• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

The-West countdown

Napadlo mě, že by byla zajímavá soutěž o to, kdo uhodne rok a měsíc ukončení letargie jménem The-West.

Jako odměnu pro správně tipujícího nabízím 10.000.000$ na světě 1. :D


Já tipuji 16.10.2033.


pr%C3%A1ce-1.jpg
 

Deleted User - 825207

Guest
Napadlo mě, že by byla zajímavá soutěž o to, kdo uhodne rok a měsíc ukončení letargie jménem The-West.

Jako odměnu pro správně tipujícího nabízím 10.000.000$ na světě 1. :D


Já tipuji 16.10.2033.


pr%C3%A1ce-1.jpg
Do toho data plánuješ hrát west jo?
 

DeletedUser18984

Guest
Moj tip 4.3 2021 + ja pridávam pre výhercu môj účet vrátane všetkých vecí :D
PS: 2033 to určite nebude max 2 roky ( uz to vidite aj poda tych tych aktualizacii ze na to vyvojari serú :D )
 
Spamovat tu určitě bude...
Rád bych si tě přidal do podpisu, aby bylo předem vysvětleno, proč bliješ nesmyslný hate a "flame" za každým mým příspěvkem, ale k tvojí smůle se ti tohoto ukojení tvého libida nedostane, neboť díky ohromujícím schopnostem hlavního správce fóra si po odebrání moderatoských práv nemohu ani změnit profilový obrázek, natož abych si mohl upravit podpis.

Ovšem vzhledem k tomu, že sám pozoruji moji snižující se četnost výskytu zde, doporučuji ti najít si ještě nějaký cíl útoků, aby se ti z nedostatku vybouření nepřihodila nějaká nešťastná událost.

Pac a pusu
Tvůj navždy nešťastně milovaný oblíbenec HIV-
 

DeletedUser18984

Guest
DYDYNKO JE NASRATY LEBO INNO NIC NEROBI S DOBRODRUZSTVAMI
 

Deleted User - 825207

Guest
Rád bych si tě přidal do podpisu, aby bylo předem vysvětleno, proč bliješ nesmyslný hate a "flame" za každým mým příspěvkem, ale k tvojí smůle se ti tohoto ukojení tvého libida nedostane, neboť díky ohromujícím schopnostem hlavního správce fóra si po odebrání moderatoských práv nemohu ani změnit profilový obrázek, natož abych si mohl upravit podpis.

Ovšem vzhledem k tomu, že sám pozoruji moji snižující se četnost výskytu zde, doporučuji ti najít si ještě nějaký cíl útoků, aby se ti z nedostatku vybouření nepřihodila nějaká nešťastná událost.

Pac a pusu
Tvůj navždy nešťastně milovaný oblíbenec HIV-


Kuci vy se asi moc v lásce nemáte co? :)
 

DeletedUser18995

Guest
2020 pokud se nezamaká na přechodu z flashe ...
... a když zamaká, tak evidentně je zájem hru jet, westík 3.x a kdo ví co dál, že to může ještě nějakou řádku let jet, než se teda vyhladíme tu na zemi :)
 

DeletedUser17809

Guest
Nevypadá to, že by na tom hodlali zamakat, vždyť furt vše vypouštějí s nesmyslnými chybami a dlabou na to.
2020, dle data ukončení podpory flashe u všech browserů :D
 
Nahoru