• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace hry - diskuze

DeletedUser10235

Guest
Bitvy - bohužiaľ okrem toho, že vyhlásiš sám, asi jediná možnosť je vyhlásiť awesomnii :-(
Dobro - by nemal byť problém, to sa hraje cez všetky cz servery
 

Deleted User - 825207

Guest

DeletedUser18995

Guest
Zrovna tahle akce je super, vítám každou, která dá i nám tančíkům nějakej lepší item :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Jo Q tam je nějaká medvědí sada,pro tanka nevypadá špatně..
 

Pawn

Člen týmu
Ano "sada letních duchů", která nejspíše dorazí v blízké době, dává téměř trojnásobek, dvojnásobek při nejhorším všech statů co dává zlatá jízda včetně odporu, avšak nedává téměř žádné HP. Nemluvě o tom, že pro její komplet to chce používat "slavní oblíbené trio setu" a to jest jízda + maska (klobouk), takže rozbití případné sady hader v budoucnu.
 

DeletedUser18995

Guest
Si pamatuju jak u Wrightů jsem kašlal náhrdelník, že k čemu .. no a po čase si říkal jaké hovádko si to koupí bez toho :D , když jsem pak viděl pecky na dobrodružství.

Až to přijde, tak uvidim, jestli brát. Joo a kdyby dali na nezávislost nějakou HP sadu, vůbec bych se nezlobil ani kdyby mi to rozsekalo tu letní jízdu :D
 
Recepty (minimálně pro kuchaře) docela zklamání. Přijde mi, že jde znovu o celkem nepoužitelné věci, podobné těm, jenž padají v cirkuse. Jediné, o čem jsem si myslel, že bude k něčemu, je ten koktejl na 500% regeneraci, ale pak jsem si všiml, že úplně stejnou věc, akorát s jiným názvem budou moci vyrábět všechna řemesla...
 

Pawn

Člen týmu
Za mne spokojenost co se receptů týče, nečekal jsem nic a ve finále mi přijde že se inno překonalo :-) Jen snad chudáci sedláři.
 

Deleted User - 825207

Guest
@gabor nagy
Co o?Ty vole:
kokteil od kuchaře- na 4h bonus na xp?-pecka,hlavně kdo expi/hraje na žebříček xp
tinktura od mastičkáře?-100% energie a hp?-víc snad psát nemusím
daňový certifikát od mastičkáře?-heh na 8h bonus na štestí a dolary?sbohem medovina,udělej papa..-pro nálezkáře plus tinktura plus nějaké žvýkací tabáky-gut gut gut
výbušná past a objektiv od kováře-psát snad nic nemusim..
Jen škoda že sedlař dostal tzn na tlamu..Nic zářivé u něj nevidím..A škoda že žádné posílení pro duelanty..
Ale jinak spokojenost za mě..:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
@gabor nagy
Co o?Ty vole:
kokteil od kuchaře- na 4h bonus na xp?-pecka,hlavně kdo expi/hraje na žebříček xp
tinktura od mastičkáře?-100% energie a hp?-víc snad psát nemusím
daňový certifikát od mastičkáře?-heh na 8h bonus na štestí a dolary?sbohem medovina,udělej papa..-pro nálezkáře plus tinktura plus nějaké žvýkací tabáky-gut gut gut
výbušná past a objektiv od kováře-psát snad nic nemusim..
Jen škoda že sedlař dostal tzn na tlamu..Nic zářivé u něj nevidím..A škoda že žádné posílení pro duelanty..
Ale jinak spokojenost za mě..:)

Jmenoval si jednu věc od kuchaře, takže sám zřejmě víš, že zbytek je opět k ničemu. Použitelnej koktejl na regeneraci naprosto uzemnili tím, že ho můžou vyrábět všechna řemesla.
Místo toho, aby zkusili přidat něco na doplnění HP, energie či motivace, tak zase samé krámy na pracovní body, sběratelské karty apod. A stejně dopadla ta revize cirkusu, kdy odpadu, jenž z něj padal akorát změnili grafiku a tím to “vyřešili”.
 

Deleted User - 825207

Guest
@gabor nagy
Jedna věc od kuchaře,dvě od mastičkáře a jedna(ta druhá je jen dá se říct variace první) od kováře,jak jsem psal sedlař těžce dostal na tlamu.Takže kuchař sice nedostal "boost" jako kovář či mastičkář ale i ten kokteil je lepší než jak na tom bude sedlař.
Ale aspoň je po dlouhé době něco nové v hře,větší limit řemesla,nové výrobky..
Sice škoda že nic na hp nebo třeba pro duelanty ale i tak to není tak černé jak to možná vydíš..A kdo ví,třeba časem nějaké recepty opět přidají a trošku posílí sedlaře protože u něj je to bída..
 

Pawn

Člen týmu
Kdyby se někdo chtěl podívat sám, tak zde kódy jednotlivých receptů (překopčete např do "notýsku" ve hře nebo do městského chatu klasicky.)

Kuchtík
[item=51617000]
[item=51618000]
[item=51619000]
[item=51620000]
[item=51621000]
[item=51622000]
Sedlář
[item=51623000]
[item=51624000]
[item=51625000]
[item=51626000]
[item=51627000]
[item=51628000]
Kovář
[item=51629000]
[item=51630000]
[item=51631000]
[item=51632000]
[item=51633000]
[item=51634000]
Mastičkář
[item=51635000]
[item=51636000]
[item=51637000]
[item=51638000]
[item=51639000]
[item=51640000]
 
Nahoru