byla opět aktivní tak jako v dobách svého rozkvětu a super časů.
 

DeletedUser

Guest
Otázkou je, jak relevantní je odpověď "Ne, nechci nové světy.".
Kdo nechce - nový svět nejde, a podstatné pro Inno je množství lidí, jež jdou a říkají činy Ano.
A zřejmě jich je stále dostatek, když další světy jedou.
 
Otázkou je, jak relevantní je odpověď "Ne, nechci nové světy.".
Kdo nechce - nový svět nejde, a podstatné pro Inno je množství lidí, jež jdou a říkají činy Ano.
A zřejmě jich je stále dostatek, když další světy jedou.
Mě prostě vadí že každej reptá v různejch tématech kde to nemá smysl, když tu bude milion lidí hlasovat proti tak možná něco změníme ale tohle je o ničem.
 

DeletedUser

Guest
Světy Westu hraje aktivně odhadem tak 700-800 hráčů celkem. když se tady vyjádří 8-10 lidí, že nechce nové světy, má to nulovou vypovídací hodnotu a nemá smysl výstupy někam posílat. Hra je už dávno ve stadiu klinické smrti a resuscitace se nekoná. Hlasoval jsem pro nové světy, protože to nijak neovlivníme, myslím že podstatnější je sloučit staré světy do jednoho a nechat jeden nový (nebo + ten nejnovější pro těch několik hráčů co do hry přijdou nebo se po odmlce vrátí) svět.

A jsem hodně zvědavý na počet hráčů, kteří zaplní ten nový svět, myslím, že to nebude vysoké číslo, ten svět bude živořit hned od začátku.
 
Světy Westu hraje aktivně odhadem tak 700-800 hráčů celkem. když se tady vyjádří 8-10 lidí, že nechce nové světy, má to nulovou vypovídací hodnotu a nemá smysl výstupy někam posílat. Hra je už dávno ve stadiu klinické smrti a resuscitace se nekoná. Hlasoval jsem pro nové světy, protože to nijak neovlivníme, myslím že podstatnější je sloučit staré světy do jednoho a nechat jeden nový (nebo + ten nejnovější pro těch několik hráčů co do hry přijdou nebo se po odmlce vrátí) svět.

A jsem hodně zvědavý na počet hráčů, kteří zaplní ten nový svět, myslím, že to nebude vysoké číslo, ten svět bude živořit hned od začátku.
Ok, nemá to smysl. Tak si tu shnijte a plačte že hra je o ničem a že dřív to bývalo lepší
 

DeletedUser11691

Guest
Pokud vám přijde že je hra o ničem, tak v tom případě trávíte čas na ničem. Dobrý výkon.
 
Nahoru