• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Především k Angusovi

Ahoj,
chci tu navrhnout dalších pár vylepšení týkající se především Anguse.
1) Zvýšit maximální limit dluhopisů na 5000 např., proč? Díky Angusovi teď rostou dluhopisy daleko rychleji. O Valentýnovi jsem byl s dluhopisy na 0, teď už zase atakuji horní hranici a to prosím moc nechodím na bitvy, takže by asi nějaká úprava byla vhodná. Pokud tedy INNO neplánuje do hry nějak více zapojit ty dluháče. Další možností by byl pytel za upd, který by "modifikoval" upd do nuget. Např. hráč by koupil za 1500 upd pytel a pak by každý den vybíral třeba 5 nuget denně, dejme tomu 50 dní třeba (čísla namyšlete jak chcete,-). Shrnuto podtrženo Agnusem nastala nerovnováha ve výdeji a příjmech upd, dluhopisy není kde pořádně udat, utratit, zvlášť na světech kde se nebitví (méně potřebných posilek ze shopu).
2) Měl bych prosbu, zda-li by nešlo skrze úkol u Agnuse modifikovat konkrétní posílení z cirkusu, typu posilující srp na neurčité posílení , typu banální návod práce, např. (nebo na pár upd, za kterési pak koupím ono neurčité posílení pracovních bodů)
3) Přidal bych možnost úkolu u Agnuse modifikovat jednodenní prémka mezi sebou, jak je tomu u posilek na štěstí, zkušenosti, či posílení příjmu. Někomu je jedno že má výšší nálezku, když je na levelu 20 a potřebuje více energie, popř. že mu padne víc věcí jako dobrodruhovi, pokud se potřebuje pohybovat rychleji po mapě atd.,-)
Vím, že je to už na hraně, aby to INNO povolilo, ale když lze měnit ty posílení, proč by nešla ta jednodenní prémka, dražitelná nejsou takže nevidím problém v nějakém zneužití.

4) poslední věc se Agnuse netýká a jde spíš o otázku.
Nelze změnit současný stav věcí na Awesomii, a to totiž toto:
V útoku má vyhlašovatel právo na rekrut narozdíl od obrany. Nelze do obrany přidat nějaké tlačítko, že by třeba první přihlášený v obraně byl generál a další 3 kapitáni. Nebo naopak vzít útoku možnost rekrutace také. Ať jsou podmínky stejné na obou stranách. Tento bod je ale na diskuzi, neznám technické možnosti této věci.

Snad z toho něco shledáte za vhodné poslat dále.
S pozdravem
sup
 
Ahoj,
chci tu navrhnout dalších pár vylepšení týkající se především Anguse.
1) Zvýšit maximální limit dluhopisů na 5000 např., proč? Díky Angusovi teď rostou dluhopisy daleko rychleji. O Valentýnovi jsem byl s dluhopisy na 0, teď už zase atakuji horní hranici a to prosím moc nechodím na bitvy, takže by asi nějaká úprava byla vhodná. Pokud tedy INNO neplánuje do hry nějak více zapojit ty dluháče. Další možností by byl pytel za upd, který by "modifikoval" upd do nuget. Např. hráč by koupil za 1500 upd pytel a pak by každý den vybíral třeba 5 nuget denně, dejme tomu 50 dní třeba (čísla namyšlete jak chcete,-). Shrnuto podtrženo Agnusem nastala nerovnováha ve výdeji a příjmech upd, dluhopisy není kde pořádně udat, utratit, zvlášť na světech kde se nebitví (méně potřebných posilek ze shopu).
2) Měl bych prosbu, zda-li by nešlo skrze úkol u Agnuse modifikovat konkrétní posílení z cirkusu, typu posilující srp na neurčité posílení , typu banální návod práce, např. (nebo na pár upd, za kterési pak koupím ono neurčité posílení pracovních bodů)
3) Přidal bych možnost úkolu u Agnuse modifikovat jednodenní prémka mezi sebou, jak je tomu u posilek na štěstí, zkušenosti, či posílení příjmu. Někomu je jedno že má výšší nálezku, když je na levelu 20 a potřebuje více energie, popř. že mu padne víc věcí jako dobrodruhovi, pokud se potřebuje pohybovat rychleji po mapě atd.,-)
Vím, že je to už na hraně, aby to INNO povolilo, ale když lze měnit ty posílení, proč by nešla ta jednodenní prémka, dražitelná nejsou takže nevidím problém v nějakém zneužití.

4) poslední věc se Agnuse netýká a jde spíš o otázku.
Nelze změnit současný stav věcí na Awesomii, a to totiž toto:
V útoku má vyhlašovatel právo na rekrut narozdíl od obrany. Nelze do obrany přidat nějaké tlačítko, že by třeba první přihlášený v obraně byl generál a další 3 kapitáni. Nebo naopak vzít útoku možnost rekrutace také. Ať jsou podmínky stejné na obou stranách. Tento bod je ale na diskuzi, neznám technické možnosti této věci.

Snad z toho něco shledáte za vhodné poslat dále.
S pozdravem
sup
Na Awesonomii má obrana zase výhodu bonusů
 

raketak95

Člen týmu
ad 1) O tom jsme se tu teď dost bavili, možností je víc než zvednutí limitu - quest, který by obálkoval dluhopisy - ale zas jsme u toho jaká je představa INNO, protože jediné smyslupné využití dluhopisů jsou teď bedny při akcích a Vánoce; zbytek se dá pokrýt řemeslem.

ad 2) Fakt by tohle mělo smysl? Jako občas asi 10 bodů něco udělá na středu, ale na jakékoliv jiné práci mimo střed mapy mně to na vyšším levlu udělá bohatší o dolar a zvýší nálezku o 3. Co z doslechu vím, tak lidi vyměňují návody, který dávají +150 PB, tak proč by měli zájem o +10. Jo vyměnit tyhle nesmysly za něco jiného, co PB nedává by možná smysl mělo - otázka, za co.

ad 3) To zní rozumně, ovšem nejsem si jistý třeba charakterovou medailí a medailí na rychlost (pro nebitvaře mi přijde charakterová slabší a rychlost obecně o dost slabší než ty 3 ostatní) - ale nevím, jestli je to obecný názor.

ad 4) Já bych na Awesomii asi nesahal, nemyslím, že by to mělo jednoduché řešení, leda že by Awe kopal nějaký algoritmus za support - pak asi rekrut nemá ani jedna strana. Navíc tam prakticky o nic nejde, takže nemyslím, že by absence rekrutu v obraně byla nějaká zásadní nevýhoda.
 
ad 2) Fakt by tohle mělo smysl? Jako občas asi 10 bodů něco udělá na středu, ale na jakékoliv jiné práci mimo střed mapy mně to na vyšším levlu udělá bohatší o dolar a zvýší nálezku o 3. Co z doslechu vím, tak lidi vyměňují návody, který dávají +150 PB, tak proč by měli zájem o +10. Jo vyměnit tyhle nesmysly za něco jiného, co PB nedává by možná smysl mělo - otázka, za co.
.

u té 2) jde o to eliminovat x bordel posilváků do jednoho posilováku, "univerzálnějšího" (popř. dluhopisů, nebo jak říkáš ty za něco inýho), o dolary nejde, když už nasazuju posilka tak jsem buď mizernej level, takže chci dosáhnout na práci (což v případě posilujícího srpu je prostě výsměch, ten výrobek byl do jiné fázi hry, ale je fakt, že nevím esli jej furt cirkus točí nebo ty první posilováky už z cirkusu zmizely a zbyly jen posilováky na střed mapy), takže chci dosáhnout na práci, nebo chci mít full krumpáče, pro lepší procento nalezených produktů; kvůli dolarům snad nikdo posilka na pracovní body nenasazuje,-)
 

raketak95

Člen týmu
u té 2) jde o to eliminovat x bordel posilváků do jednoho posilováku, "univerzálnějšího" (popř. dluhopisů, nebo jak říkáš ty za něco inýho), o dolary nejde, když už nasazuju posilka tak jsem buď mizernej level, takže chci dosáhnout na práci (což v případě posilujícího srpu je prostě výsměch, ten výrobek byl do jiné fázi hry, ale je fakt, že nevím esli jej furt cirkus točí nebo ty první posilováky už z cirkusu zmizely a zbyly jen posilováky na střed mapy), takže chci dosáhnout na práci, nebo chci mít full krumpáče, pro lepší procento nalezených produktů; kvůli dolarům snad nikdo posilka na pracovní body nenasazuje,-)

Podle mě je zbytečný eliminovat bordel vytvářením bordelu, jehož přidaná hodnota je minimální, zvlášť když už tam jsou questy na eliminovaní podstatně lepšího bordelu... Takže jo všechny ty srpy, krumpáče spálit (ještě líp, změnit samotnej cirkus) - ale za něco aspoň trochu usefull, to co Ty v tom bodu navrhuješ, je spíš krok z bláta do louže.
 
tak tam nemusí být jen jedna možnost že, upd jsou samo nej, ale mohlo by tam být prostě třeba za 5 posilujících srpů si buď budeš moct vzít banální návod práce (což je věc s kterou už dále angus může dále pracovat, vedle toho může být 15upd jak navrrhuje abe, klidně si tam navrhněte i nějakej další bordel (samozřejmě nejlepší by bylo modifikovat cirkus, zase, ale o tom můj návrh není,-)
tedy za předpokladu, že ty posilující srpy a ty základní posílení stále padaj (esli to není už passé věc, mě to už dlouho v cirkusu nepadlo, myslím)

ALE vžijte se do kůže miko, která bude vedle sebe navrhovat zvýšení horního limitu upd protože angus a vedle toho bude chtít přidat angusovi do repertoáru další úkol za upd

pokud to chcete tak natvrdo, tak bych to tam s tou 1) neposílal (a nechal to na jindy až jak dopadne 1), nebo tam prostě přidal víc možností do toho návrhu
ale spíš bych se na tu 2) prozatím vykašlal, protože to jde proti sobě v té podobě o kterou usilujete, ikdyž je to nejlepší, dostat upd a v shopu pak případně koupit něco na energii/zdraví, prostě podle gusta, taky jsem to tam na začátku hned psal, jen to nebylo tak natvrdo
 

Deleted User - 825207

Guest
Píšete tady o tom jako o hotové věci..To mně dostává! :D
 
Nahoru