• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace hry - diskuze

DeletedUser19006

Guest
Opravdu tam pivo není. Někdo v salónu psal, že se mu to ukázalo, že mu to šlo zase jen do půlky. Ani zadavatel na B4 se mi nezobrazuje.
 

DeletedUser1318

Guest
Opravdu tam pivo není. Někdo v salónu psal, že se mu to ukázalo, že mu to šlo zase jen do půlky. Ani zadavatel na B4 se mi nezobrazuje.
Kolik máš level?
Podmínku Zachraň salón, část 2. (Kdo s koho) máš hotovou?
Plníš to letos poprvé?
Podívej se do knihy úkolů - do splněných - jestli máš něco z úkolu nemocný sládek hotové.
Já to splněné mám, letos mi to nabízí jako pokračování u Henryho úkol Nabídka dne (Řemeslo 2.0)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19006

Guest
Už to asi chápu.
Mám lvl 62
Podmínku jsem splnil a pivo jsem splnil celé. Během úkolu jsem dostal všechno vybavení sv. Patrika.
Letos jsem to plnil poprvé.
Teď to důležité. Myslel jsem, že opakování je plnění znovu toho samého úkolu znovu. Podle toho co píšeš je pokračování to řemeslo. Což jak jsem psal se mi objevilo. To první zadání se mi objevilo a splnil jsem ho. Teď asi musím hledat pokračování, nebo spíš jak jsem se dozvěděl čekat na duben.
Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9544

Guest
jsem jediný koho tak štve nově zavedené potvrzování smazání reportů? :D jsem člověk co prostě všechny oznámka standartně maže, pokud zrovna není potřeba je uchovávat pro akci typu wasteland, aby byl pořádek. takže zejména při podobných akcí jako byly teď koule, kdy člověk fakt poctivě kliká 15-ti vteřinovky, kdy byla otrava i dříve mazání x stránek oznámení, tak teď je to super otrava, když při každé stránce jedno kliknutí přibylo :confused: beru, že to zavedli, ale měli teda udělat i možnost mazání více stránek oznámení najednou, pak by mi jedno kliknutí celkově navíc nevadilo...
 

Pawn

Člen týmu
Protože je takový problém, prostě počkat až se po čase smažou samy od sebe všechny naráz.. Takže fakt ne, west má věci co lidi mají štvát, ale zrovna taková blbost teda si nemyslím.
 

DeletedUser9544

Guest
Protože je takový problém, prostě počkat až se po čase smažou samy od sebe všechny naráz.. Takže fakt ne, west má věci co lidi mají štvát, ale zrovna taková blbost teda si nemyslím.

tak já taky neříkám že to je ta největší blbost co kdy vymysleli, to určitě ne. ale určitě mě to nepotěšilo...
 

DeletedUser19029

Guest
Nechcete udělat další lvly ? a další práce více úkolů a tak? :) nebo spojit světy dohromady aby byl větší počet hráčů?
 

Deleted User - 825207

Guest
Nechcete udělat další lvly ? a další práce více úkolů a tak? :) nebo spojit světy dohromady aby byl větší počet hráčů?
Ahoj,ne INNO nic takové nechce,moc dobře vědí že hra je u konce a jediné co chtějí je dostat co nejvíc peněz od hráčů s co nejmenším úsilím,proto jediné co v hře uvidíš bude výprodej/tombola a občas nová úkolovka aby se neřeklo.Až to přestane být pro INNO přínosný tak hru uzavře ale zatím jim to sype i bez potřeby nějakých větších změn.Větší update/něco nové,opravdu nové tady nečekej..
 

Pawn

Člen týmu
Nechcete udělat další lvly ? a další práce více úkolů a tak? :) nebo spojit světy dohromady aby byl větší počet hráčů?
Bohužel, hra - no spíše browserovky mají to nejlepší pár let již za sebou, west už se nejspíš moc nezmění jak je psáno výše krom tombol, semtam úkolovky, menší změny,opravy. Na druhou stranu je možné že někdy v budoucnu až innu už to bude ještě více jedno tak přijde něco jako opravdu druhé řemeslo, i navýšení lvlů spolu s možností i například změny charakteru spíše jako gesto pro hráče. Ale kdo ví.
Tak jako tak, z CZ fora se vždy předkládal max. návrh němcům, kteří to mají na starost, protože to není tak, že CZ verze si řekne že zvýšíme úrovně a tak se stane. Takže by jsi se možná mohl zkusit ptát spíše na německém/beta forum, kde ti možná odpoví někdo kdo do "plánů-neplánů" inna vidí trochu víc.
 

Pawn

Člen týmu
Dobrodružství je meziserverově, takže nejde jen o buffalo, ale dobro krom pár lidí co si tam už pravidelně nahání ego to už prakticky nikdo moc opravdu nehraje.

//EDIT úkolovka s "medvídkem" po odpracování 5 hodin grizzlyho nepokračuje? Němci nám dali na férovku polovinu questu? Nebo team v toolu vidí a nejlíp i prozradí zda pokračování se koná? Protože u waupeeho ani v jeho městečku nikde nic.
 
Naposledy upraveno:
Dobrodružství je meziserverově, takže nejde jen o buffalo, ale dobro krom pár lidí co si tam už pravidelně nahání ego to už prakticky nikdo moc opravdu nehraje.

//EDIT úkolovka s "medvídkem! po odpracování 5 hodin grizzlyho nepokračuje? Němci nám dali na férovku polovinu questu? Nebo team v toolu vidí a nejlíp i prozradí zda pokračování se koná? Protože u waupeeho ani v jeho městečku nikde nic.

Tak to je smutné když celý český west není schopen dát dohromady pár hráčů...co bitvy? To je teď podobné?
 

Pawn

Člen týmu
Tak to je smutné když celý český west není schopen dát dohromady pár hráčů...co bitvy? To je teď podobné?
Nevím jestli tohle vlákno je tak nějak nejvhodnější pro tyhle dotazy, ale když už tu jsme.. tak bitvy to záleží server od serveru. Někde se bitvit dá(menšina serverů) poměrně slušně a někde ( tak 70% serverů ) je to už horší. Ohledně toho Dobra, zkus možná spíš víc odpoledne, mezi tou 15-19hodinou to semtam i hru najde spíš. :)

//edit k dobru, občas pomůže i napsat na světě- víc pokud hraješ něco jako "pojdte dobro" a občas to i někdo naklikne což taky může pomoct pokud chvátáš :-D
 

nicooo

Člen týmu
EDIT úkolovka s "medvídkem" po odpracování 5 hodin grizzlyho nepokračuje? Němci nám dali na férovku polovinu questu? Nebo team v toolu vidí a nejlíp i prozradí zda pokračování se koná? Protože u waupeeho ani v jeho městečku nikde nic.

Díky za upozornění. Koukla jsem na to a je tam bug. Hned to nahlásíme. Úkol se nezobrazuje, protože jako podmínku pro zobrazení má své vlastní dokončení, správně tam má být předešlý úkol ze série
 
Díky za upozornění. Koukla jsem na to a je tam bug. Hned to nahlásíme. Úkol se nezobrazuje, protože jako podmínku pro zobrazení má své vlastní dokončení, správně tam má být předešlý úkol ze série

Zabugované to bylo (je) už na betě. Je velice fajn, že takovou verzi posílají do ostrého provozu. Na co ta BETA je????
 
Nahoru