• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Migrační pásmo

Jáké preferujete migrační pásmo?

  • Arizona <- Dakota + Eldorádo + Florida + Georgia + Hudson

  • Arizona <- Dakota + Eldorádo

  • Dakota <- Eldorádo + Florida

  • Georgia <- Hudson

  • Florida <- Georgia + Hudson

  • S1 <- S9


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
K bodu 1)
Ve Všeobecných obchodních podmínkách (VOP) je uvedeno:
§7 Obsah služeb
7.2 Všechny námi nabízené hry, služby, prémiové služby, položky nebo měny jsou dle našeho uvážení přepracovávány a aktualizovány tak, aby byly atraktivní pro co nejširší okruh uživatelů. Aby se hry mohli účastnit všichni hráči, je nezbytné, aby používali stejnou verzi hry, služeb, prémiových služeb, položek a měny. Proto se můžeš účastnit příslušné hry a využívat služby, prémiové služby, položky nebo měny vždy pouze v aktuální verzi.
7.3 Vyhrazujeme si právo ukončit provozování her nebo jejich částí bez udání důvodů.

Vzhledem k tomu, že VOP mají vyšší platnost než Pravidla hry, znovu jsi vedle. Nehledě na to, že i v pravidlech je uvedeno: "Společnost InnoGames může kdykoli změnit (včetně úpravy a smazání) herní účty, herní světy, konfigurace a dalších aspekty hry, a to včetně těchto pravidel."

Od bodu 1) se pak odvíjí i všechny další body, neboť INNOGames je majitelem hry a může si s ní dělat co chce.
Je třeba k tvé argumentaci proti bodu 3) doplním, že stávající migranti jsou na s1 již 6,5 let, zatímco bez nich server předtím fungoval 3 roky a 9 měsíců. Vzhledem k provedeným změnám, kdy se za poslední dobu hra stala mnohem dynamičtější, tak je rozhodující aktivita v posledních letech, kdy jde získat mnohem více zkušeností atd. a to už jen za denní bonus.

Takže srovnání: za 3 roky a 9 měsíců se s1 vylidnil natolik, že na něm poklesla aktivita natolik, že byo rozhodnuto o jeho oživení a to oživení tu víceméně funguje 6,5 roku.

Všechno týkající se bitev je jen a jen o lidech, zda se vedoucí osoby aliancí dokáží mezi sebou domluvit, zvládnou motivovat svoje hráče, aby na bitvy chodili a vydrželi u hry. A to samozřejmě stojí čas a vyžaduje to nějaký balík schopností. Když se sejde vhodná konstelace, nemusí to fungovat na novém ani starém světě s migrací nebo bez migrace. Vždycky tato hra bude o lidech, kteří ji hrají a diskuze o tom, zda migrace něco rozhodí nebo ne je opravdu mimo. Důkazem toho budiž srovnání s1 a s9, kde nastal úplně opačný vývoj, který jsem již někde jinde popisoval.
 
Víš ono to s tou migrací není nic slavného, píšou tu, že na S1 migrovali hráči z S2 až S8. Předpokládám, že ti jde o bitvy:
realita
Bitva 4.2. 2019 - 93 útočníků přepadlo... Bránilo 84... kde jsou všichni ti migranti? Nenaplnili ani střední pevnost...


Edit:
Zajímavost/ - někdo tu na S1 označil v první stovce asi 40 migrantů - tady v té bitvě nebyla ani polovina z nich... možná by se měli naházet zpátky na jejich mrtvý svět :D



.

Jak tu již někdo psal, mít měřítko pouze podle bitev je blbost, já osobně nejsem bitvař, i když se občas nechám přemluvit. Ale když ti odejde 3/4 aktivních hráčů z Colorada na Arizonu, s kým pak máš na tom serveru hrát ? S kým obchodovat, s kým se měřit v žebříčku, s kým se vlastně bavit ? Tak jednoduše to překousneš a dokud máš tu možnost, půjdeš též s ostatními.

Já nikde nebojuji za to, aby migranti z nuggetových serverů šli k vám, vesměs i s tou S9 je mi to jedno, vzhledem k tomu, že hraji pouze na jednom světě. Ale když vidíš tu situaci, jak si hráči stěžují, že jejich domovské světy pomalu umírají a na Arizoně je většina lidí jednoznačně pro migraci, proč jim nedat tu možnost sem přejít ?
 
dydy, souhlasím s tím, že výherní zbraně z akcí, kdy má být na každém světě jen 1 sada, může být trochu problém. zvlášť když na aktivním světě je získat je o dost dražší a těžší než na světě mrtvém. nicméně mě to neuráží a navíc si myslím, že po roce jsou stejně k ničemu (sám jedny mám a už je vůbec nepoužívám - jsou mnohem lepší sady).

bitvy, jak píše HIV, jsou hlavně o lidech - a je jedno jestli jsou to původní hráči nebo migranti. jak tu někdo psal ohledně Arizony, kdy migranti založili třetí stranu, to si myslím bylo a je špatně. migranti by se měli přizpůsobit novému světu a ne svět jim (ostatně stejně jako v reálu, i když to moc nefunguje).
 

Deleted User - 825207

Guest
MIKO máš zde názory pár hráčů,co se bude dít dál?Stačí ti to takhle nebo dáš nějakým způsobem skrze oznámení v hře na každý svět nějakou anketu aby hlasovalo pro/proti,případně odkud/kam více hráčů(ovšem to může být zavádějící když dost lidí má postavu na více světech) a pak výsledky pošleš dál do německa?Nebo co se bude dít dál?Nerad bych aby se to proměnilo jen v jakousi debatu a výsledek z toho nebyl žádný,rád bych aby se konečně něco dělalo,pokud migrace nebude tak to aspoň říct hráčům ať si nedělají iluze,můžeš proto říct co máš v plánu nyní dělat?Nebo co se bude dít?Díky :)
 

DeletedUser307

Guest
K bodu 1)
Ve Všeobecných obchodních podmínkách (VOP) je uvedeno:
§7 Obsah služeb
7.2 Všechny námi nabízené hry, služby, prémiové služby, položky nebo měny jsou dle našeho uvážení přepracovávány a aktualizovány tak, aby byly atraktivní pro co nejširší okruh uživatelů. Aby se hry mohli účastnit všichni hráči, je nezbytné, aby používali stejnou verzi hry, služeb, prémiových služeb, položek a měny. Proto se můžeš účastnit příslušné hry a využívat služby, prémiové služby, položky nebo měny vždy pouze v aktuální verzi.
7.3 Vyhrazujeme si právo ukončit provozování her nebo jejich částí bez udání důvodů.

.....

O migraci ani slovo...až bude migrace zakotvena v pravidlech nebo ve VOP, Mnichovské dohodě, Brexitu.... pak celá tato debata ztratí na významu - STOP SPAM!

...mít měřítko pouze podle bitev je blbost, já osobně nejsem bitvař.... s kým pak máš na tom serveru hrát ? S kým obchodovat, s kým se měřit v žebříčku, s kým se vlastně bavit ?....

Pokud ti nejde o bitvy, tak je s kým hrát, obchodovat a měřit se i bez migrantů, míň, ale je. Co se týká chatu a zpráv, tak v tom asi nebudu objektivní, protože mně píše každou chvíli někdo. Tady chápu, že někdo toho může mít málo, přesto dělat migraci kvůli chatu mi nepříjde úplně vhodné.


... jak tu někdo psal ohledně Arizony, kdy migranti založili třetí stranu, to si myslím bylo a je špatně. migranti by se měli přizpůsobit novému světu a ne svět jim (ostatně stejně jako v reálu, i když to moc nefunguje).

- to je z těch nejhorších variant. Mně osobně na S1 do bitev zve JUSIN, migrant, vždy hned přeruším práci a jdu k fortu. Boje jsou tam kolem 20:00, v drtivé většině jsem online a plním příkazy na slovo (klidně se ho zeptej). Dávám na trh blbosti do úkolů, cetky co máme ve městě za nákupku.... ANO je to o lidech, ale ne o takových co se někam narvali pod záminkou zatraktivnění hry a je jim zatěžko se zakliknout do boje (viz můj post bitva 4.2. 2019 )


.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pokud ti nejde o bitvy, tak je s kým hrát, obchodovat a měřit se i bez migrantů, míň, ale je

ANO je to o lidech, ale ne o takových co se někam narvali pod záminkou zatraktivnění hry a je jim zatěžko se zakliknout do boje (viz můj post bitva 4.2. 2019 )


Ne všichni migranti někam šli kvůli bojům, pokud to někoho nebaví, tak to nebude naklikávat. West je oproti jiným hrám jedinečný v tom, že si zde každý najde to svoje, protože těch možností je tady fakt hodně. Bohužel kromě dobrodružství - které je mezisvětové, ke všemu ostatnímu potřebuješ aktivní hráče na serveru, alespoň co se týče měření se v žebříčku, což je vlastně smysl většiny her, být nejlepší. Tzn. bez aktivních duelantů se nebudeš moci s kým měřit v duelech, bez řemeslníků v řemesle, bez bitvařů v bitvách a tak dále.
 
dydy, o migraci ve VOP ani slovo? asi ne, ale ty si tam nepochopil tu větu, že si INNO může s tou hrou udělat co chce? když se zítra rozhodnou, že se tu budou stavět domečky podobné minecraftu, tak to tak bude a ty s tím nic neuděláš.
 

DeletedUser307

Guest
dydy, o migraci ve VOP ani slovo? asi ne, ale ty si tam nepochopil tu větu, že si INNO může s tou hrou udělat co chce? když se zítra rozhodnou, že se tu budou stavět domečky podobné minecraftu, tak to tak bude a ty s tím nic neuděláš.

S tím já problém nemám, přidali (mimochodem na podnět cz hráčů) poker, změnili mapu, přidali bitvy, dobrodružství... ALE ONI. Pokud by Innogames s migrací, jakožto s vylepšením hry počítali, nejspíš by byla pevně zakotvena, jako např. mulťáky, pushing apod.
 

Mikosansobi

Člen týmu
MIKO máš zde názory pár hráčů,co se bude dít dál?Stačí ti to takhle nebo dáš nějakým způsobem skrze oznámení v hře na každý svět nějakou anketu aby hlasovalo pro/proti,případně odkud/kam více hráčů(ovšem to může být zavádějící když dost lidí má postavu na více světech) a pak výsledky pošleš dál do německa?Nebo co se bude dít dál?Nerad bych aby se to proměnilo jen v jakousi debatu a výsledek z toho nebyl žádný,rád bych aby se konečně něco dělalo,pokud migrace nebude tak to aspoň říct hráčům ať si nedělají iluze,můžeš proto říct co máš v plánu nyní dělat?Nebo co se bude dít?Díky :)


Mohu to dát do hry, ale až skončí platnost posledního oznámení, které je nastavené do 22/2. Momentálně přesouvám itemy hráčům, kteří chtějí zrušit účty na Buffalo a Coloradu. Snad klesneme pod 200 účtů do další akce. Do Německa posílám report každý týden a na prvním místě je vždy migrace. Od pátku do neděle budu provádět kontrolu na multi, vyhodnotí se básnička a přidají se nové soutěže s výhrou ve valentýnské měně.
 

DeletedUser14895

Guest
Tiež by som nebol proti - bol by aspoň 1 veľmi aktívny svet ako za starých časov ale to vznikne až by boli všetky sk svety spojené do 1 a to iste cz svety + by na tom museli byt uboho s aktivitou ze by sa nieco take dialo
 

DeletedUser14895

Guest
Prosím ľudí, ktorí píšu, že nechcú migrovať na aktívnejší svet nech aspoň k tomu napíšu svet kde hrajú a prečo to nechcú.
 

DeletedUser18182

Guest
Osobně sem pro migraci. Jakou? Takovou, která bude dávat smysl. Takže na jediný svět. Je mi jedno jaký, nebo spíše bylo mi jedno jaký, ale když se migrovalo na Arizonu, tak už na Arizonu. Nemá smysl vytvářet větší prostor pro mrtvoly. Arizona je momentálně splněný sen lidi z mrtvých světů. Zase žijí, v což už mnozí nedoufali. A když zjistili, že to na Arizoně opět žije, tak mnozí ani nečekali na migraci a začali tam hrát. Myslím si, že uvítají možnost přesunout se tam se svojí hlavní postavou. Proč se ještě nesmazali Colorádo a Buffalo? Protože druhou migraci dělali mnohem citlivější lidé k hráčům a dávají jim dostatečnou dobu na to, aby ti, co jsou proti migraci, si mohli tu hru co nejdéle užít na světě, který mají rádi. Je jím buřt, že je mrtvý, i jejich postavička je herně mrtvá, ale prostě tam vegetí, protože kdysi se na tom světě vypracovali, něco tam zažili a jiný svět je nezajímá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18505

Guest
S tím já problém nemám, přidali (mimochodem na podnět cz hráčů) poker, změnili mapu, přidali bitvy, dobrodružství... ALE ONI. Pokud by Innogames s migrací, jakožto s vylepšením hry počítali, nejspíš by byla pevně zakotvena, jako např. mulťáky, pushing apod.

ty migrace už budou poslední zoufalé kroky od INNA, potřebují mít nugeťáky po sobě aby oni soupeřily, když bude jen pár na každým světě tak se nemají s kým měřit a tím pádem i menší zisk pro INNO, nesmyslnými migracemi chtějí zoufalé nugetáky dostat k sobě aby se začali zase předhánět v honbě za ničím. Tato hra brzy úplně zanikne protože se o ni nikdo nestará.
 
Nahoru