• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Letní soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu

S THE WEST NA DOVOLENÉ


67078177_853519658364343_7895690121154920448_n.jpg









Milí hráči,


až do konce prázdnin nám můžete posílat fotky z dovolených, letních táborů, služebních cest aj., ze všech míst, kde hrajete The West.
Podmínkou je vytvoření "podpisu" THE WEST na fotografii. Využijte přírodní zdroje jako např.: písek, mušličky, dřevo, kamínky, šišky aj. fantazii se meze nekladou.

Pět nejkrásnějších fotografií obdrží 500 nugget. Nejoriginálnější fotografie získá navíc Mletý krunýř želvy.


Své fotografie vkládejte pod toto zadání.


Přejeme hezkou dovolenou.
 

z3l1

Člen týmu
Čas na vkládání fotografií máte do konce srpna, na konci srpna vybereme 5 výherců - pokud se zde najdou ti kteří zašlou fotografii :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Krásná fotka, snad se přidají i další. Ústecký kraj ještě nemáme prozkoumaný, už se delší dobu chystáme do Českého Švýcarska.

Má fotka (zadání soutěže) je vytvořena na dětském pískovišti (Bratislava), pomáhala dcerka mého přítele.
 

DeletedUser19002

Guest
ahoj, mám trochu zajímavou delší dovolenou. ;). Foto pořízena doma a věci " ukradeny " 9měsíčnímu synovi.
 

Přílohy

  • 68778211_363554844571594_4674000835636625408_n.jpg
    68778211_363554844571594_4674000835636625408_n.jpg
    112,4 KB · Zobrazení: 33

DeletedUser8423

Guest
Ještě že jim to tam na tom východě občas práskne a my můžem nasušit :)
NxajLYcMc6.JPG
 

DeletedUser14059

Guest
Přikládám obrázek. Inspiroval jsem se pracovní cestou – bez baterií a sady centropenek to nejde :) foceno na pracovním stole, jak jinak – když pracovní cesta :)

0a7a.png
 

DeletedUser14059

Guest
Vidím, že se můj obrázek už i smazal kvůli tomu, že byl uložen na serveru dlouho… čekal jsem rychlejší vyhodnocení, případně ho dohraju :) ale miko ten obrázek viděla, tak snad nebude s tímto problém.
 
Já fakt nechápu, co je tak těžkého na tom vyhodnotit po měsíci soutěž, ve které není vlastně ani co pořádně vyhodnocovat...

Nezlobte se na mě, ale sepsat to a vyhodnotit je otázka deseti minut. Nebo se bude čekat dalších patnáct dní na konec tomboly, aby někdo náhodou ty nuggety nepoužil ?
 
Já fakt nechápu, co je tak těžkého na tom vyhodnotit po měsíci soutěž, ve které není vlastně ani co pořádně vyhodnocovat...

Nezlobte se na mě, ale sepsat to a vyhodnotit je otázka deseti minut. Nebo se bude čekat dalších patnáct dní na konec tomboly, aby někdo náhodou ty nuggety nepoužil ?
přečti si znovu můj příspěvek výše, nikdo (inno bo support, vyber si) nestojí o to, aby se nuggety zdarma (vyhrané v soutěži) použili v tombole, osobně to odsuzuji, nicméně z obchodního hlediska to dává smysl.. takže do konce tomboly nič nečekej :D
 
přečti si znovu můj příspěvek výše, nikdo (inno bo support, vyber si) nestojí o to, aby se nuggety zdarma (vyhrané v soutěži) použili v tombole, osobně to odsuzuji, nicméně z obchodního hlediska to dává smysl.. takže do konce tomboly nič nečekej :D

Asi to fakt tak bude, když sleduji, jak za měsíc ani nikdo kompetentní radši neodpoví.
 

Deleted User - 825207

Guest
přečti si znovu můj příspěvek výše, nikdo (inno bo support, vyber si) nestojí o to, aby se nuggety zdarma (vyhrané v soutěži) použili v tombole, osobně to odsuzuji, nicméně z obchodního hlediska to dává smysl.. takže do konce tomboly nič nečekej :D
Ok, v této tombole se ty nuggety nepoužijou, a co bude branit je utratit na den mrtvých či vánoce nebo si za ně pořídit prémium?To je to same jako je utratit v tombole teď, pořád to jsou nuggety zdarma a ať je utratíš teď v tombole či za prémium nebo v tombole příští tak pro mně je to to samé, takže pokud je to tak že se čeká na konec tomboly aby je zde soutěžící nemohli použít tak to je divný, nebo nelogický protože stejně za něco ty nuggety lidi utratí takže stejně něco zdarma od inna dostanou.
Jedine max kvůli boji o prémiové zbraně, tam by nuggety zdarma člověku pomohli trošičku ale to je asi tak jediný bůvod co mě napadá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru