• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Co je nového? :)

DeletedUser18281

Guest
Zmar a hrůza, v kostce asi tak všechno. V podstatě za poslední rok mně žádná smysluplná novinka nenapadá. Na světech sk byla dotažena nějaká migrace, u nás nic. Možná nějaké změny v dobrodružství, ale to nehraju, tak nemůžu posoudit. Spousta nových sad z akcí, oprava nějakých starších bugů, ale na nějaké významnější vylepšení hry - ne, nic mně nenapadá.
 
Hra umírá, novinky žádný a hráči pomalu odchází. Ten zbytek, co u Westu ještě zůstal se snaží o povolení migrace a spojením aktivních hráčů na jeden, dva světy. Nicméně toto téma se řeší již dlouhou dobu a výsledky nejsou žádná sláva. Innogames na hru kašle a snaží se akorát s minimálním úsilím na ni vydělat co nejvíce peněz.

Bohužel administrátorka na hráče kašle ještě více, jak samotné Inno, takže není ani žádné spojení mezi komunitou a Němci. Tím pádem dochází k tomu, že tu jsou naprosto nefunkční části pravidel, ke kterým není schopen se nikdo kompetentní rok vyjádřit. Mezi členy týmu jsou hráči, kteří přes dva roky nebyly ve hře, ani na fóru a nikomu to nepřijde divný i přesto, že na to neustále upozorňuji. Ale hlavně, že ke všemu je sto výmluv, proč nejde tohle a proč tamto.

Jak jsem psal na začátku, nebo jak ti napsal Radanowski. Žádné podstatné změny tu již pár let nejsou. Pravidelně se přidávají nové sady a občas nějaký úkol, ale to je asi všechno.
 

DeletedUser19028

Guest
Hra umiera a všetci čakáme na nejaký zázrak od Inna, ktorý nám už sľubujú nejeden rok.

Schopní hráči by sa našli, ale nie je žiadna iniciatíva z druhej strany ich nejako spojiť a umožniť im si užiť hru naplno. :/
 
Jediný pokrok je, že se dnes vyřešila otázka, která celou řadu lidí dlouho pálila. Totiž jestli po updatu 2.99 bude následovat aktualizace 3.0 ve které oznámí vypnutí hry nebo jinou přelomovou novinku a namísto toho byla oznámena aktualizace 2.100, což znamená, že na další vývoj hry (3.0) si počkáme při rychlosti 1 aktualizace/měsíc zhruba 75 let.
Good luck.

P.S. Jen si pro zábavu představuji, že kdybych se toho fakt dožil, budu ve věku válečných veteránů z 2. světové války :D. A bude se psát rok 209_ :eek::D.
 
Vaše odpovědi mě překvapili a to jsem čekal ledacos...že na to tým kašle jsem věděl, jen mě nenapadlo že už i zneužívají svou pozici...


Mě tu drží nostalgie a asi stále doufám že jednou zas bude líp. CO Vás? :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Vaše odpovědi mě překvapili a to jsem čekal ledacos...že na to tým kašle jsem věděl, jen mě nenapadlo že už i zneužívají svou pozici...

Ano můžu potvrdit,různé předměty si vkládají a říkají si tomu "dárky od zaměstnavatele".
A nebo,zřejmě se na členy podpory vztahují jiná pravidla než na hráče,včera jsem si chtěl změnit nick v hře(před pár lety na floridě jsem taky žádal a šlo to,ale pracovník podpory mi tehdy řekl že lze tuto změnu žádat jen jednou,proto jsem doufal že to bude stejné i teď).Miko mi v ticketu napsala že to nejde,že by musel můj nick porušovat pravidla aby mohl být změnen,ok tak jsem jí konfrontoval odpovědí jak to že před pàr lety to šlo a teď ne,pravidla hry se snad nezměnila ne?A dále,když teda změna nicku nejde,jak to že pracovník podpory si jméno v hře změnil a jeho jméno pravidla neporušovalo tak jak to že u pracovníka podpory to lze a u normálního hráče ne?Pravidla snad platí stejné pro nás všechny ne?
Na mojí odpověď jsem od Miko nedostal odpověď žàdnou..Takže co si o tom má normální hráč myslet?
 

Deleted User - 825207

Guest
Dostat od Miko normální odpověď je skoro nemožné, sám se o tom v posledních týdnech a měsících přesvědčuji.
Ale zase aby to nebyli jen špatné ohlasy tak cca dva týdny zpět jsme s jedním hráčem chtěli něco přehodit a na naší prosbu nám Miko vyhověla takže aby to nebylo jen to špatné tak občas se najde i něco pozitivního..
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl. Najde se tu laskavá duše co by mě uvedla do světa dnešního WESTu? :)
Ještě asi taky nevíš že HIVe skončil u podpory,není tomu tak dávno co s tím seknul a teď už ho tady sice občas uvidíš,někde něco napíše apod ale oficiálně už není člen podpory.A tzn. navrátilec je Merlinos,ten je teď(asi místo HIVeho) dá se říct nový člen podpory.
Tak jen takové doplnění..
Mě tu drží nostalgie a asi stále doufám že jednou zas bude líp. CO Vás? :)
No mně zatím hra poskytuje dostateční zábavu ale to co se v posledním čase děje(jako třeba včerejší fiasko v podobě 500% bonus na nuggety ktery najednou zááááhadně zmizí a podporou je označen za chybu) mně čím dál víc navádí k smazání účtu a mému definitivnímu konci..Nu uvidím ale rozhodně hra jde celkem rychlím tempem do kopru.Rozhodně nepůjdu na nový svět(který na 99,9% na podzim bude),spíš to zatím z mojí strany vypadá že dohraju prémium(což mám do konce roku) a pak adios The West..Uvidíme no..
:)
 
Ale zase aby to nebyli jen špatné ohlasy tak cca dva týdny zpět jsme s jedním hráčem chtěli něco přehodit a na naší prosbu nám Miko vyhověla takže aby to nebylo jen to špatné tak občas se najde i něco pozitivního..

Ještě asi taky nevíš že HIVe skončil u podpory,není tomu tak dávno co s tím seknul a teď už ho tady sice občas uvidíš,někde něco napíše apod ale oficiálně už není člen podpory.A tzn. navrátilec je Merlinos,ten je teď(asi místo HIVeho) dá se říct nový člen podpory.
Tak jen takové doplnění..

No mně zatím hra poskytuje dostateční zábavu ale to co se v posledním čase děje(jako třeba včerejší fiasko v podobě 500% bonus na nuggety ktery najednou zááááhadně zmizí a podporou je označen za chybu) mně čím dál víc navádí k smazání účtu a mému definitivnímu konci..Nu uvidím ale rozhodně hra jde celkem rychlím tempem do kopru.Rozhodně nepůjdu na nový svět(který na 99,9% na podzim bude),spíš to zatím z mojí strany vypadá že dohraju prémium(což mám do konce roku) a pak adios The West..Uvidíme no..
:)
To že HIV skončil u podpory mě zase tak nepřekvapuje :D.

Děkuji za Vaše odpovědi, člověk si udělá dobrý obrázek o dnešním WESTu :D :)


Ohledně dobrodružství byl vždy problém....to také trvá?

Mimochodem líbí se mi diskuze co se tu rozjela...to mi tu scházelo :)
 

Deleted User - 825207

Guest
To že HIV skončil u podpory mě zase tak nepřekvapuje :D.
No na každého to jednou přijde.:)
Ohledně dobrodružství byl vždy problém....to také trvá?
No nevím jaký konkrétně myslíš,ono je tam více věcí co by se hodili upravit apod ale co vím tak žádné úpravy(ani pravidel) snad neproběhli..
Děkuji za Vaše odpovědi, člověk si udělá dobrý obrázek o dnešním WESTu :D :)
You're welcome!:)
Lepší to asi už nebude..Promiň jsem pesimista ale dle toho jak a hlavně kam West jede bych si moc iluze nedělal.:(
Ale třeba,jednou něco..Hm,nebo možná nikdy a nic.Ale nakonec kdo ví viď!?;)
 

DeletedUser1318

Guest
Mě tu drží nostalgie a asi stále doufám že jednou zas bude líp. CO Vás? :)
Taky jsem se vrátil, nevím jestli z nostalgie, spíš se podívat, jak to funguje. To co nefungovalo, to je pořád stejné, nefunguje už ani forum, nijak zvlášť ani nápověda...
No už nedoufám, že bude líp...
Líp už bylo...
 
Ještě asi taky nevíš že HIVe skončil u podpory,není tomu tak dávno co s tím seknul a teď už ho tady sice občas uvidíš,někde něco napíše apod ale oficiálně už není člen podpory.A tzn. navrátilec je Merlinos,ten je teď(asi místo HIVeho) dá se říct nový člen podpory.
Tak jen takové doplnění..

V poslední době občas pustim fórum, hru v podstatě jen občas zapnu pro úpravu režimu dovolený nebo tak něco, ale tahle "novinka" mě teda dost pobavila. Nezbývá, než popřát všem hráčům, co píšou na support, upřímnou soustrast... Nějaký Herakleitos kdysi povídal něco o lezení do řeky a tenhle zoufalý krok už jen vypovídá o tom, jak tragicky na tom celý support je.
 

Pawn

Člen týmu
No vidíš a já zase věřím že se náš team pro změnu vzchopí. Viděl jsem pár nových jmen, takže věřím, že se v rámci teamu nějaké změny dějí, pokud se pletu, je to stejně jedno. Pokud ne, jsem jedině rád.
 
Nahoru