• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den svatého Patrika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zrušil bych úplně bitvy o mince, jelikož Inno solidárně dalo všem stejnou možnost, zakoupit si tisíc mincí za čtyři tisíce nugátů. Co víc chcete ?
 
Podle informací co mám, S1 je nastavena.
nastavena od dnešního pozdního odpoledne... vzhledem k tomu, že si ji můžete nastavit klidně na 60 hodin dopředu je tohle dost zoufalý... nebýt náhody, že jsem se objevil u PC i teď, ač jsem to neměl v plánu, tak bych ji zmeškal. A to jsem měl štěstí dvojité, že si toho všiml někdo další a napsal to na chat.
 

Pawn

Člen týmu
U nás na floridě bitvu o awesku dokonce ani nekoplo GM town, tak jsem na ní nešel a dal přednost pracem a potom zjistil že lidi tam dostali mince tak jako tak, což taky potěší :--)
 

Deleted User - 825207

Guest
a neprodejný na trhůůů
Zatím, ale vždy musíš mít na mysli jednu věc, nikdy nevěř ničemu co píše nějaký admin, v dost případech se jedná o lež (třeba kvůli marketingu apod), takže ano sice údajně to dražit nepůjde ale u inna jsem si zvykl na to že nikdy nevíš, takže kdo ví...
 
"Akce bude zahájena 12. března a končí 2. dubna."

Takže ještě ve čtvrtek (2.4.) budou úkoly s mincemi nebo v ten den zjistím, že je můžu vyhodit z okna, protože je už za nic nevyměním? :D
 

Deleted User - 825207

Guest
"Akce bude zahájena 12. března a končí 2. dubna."

Takže ještě ve čtvrtek (2.4.) budou úkoly s mincemi nebo v ten den zjistím, že je můžu vyhodit z okna, protože je už za nic nevyměním? :D
Nech si je na příští rok a pokud se the west dožije tak sadu můžeš vylepšit, takže mince které třeba teď ušetříš můžeš utratit příští rok abys sadu vylepšil!
Sice už budou daleko lepší sady a tato sada bude dobra max pro dědka ale to nevadí..
 
Nech si je na příští rok a pokud se the west dožije tak sadu můžeš vylepšit, takže mince které třeba teď ušetříš můžeš utratit příští rok abys sadu vylepšil!
Sice už budou daleko lepší sady a tato sada bude dobra max pro dědka ale to nevadí..
Jenže to předpokládá, že dotyčný, který tvrdil, že se akce bude opakovat za rok, nekecal.
 
Jen mně, prosím, řekněte jestli DO čtvrtka nebo VČETNĚ ta akce letos....? :oops:
Jo,já pro jistotu ukončuji 1.4 protože bych pak měl asi zdravotní nehodu kdyby to skončilo k půlnoci :D Apropo do kdy je tedy akce se zlatkama???
Pokud je rozpis dále na PÁ - NE tedy 3 - 5.4 a dle info Akce bude zahájena 12. března a končí 2. dubna. Tak pak mi to hlava nebere!!!
A ještě jedna zásadní otázka...Jak půjdou odepnout úkoly,které již nepůjdou splnit po uplynutí lhůty díky dnům v kterých jsou splnitelné ???Hlavně mi neodpovězte,že zůstanou v knize úkolů rok (pokud se to bude opakovat) :D
 
Naposledy upraveno:
Jo,já pro jistotu ukončuji 1.4 protože bych pak měl asi zdravotní nehodu kdyby to skončilo k půlnoci :D Apropo do kdy je tedy akce se zlatkama???
Pokud je rozpis dále na PÁ - NE tedy 3 - 5.4 a dle info Akce bude zahájena 12. března a končí 2. dubna. Tak pak mi to hlava nebere!!!
A ještě jedna zásadní otázka...Jak půjdou odepnout úkoly,které již nepůjdou splnit po uplynutí lhůty díky dnům v kterých jsou splnitelné ???Hlavně mi neodpovězte,že zůstanou v knize úkolů rok (pokud se to bude opakovat) :D

Mně to ukazuje do 2. 4. ve 23:59, takže celej čtvrtek budu sbírat jak pominutej a pak utrum. Akorát teda nechápu takovou drobnost, k čemu budou ty bitvy za zlatky v pátek, v sobotu a v neděli.
 
Oni něco vymyslí :D Tak jako ke Coroně
75% Rychlost;50% Pracovní motivace a 50% Duelová motivace na 14 dní, počínaje 31. března 2020 - 01:00 (serverového času). Třebas se dočkáme zase nějaké báječné řady kde uplatníme mince a další neznámé pandemie kde to snad už bude fungovat...snad :D
 
Jo,já pro jistotu ukončuji 1.4 protože bych pak měl asi zdravotní nehodu kdyby to skončilo k půlnoci :D Apropo do kdy je tedy akce se zlatkama???
Pokud je rozpis dále na PÁ - NE tedy 3 - 5.4 a dle info Akce bude zahájena 12. března a končí 2. dubna. Tak pak mi to hlava nebere!!!
A ještě jedna zásadní otázka...Jak půjdou odepnout úkoly,které již nepůjdou splnit po uplynutí lhůty díky dnům v kterých jsou splnitelné ???Hlavně mi neodpovězte,že zůstanou v knize úkolů rok (pokud se to bude opakovat) :D
v knize úkolů se dají úkoly úplně normálně zrušit (v té knize u profilového obrázku) jen rozklikneš úkol a dál vybereš zrušit úkol (druhá možnost je otevřít zadabatele, což je v tomto případě k ničemu)
 

Symphie

Člen týmu
Díky všem za vaše poznatky, vlákno bude probráno a nejpodstatnější poznatky budou přidány do reportu. Vlákno je tímto uzavřeno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru