• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrační pásmo

Jáké preferujete migrační pásmo?

  • Arizona <- Dakota + Eldorádo + Florida + Georgia + Hudson

  • Arizona <- Dakota + Eldorádo

  • Dakota <- Eldorádo + Florida

  • Georgia <- Hudson

  • Florida <- Georgia + Hudson

  • S1 <- S9


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Nevím, k čemu jsou diskuse o migraci, když se pořád zběsile otevírají nové světy. Pochybuji, že tím roste počet hráčů, jen se tím ti stávající naředí. Pokud na jednu povolenou migraci připadne otevření 2-3 nových světů, tak ve skutečnosti migrujeme asi tak stejně, jako když křeček běží v kolotoči.

Když vidím, že se tady vážně nabízí migrace z Hudsonu, tedy druhého (!) nejmladšího světa, nedává to žádný racionální smysl, s výjimkou jediného: že má INNO asi spočítáno, že se obchodně vyplácí otevírat stále nové světy i s vědomím, že stejně brzo chcípnou. Pochopit to je zhruba to jediné, co se s tím dá dělat. Myslím, že by bylo pro hráče atraktivnější, kdyby se stávající světy více obohacovaly o nové prvky, aby měly staré postavy stále co dělat, ale zřejmě je to mnohem náročnější na vývoj a tím i nákladnější, než fláknout pár nových světů podle staré šablony. Kdybych se v roli investora díval na poměr výnosů a nákladů, taky bych za takové situace asi moc prudké pohyby nedělal.

Aby bylo jasno, já si nestěžuji. Já to respektuji. Mám dvě úplně rovnocenné postavy na Dakotě a Eldorádu, takže migrace zahrnující tyto dva světy zároveň je pro mě bezpředmětná. Navíc tam mám i kamarády, takže já bych migroval pouze za splnění dvou podmínek:
1. Nesmělo by to zahrnovat zároveň Dakotu a Eldo, aby mi jedna z postav nezanikla
2. Musel bych migrovat v partě hráčů, co se známe, spolupracujeme, a věříme si.
 

z3l1

Člen týmu
Anketa a migrační pásma z v anketě jsou pouze pokus od HIVa o to něco udělat.
Migrační pásma mohou vypadat nakonec úplně jinak. Pokud něco bude :)
Za mě:
s9 ---> s1
Georgia, Florida, Eldorado ---> Dakota
Hudson a Indiana ponechat
+ Nabídnou hráčům z Buffala a Colorada možnost migrace na Dakotu a konečně je uzavřít :)

Ale nebráním se jiným možnostem. Jak je tu hodně psáno že chcete nechat s1 a s9 odděleně tak at si klidně zůstanou.

Jinak k lidem co jsou na s1 tak si myslím že hodně jich tam je ze světů již uzavřených takže z s2 atd....

Pokud jde o Dakotu tak nevím ale oživení by potřebovala bud tam nebo jinam... ale spláchnout to vše na Arizonu je blbost podle mého názoru.
Je riziko že by se to nahrnulo jen na jednu stranu ale to je prostě to riziko...
Zredukování na 5 nebo 6 světů je dobré... aspon jich nebude 11 jako jich je ted.

Otvírání dalších a dalších nových světů nejde nijak zastavit... to se můžete/můžeme vztekat jak chceme ale nový budou bohužel.
 

DeletedUser17894

Guest
Vzal bych i Hudson, protože pokud bude ponechán, bude to další mrtvý server
 

Pawn

Člen týmu
Tak koumám že na SK světech hráče čeká další migrace (dle jejich forka), a zde stále nic.. Dum dum dum :---) A dle všeho dokonce svět ze kterého se jde má dokonce i víc hráčů na světě než naše ze kterých to dle čísel nejde? Dum dum dum po druhé. Asi nás jen nemají rádi.
 

z3l1

Člen týmu
Tak koumám že na SK světech hráče čeká další migrace (dle jejich forka), a zde stále nic.. Dum dum dum :---) A dle všeho dokonce svět ze kterého se jde má dokonce i víc hráčů na světě než naše ze kterých to dle čísel nejde? Dum dum dum po druhé. Asi nás jen nemají rádi.

Wau... hodně dobrý no ani jsem si toho nevšiml děkuji že jsi to přidal/a.
 
Tak tady na fóru se může psát už cokoliv a stejně to nebude mít žádnej vliv na funkci rostlináře ani ničeho jinýho. Když už oznámení vypadají tak, že ho někdo (v tomto případě naštěstí ještě člen týmu) musí zkopírovat z jiného fóra a vyvěsit do veřejné sekce, protože nikdo kompetentní se neobtěžuje.
Takže hlasování o migracích atd. je tady úplně irelevantní.

P.S. Na to, že jsem chtěl původně napsat nějaký aprílový příspěvek to moc vesele nedopadlo.
 

DeletedUser17809

Guest
Budiž malou útěchou, že oznamko neměli včas ani na mezinárodním :D
 

z3l1

Člen týmu
Budiž malou útěchou, že oznamko neměli včas ani na mezinárodním :D

U nás oznamko bylo či ještě je v zavřené sekci kde je pod ním napsáno "Přesunout do oznámení dne 27/3 ráno"

To se nestalo a jelikož nemůžu přidávat příspěvky všude tak jsem to hodil aspoň tam kam můžu.

Jinak k migraci se už asi moc nebudu vyjadřovat snažil jsem se ale asi málo... :D
 
U nás oznamko bylo či ještě je v zavřené sekci kde je pod ním napsáno "Přesunout do oznámení dne 27/3 ráno"

To se nestalo a jelikož nemůžu přidávat příspěvky všude tak jsem to hodil aspoň tam kam můžu.

Jinak k migraci se už asi moc nebudu vyjadřovat snažil jsem se ale asi málo... :D
To by mě zajímalo, co se napíše do týdenního reportu :rolleyes:
 
Nahoru