• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Migrácia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14895
  • Vytvořeno

DeletedUser14895

Guest
Úplně prví bod tady toho našeho snažení musí být to, že Innogames už nebude chtít vydělávat a přestane otevírat nové světy. Mám dojem, že Indiana vla otevřená v listopadu před vánoci, aby měli na dárky - to je prostě fakt. 10 let pořád dokola. S každým novým světem z každého serveru odejde pár lidí na nový s tím, že tam to bude lepší. To je náš problém, který migrace momentálně nevyřeší.
Ono tu ide aj o to ked INNO dava tie "eventy " veci v shope za nuggety, tak logicky si to takmer NIKTO na týchto mŕtvych svetoch nekúpi - poviem teraz príklad napr veci na bitvy,duely ved kto by si tam nieco take kupoval ked to ani nevyuzije pretoze niesu tam boje...
 
musí být to, že Innogames už nebude chtít vydělávat

Snad jsi to myslel s nadsázkou, poněvadž kdyby jim west přestal vynášet, tak ho ukončí úplně. Nic jiného, než potenciální zisk za provozováním her není, ale tak je to u veškerého podnikání. Osobně jsem tu již před dlouhou dobou prosazoval názor, jehož hlavní myšlenkou bylo právě to, že čím méně světů je, tím méně obchodníků skrz světy a méně itemů. V praxi by to znamenalo, že kdyby byl pouze jeden svět, hráči by nemohli obchodovat mezi světy a tak získávat celé sady prakticky zadarmo a pokud by o ně měli zájem, museli by si právě jednou za čas koupit nějaké nuggety a Němcům by to vydělalo více.
 
...
Tím tuplem není důvod k migrování hráčů, ale k založení nových postav. ....

moc tvoje příspěvky nechápu. proč bych si zakládal novou postavu a piplal jí od začátku (někoho to třeba nebaví, mě určitě ne) když můžu přejít s hotovou postavou.
místo abys byl rád, že je svět živý, tak mi přijdeš, že bys byl nejraději kdyby tam byli jen "původní" postavy a svět mrtvý.
 
moc tvoje příspěvky nechápu. proč bych si zakládal novou postavu a piplal jí od začátku (někoho to třeba nebaví, mě určitě ne) když můžu přejít s hotovou postavou.
místo abys byl rád, že je svět živý, tak mi přijdeš, že bys byl nejraději kdyby tam byli jen "původní" postavy a svět mrtvý.

To jsem si taky říkal, ale v jednom z těch příspěvků naznačil, že nechce, aby migranti v žebříčku předháněli původní hráče, nebo to na mě tak působí. Ale o čem jiném ta hra potom je.
 
dydy79 se nám tady trochu změnil v trola. Začne 6,5 roku po spuštění migrace plácat něco o předbíhání v žebříčcích. Precedens pro tohle už byl dávno vytvořen a nemá cenu o něm polemizovat a to, že byl asi několik let v díře (nebudu raději uvažovat jaké) a nevšiml si toho, že na jediný server který hraje, přimigrovalo takové množství hráčů, kteří si dokonce pojménovávali celá města a aliance podle svých původní serverů, tak to je můj údiv opravdu velký.

Pokus směřovat snažení k tomu, aby INNOGames přestalo vydělávat je už asi příznak hodně silného omamného materiálu. Není výdělek, není hra. To jsou jednoduché počty.

Aby se diskuze trochu pohnula, vytvořil jsem vedle nové vlákno s anketou.
 

DeletedUser307

Guest
dydy79 se nám tady trochu změnil v trola. Začne 6,5 roku po spuštění migrace plácat něco o předbíhání v žebříčcích. Precedens pro tohle už byl dávno vytvořen a nemá cenu o něm polemizovat a to, že byl asi několik let v díře (nebudu raději uvažovat jaké) a nevšiml si toho,.....


Je spousta hráčů co nechodí na fórum, co nečte cizí profily, co si prostě nevšimlo, že nějaká migrace proběhla. To že se tam někdo objevil a je lepší než třeba je, mi příjde naprosto normální, to že přišel z jiného světa už ne. Před těmi lety, jak píše, se tu o tom bavilo, to jsem postřehl, ale že se to uskutečnilo už ne. Nikdo mě neinformoval, pokud ano, tak asi blbě. Můžeš mě tu klidně urážet, pokud s ti uleví, ale nic to nemění na tom, že nejsem sám kdo migraci nechce. Blábolení o tom, že chci mrtvý server je jen tvé klasické spamování. Už jsem ti někde psal, aby ses naučil číst - pořádně.
Výsledek poslední migrace není prakticky žádný když se problém po x letech opakuje. (jediné co, tak se objevily na S1 nicky, které uráží migranty, např Merkel je...).

Zkus si aspoň na chviličku připustit, že má někdo i jiný názor než je ten tvůj - takový je život.

Na S1 si jedla007 kolem vánoc založila postavu, o hře nemá ani páru, učí se, kliká rekreačně a dnes má lvl 58, jde to celkem rychle, všechny úkoly před sebou, má co hrát. Mohla jít na Indianu, šla na S1...

PS: Tys vážně udělal anketu bez možnosti "žádné" :-D to je potom těžky s tebou diskutovat


.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Blábolení o tom, že chci mrtvý server je jen tvé klasické spamování. Už jsem ti někde psal, aby ses naučil číst - pořádně.
ýsledek poslední migrace není prakticky žádný když se problém po x letech opakuje. (jediné co, tak se objevily na S1 nicky, které uráží migranty, např Merkel je...).V

.

Já to beru, pokud by většina S1 nechtěla migraci, tak ať. Ale zároveň nevidím důvod, proč ostatním serverům nedat možnost migrovat na Arizonu, kde stejně nehraješ, tak by tě to nijak netrápilo. Myslím, že většina hráčů odtamtud je za každého nového, co tam přijde ráda.
 

DeletedUser307

Guest
Já to beru, pokud by většina S1 nechtěla migraci, tak ať. Ale zároveň nevidím důvod, proč ostatním serverům nedat možnost migrovat na Arizonu, kde stejně nehraješ, tak by tě to nijak netrápilo. Myslím, že většina hráčů odtamtud je za každého nového, co tam přijde ráda.

Konečně někdo, s kým se dá debatovat. Nemám problém s migrací mimo můj, a pokud bude většina z původních obyvatel (ne už migrantů) pro, nemám problém se podřídit.
Ale pokud mě tu bude rádoby člen westtýmu urážet, povedeto max k tomu, že sem přestanu chodit a za pár let se zase budu divit co se tu děje...
 
Pokud jsis toho nevšiml, tak se tady vůbec neřeší, jestli migrace ano či ne, ale pouze jaká migrace odkud a kam. Vzhledem k tomu, že se o ostatní hráče zajímáš tak málo, že ani nevíš, že na server kde hraješ (záměrně jsem nenapsal "tvůj") přimigrovalo několik stovek, možná i tisíc hráčů, pak nemůžeš vůbec vědět jaká je poptávka po migraci. A ta je opravdu velká a dlouhodobá.

Ten zájem lze i doložit tvrdými čísly a to zhruba v takovém poměru, že 3/4 hráčů chtějí co nejradikálnější migraci. Viz hlasování z roku 2017.
 

Deleted User - 825207

Guest
Samozřejmě,čím radikálnější a čím méně světů zůstane po migraci tím lépe..Jako dydy chce s1 bez migrace,ok,támhle lojzík z coloráda říká,kucííí já tady migranty nechci,prosím migrace jo ale bez coloráda,támhle ferda z dakoty,ne ne ne,já na dakotě nechci žádné migranty,kdo chce tady hrát ať si založí účet tady,tady miško z hudsonu nám říká,tak to moment,migraci ano ale vynechte prosím můj svět hudson...Takhle si začnite psát každý a je to..Vždyť pak žádná migrace být nemusí,když chce každý hrát v 40 lidech na xy světech..To opravdu řešíte nějakou tabulku s xp?Radši budete v 50 nebo ok,100 lidech hrát na x světech kde budete vysoko v žebříčku než na jednom dvoch světech kde sice budete třeba 185tý ale zato na těch světech bude po 500 hráčích?Já na hudsonu(i když jsem již naprosto neaktivní tam a dost dlouho) jsem pořád snad do top 10 v xp,na indianě jsem na tom ještě líp ale pokud bych měl možnost si vzít jeden účet,migrovat někam kde sice budu třeba hluboko v žebříčku ale budu vědět že ten svět žije tak tam jdu hned...
 

DeletedUser14895

Guest
Je spousta hráčů co nechodí na fórum, co nečte cizí profily, co si prostě nevšimlo, že nějaká migrace proběhla. To že se tam někdo objevil a je lepší než třeba je, mi příjde naprosto normální, to že přišel z jiného světa už ne.
Tak aby sme si to ujasnili a zhrnuli čo sa tu rozoberá.. S1 je ako tak aktívny len preto že tam prebehla Migrácia z okolitých svetov (ako písal HIV). Keby sa toto nestalo tak by na tom bol pravdepodobne ešte horšie ako tieto ostatné mŕtve svety. Čiže odhadom takých 50% hráčov (ak nie viac) je tam z okolitých svetov čo migrovali na S1. Čiže dydy prakticky tvoje reči čo hovoríš proti migrácií - ideš vlastne proti sebe. Kto vie čo by si hovoril keby tam neprebehla žiadna z týchto migrácií a na salóne by bolo aktívnych max 20 hráčov a prakticky by si sa bavil sám so sebou...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18985

Guest
Migrovat na jeden starý a druhý nový tím by se vyřešilo to že nebude začínat s novou postavou mezi vysokými lvl, ale když se tam pohne víc nových lidí tak stejně začneš mezi novými takže bych neviděl problém mít 1 SVĚT na který by se migrovalo.
 

DeletedUser18892

Guest
Aj sa niečo s migráciou pohlo alebo stále nie? Inak ak nebude neotvoríte mi vlastný svet? Zahral by som si cca rovnako ako na georgii, ale mohol by som sa z neho aspoň tešiť, dikičko
 

z3l1

Člen týmu
Aj sa niečo s migráciou pohlo alebo stále nie? Inak ak nebude neotvoríte mi vlastný svet? Zahral by som si cca rovnako ako na georgii, ale mohol by som sa z neho aspoň tešiť, dikičko

S migrací stále nic... Bez kladných odpovědí vždy akorát že to kontrolují každý měsíc a furt jim to nepřijde dostatečně neaktivní pro otevření migrace

Osobní svět ti neotevřou :D
 

z3l1

Člen týmu
Já spíš nechápu, proč pořád běží Colorado a Buffalo. Ale asi se to stejně nedozvím.

Ale jo dozvíš :D Já ti to napíšu...
Světy Buffalo a Colorado běží stále díky hráčům kteří sice migrovali z těchto světů ale jelikož byla možnost se na dané světy registrovat tak tak učinily a tudíž teď tam "smrdí" s postavama o které ani nemají zájem a jen si tam točí tomboly a doufají že až bude uzavření světů tak že si budou moct nechat převést některé předměty třeba například na Arizonu buď pomocí někoho kdo tam má stále aktivní postavu nebo pomocí supportu když by tato možnost byla.

Jinak dle inno pravidel je že pokud je na daném světě víc postav jak 200 (myslím) tak je svět brán jako "aktivní" a tudíž CML odmítá jakékoliv zprávy o tom že se na těch světech nehraje a stále je udržuje při životě...

Další světy kde je více postav mají stejný problém - všichni víme že to na nich umřelo ale dle inno tabulky né takže třeba moje hlavní postava bude už asi nadosmrti smrdět na Dakotě :D pokud by byla migrace na dakotu tak by mě to nevadilo že jí tam mám :)

Nevím zda tomu porozumíte co jsem psal ale snad anooo :)

S pozdravem
z3l1
 

DeletedUser17809

Guest
Porozuměl jsem tomu až moc dobře, Zelí, a moje holt taky no :D I na Buff a Colu :p
 
Ale jo dozvíš :D Já ti to napíšu...
Světy Buffalo a Colorado běží stále díky hráčům kteří sice migrovali z těchto světů ale jelikož byla možnost se na dané světy registrovat tak tak učinily a tudíž teď tam "smrdí" s postavama o které ani nemají zájem a jen si tam točí tomboly a doufají že až bude uzavření světů tak že si budou moct nechat převést některé předměty třeba například na Arizonu buď pomocí někoho kdo tam má stále aktivní postavu nebo pomocí supportu když by tato možnost byla.

Jinak dle inno pravidel je že pokud je na daném světě víc postav jak 200 (myslím) tak je svět brán jako "aktivní" a tudíž CML odmítá jakékoliv zprávy o tom že se na těch světech nehraje a stále je udržuje při životě...

Další světy kde je více postav mají stejný problém - všichni víme že to na nich umřelo ale dle inno tabulky né takže třeba moje hlavní postava bude už asi nadosmrti smrdět na Dakotě :D pokud by byla migrace na dakotu tak by mě to nevadilo že jí tam mám :)

Nevím zda tomu porozumíte co jsem psal ale snad anooo :)

S pozdravem
z3l1

Nějaký čas jsem tomu směšnému pravidlu o 200 aktivních postavách taky věřil, teď už ale vím, že je to prachsprostá lež. Stačí se podívat na Slovensko.
 
Nahoru