• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Anketa o názvu nového světa

Jak chcete aby se jmenoval nový svět?


  • Celkový počet hlasujících
    41

DeletedUser17809

Guest
Hlasoval bych pro název INNO už dost! -ale ten tam nevidím. Upřímně je mi to naprosto buřt.
A vynechali písmeno Ch.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18182

Guest
Taky je mi to buřt, ale nejsnadněji se pamatuje a píše Indiana, tak asi tak.
 

Deleted User - 825207

Guest
HIVe prosím můžeš trošičku objasnit zda se jedná o anketu o hlasování pro nový svět pro českou komunitu či pro anglickou?Protože na anglickém forum je oznámeno spuštění nového světa a to dne 17.10. s jménem Idaho,zde je ,takže můžeš to prosím uvést na pravou míru?Bude se spouštět nový svět zde či ne?Jedná se anketu pro svět který bude spuštěn jinde?Pokud ano,proč nás INNO zatahuje hlasovat o světě který se CZ komunity netýká a pokud je tomu tak,proč se hlasuje když je jméno toho světa již oznámeno,navíc i datum tak pokud se nejedná o CZ svět proč je spuštěna soutěž o tipování data spuštění světa když to je již oznámeno na anglickém forum?
Nebo je to jen náhoda a anketa a tipování zde se týká spuštění světa pro nás,CZ komunitu?
Prosím můžeš to objasnit?
 

z3l1

Člen týmu
HIVe prosím můžeš trošičku objasnit zda se jedná o anketu o hlasování pro nový svět pro českou komunitu či pro anglickou?Protože na anglickém forum je oznámeno spuštění nového světa a to dne 17.10. s jménem Idaho,zde je ,takže můžeš to prosím uvést na pravou míru?Bude se spouštět nový svět zde či ne?Jedná se anketu pro svět který bude spuštěn jinde?Pokud ano,proč nás INNO zatahuje hlasovat o světě který se CZ komunity netýká a pokud je tomu tak,proč se hlasuje když je jméno toho světa již oznámeno,navíc i datum tak pokud se nejedná o CZ svět proč je spuštěna soutěž o tipování data spuštění světa když to je již oznámeno na anglickém forum?
Nebo je to jen náhoda a anketa a tipování zde se týká spuštění světa pro nás,CZ komunitu?
Prosím můžeš to objasnit?

|

Hlasování se týká CZ komunity. Tudíž se bude muset otevřít nový svět zde na CZ serveru. Jméno světa si můžeme vybrat vlastní proto zde máme tuto anketu nemusíme řídit názvem světa co mají EN komunita.
 

DeletedUser17809

Guest
Můžu se zeptat, když si můžeme vybrat vlastní jméno, proč to tedy nebyla minule Havaj když vyhrála?
 
Anketa je jen průzkum mezi herní komunitou. Konečný výběr je pak stejně na hlavní administrátorce. Samozřejmě to neznamená, že by výsledek hlasování neměl žádný vliv na rozhodování, ale na druhé straně to ani neznamená, že by byl výsledek jakkoliv zavazující.
 

Pawn

Člen týmu
Doufal jsem, že je to konečně už pustilo vzhledem k úpadku lidí, bohužel evidentně ne. Jdeme pohřbít i Hudson, kterej mi přijde mrtvej už i tak stejně. :-D Jediný smysl už snad vidím, že chtějí dojet celou abecedu a pak to zabalí konečně. Jinak jméno je prakticky jedno ale z nabízených se mi nejvíc líbí Iowa. Nicméně ani hlasovat nebudu protože jsem proti, vzhledem k tomu že na starých světech-Flo, už i poměrně G. Docela umíráme bez lidí a nic se neděje.
 

DeletedUser18953

Guest
Zdravím, the west jsem hrával pravidelně několik let nazpět. Moc rád bych se k tomu z nostalgie vrátil ale vrhnout se do 2roky rozjetého světa by byla ztráta času, téměř nemožné vytvořit nějakou perspektivní postavu která by mohla konkurovat lidem co tam jsou od začátku. Proto vyhlížím spuštění nového světa již několik měsíců a těším se na šanci začít zároveň s ostatními. Dovolím si tvrdit, že v této situaci nejsem sám a proto mě mrzí chabá propagace spuštění nového světa, kdyby člověk se zájmem nechodil vyhlížet na fóra tak nic neví. To je si myslím hlavní problém nedostatku lidí. Při lepší propagaci spuštění nového světa, a tudíž šance pro staré veterány opět se vrátit na západ a změřit síly od začátku, by se mohla celá situace úpadku lidí west komunity zlepšit.
 

DeletedUser17865

Guest
jděte už s tím otvíráním dalších světů někam! :( :( :(
až se bude otvírat ten na P-mám tip...
 

DeletedUser18548

Guest
Zdravím.Málo jste zničili west otvíráním nových a nových světů?
 

DeletedUser16637

Guest
Zdravím, the west jsem hrával pravidelně několik let nazpět. Moc rád bych se k tomu z nostalgie vrátil ale vrhnout se do 2roky rozjetého světa by byla ztráta času, téměř nemožné vytvořit nějakou perspektivní postavu která by mohla konkurovat lidem co tam jsou od začátku. Proto vyhlížím spuštění nového světa již několik měsíců a těším se na šanci začít zároveň s ostatními. Dovolím si tvrdit, že v této situaci nejsem sám a proto mě mrzí chabá propagace spuštění nového světa, kdyby člověk se zájmem nechodil vyhlížet na fóra tak nic neví. To je si myslím hlavní problém nedostatku lidí. Při lepší propagaci spuštění nového světa, a tudíž šance pro staré veterány opět se vrátit na západ a změřit síly od začátku, by se mohla celá situace úpadku lidí west komunity zlepšit.
No, vyhlížíš zcela zbytečně, protože ten nový svět zanedlouho stejně chcípne, sorry.
Myslím, že názor komunity CZ je zcela jasný "Nové a nové světy vedou jen k záhubě celého Westu"
Já byl na Dakotě, Coloradu i Floridě a postupě jsem zůstal jen na Arizoně.
Pokud tedy chce někdo začít, může směle zde. Oba zde soupeřící týmy jsou natolik vděční za každého příchozího, že rádi každému v začátcích pomohou.
Poměřování sil na novém světě trvá vždy tak maximálně půl roku, pak jde svět do kytek...
Takže pokud chceš, přijď a rádi ti pomůžeme, aby ses těm dobrým rychle vyrovnal ;)

Za mě říkám "NA ŽÁDNÝ NOVÝ SVĚT JIŽ NIKDY NEPŮJDU A POKUD ZAVŘETE ARIZONU - KONČÍM"

Váš marfra
 
Nahoru