• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rád bych si tu poplakal

Ahoj, je mi jasné že po tomhle mě moc rádi mít nebudete, pokud tedy dostanete možnost si to přečíst ale myslím že je potřeba se vyjádřit.

Rád bych se vyjádřil, tentokrát ne ke hře ale k foru a hráčům obecně. S hrou jsem začal v roce 2009 a zažil jsem zlaté časy Westu. Pamatuji si doby kdy i samotné forum bylo jiné. Pamatujete doby, kdy jsme tu hráli hrůzné hry? Např. počítání Googolplex, hádání hlášek z filmů a podobně. Vzpomínáte, jak každý měsíc bylo několik hráčů odměněno za pozitivní působení na foru? (Já za to tenkrát získal Rudolfa, překvápko co?) Dělali jsme "Posezení u dýmky míru", kdy vybraný hráč (opět jsem měl to štěstí), zpovídal člena týmu, tvůrce tw-db.info a podobné zajímavé hráče. Vzpomínám si, jak si hráči navzájem vytvářeli podpisy (díky Misho). Některý z hráčů kreslil ostatním obrázky s westernovou tematikou. Soutěží se pravidelně zúčastnilo spoustu hráčů, např. Páreček kdysi o Vánocích vymodeloval nádherné město ze hry pouze z marcipánu. Téma "Historie divokého západu" (https://forum.the-west.cz/index.php?threads/historie-divokého-západu.24290/) mělo nečekaně velký úspěch. Několik hráčů to opravdu nadchli a pravidelně do knihy přispívali. Lidé posílali do soutěží své návrhy na diplomy do soutěží, které se pořádali na srazech.

Připadám si jako dědeček, který vypráví vnoučatům, o tom, že se kdysi bavili i bez televize. Hráči, který začal hrát v posledním roce to musí připadat neuvěřitelné že jsme tu bývali komunita fajn lidí co se dokázali společně zapojit. Hráči se mezi sebou hádají a tým už dávno nefunguje. Co se stalo?

Dá se s tím něco udělat?

Očekávám odpovědi typu "Pokud se ti to nelíbí, odejdi." Já ale nechci! Mám pocit, že hráči jako já si po tolika letech zaslouží víc. Máme tu problémy a je třeba je řešit.

A teď do toho, ukamenujte mě protože jsem řekl svůj názor :)
 
Byť jsem ve hře i na fóru poslední dobou dost neaktivní, vždy když sem nakouknu, tak si připadám si stejně. Nejsi v tom sám ;)
 

DeletedUser18984

Guest
NEBOJ SA GABOR MAS MNA... popravde bol som dnes na obede s Delim a ten mi povedal ze existuje stranka ktora ti premaze vsetky ucty na INNO https://goodbye.innogames.com/login tak som to spravil

Screenshot_3.png

Kukam ze po zabanovani vsetkych aktivnych hracov na fore tu uz nikto nehra a ani v hre
zbohom :'(
 
Povím Vám příběh,který se stal ;) Jak již někteří zaznamenali zmínil jsem se o jiné online hře...dám jen zkratku "GW"
Hrál/li jsme to přes 12 - 14 let a také tam byly jiné časy ;;)
Postupně hra upadala a jelo se ze setrvačnosti :D
Tak to je a tak to bude...každá věc se jednou rozbije ;)

Na snad dodat

Já jsem rád,že tu je alespoň něco :) a tak dodám,že .....
to ani INNO nedokáže :D
 
ahoj,Krosna se opět zjevil na Dakotě,kde jsem s ním zakládal Krhounkov,nabídl mi spřátelení,protože do města ,který jsem jaksi z nostalgie držel v chodu nevstoupil.Obsadil,ěsto hned vedlenazval ho Nostalgie Krosna ,ale nekomunikuje
 
Nahoru