• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den nezávislosti 2020

Bude ta úkolová řada někdy na TW-db, nebo tak? Dost s tím bojuju, mám splněn první úkol a nic dalšího mi nejde ani s nasazenou truhlou...
 
Netuší někdo jak to je??
Když zadávám výstavbu zadarmo,padl mi šátek,erb,raketka,pastelka apod...ale když jsem dal výstavbu za raketky a to jak za 1500 tak i za 9000 tak nepadlo nic :O Ví někdo jak to funguje či je to zase zmetek z dílny INNO???

Aha už jsem v obraze,sorry za spam :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17809

Guest
Mám truhlu a mám jí ukázat Johnovi ale tam nic není - a kde mám najít ty náušnice?
S každým dalším úkolem se ztrácí motivace je vůbec dělat, samej bug....
 
Event je fajnový, akorát nechápu umístění nápoje nového začátku do čtvrté skupiny odměn za 900 nuget/48000 raket, když je možnost ve třetí skupině dostat 1000 dluhopisů, za které si člověk může pak nápoj koupit v shopu. Tuším, že to je kvůli tomu, aby tam byla nějáká ''vata''. Chápu, že INNO chce profit, ale tohle mi přijde ubohé...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17809

Guest
Ten nápoj je tam už velmi dlouho, zajímavé, že se ozýváš až teď. Upřímně, je tam už od začátku eventů.
 

raketak95

Člen týmu
Já bych ještě ze zelenýho tieru vedle těch škatulí neštěstí oddělal, nebo přesunul do šedého Truhlu s železnými pláty a Drahou truhlu. Beru, že první obsahuje i ty celkem rare 600 recepty, ale chtělo se mi brečet, když mi padl Černý vlněný opasek s prodejkou 30 $ za 1.5k. Obě obsahují pouze itemy s nálezkou snadno dosažitelnou na kanceláři, nebo na jakékoliv nadprůměrnější (v některých případech jakékoliv) práci.
 
Plusy:
1) docela obstojný vzhled (aspoň ty jízdy mi nepřipadaj kýčovité s minulostí,-)
2) opět návrat k trendu, každej hadřík/kombinace 2,3 kusů atd. má vlastní bonus, to má pro vylepšování, shánění věcí jinou motivaci, než když má bonus až celá sada
3) jedna dobrá sada, která není k ničemu a reálně posune majitele dál než předešlé, v těch bonusech, ve kterých je dobrá
4) možnost získat z tomboly upd dopisy (za což si mohu koupit v shopu, co chci, včetně těch blbosťotruhel, co tam INNO naházelo, aby snížilo už tak mizernou šanci něco smysluplného z tomboly dostat,-)

Rada do příště, když už do té tomboly chci mermomocí cpát něco z SHOPU:
tak tam jsou mimochodem i věci jako: kouzelný nuget pytel, energetický pytel, motivační pytel např,-)
A nebo tam prosím cpát jen ty upd dopisy, já už si ty truhly a reskill nápoje z SHOPU koupím sám
 

DeletedUser15952

Guest
Rada do příště, když už do té tomboly chci mermomocí cpát něco z SHOPU:
tak tam jsou mimochodem i věci jako: kouzelný nuget pytel, energetický pytel, motivační pytel např,-)
A nebo tam prosím cpát jen ty upd dopisy, já už si ty truhly a reskill nápoje z SHOPU koupím sám

Věci jako kouzelný nugget pytel, energetický pytel, motivační pytel tam těžko mohou být, protože by to do určité míry komplikovaly, jelikož můžeš mít v inventáři pouze jeden kus takového pytle. Pokud by ti padl 2x, tak co s tím.... obávám se, že inno si zas tolik práce přidělávat nechce.
 
Věci jako kouzelný nugget pytel, energetický pytel, motivační pytel tam těžko mohou být, protože by to do určité míry komplikovaly, jelikož můžeš mít v inventáři pouze jeden kus takového pytle. Pokud by ti padl 2x, tak co s tím.... obávám se, že inno si zas tolik práce přidělávat nechce.
Neříká ti nic pojem nadsázka,-)
Jinak podle mě pokud máš třeba ten pytel a koupíš další, tak se pouze ten předchozí nahradí. Nemám ale zkušenost. Takže nevidím nikde problém, až na to že to INNO neudělá.
Jak to funguje s nugetovovým nevím, esli ti na jednom světě zmizí, když ho nakoupíš na jiném to nevím za předpokladu stejnojmenné postavy,-) Tak to tipuju.
Máte-li zkušenost, pošlete mi zprávu o tomto,-)
 

z3l1

Člen týmu
Neříká ti nic pojem nadsázka,-)
Jinak podle mě pokud máš třeba ten pytel a koupíš další, tak se pouze ten předchozí nahradí. Nemám ale zkušenost. Takže nevidím nikde problém, až na to že to INNO neudělá.
Jak to funguje s nugetovovým nevím, esli ti na jednom světě zmizí, když ho nakoupíš na jiném to nevím za předpokladu stejnojmenné postavy,-) Tak to tipuju.
Máte-li zkušenost, pošlete mi zprávu o tomto,-)

Zdravím
Nugetový pytel můžeš mít pouze jeden. Pytel je vázaný na nick a pokud chceš koupit pytel třeba na Arizoně ale už vlastníš jeden na Indianě tak to vyhodí hlášku - Tento jedinečný předmět můžeš vlastnit pouze jednou (nebo něco takového).
Ohledně toho prodloužení tak s tím si nejsem úplně tak jistý, ale tipuju že to bude asi způsobem že pokud jeden vlastníš a zbývá ti třeba 2 dny do konce a koupíš nový tak se objeví nových 100 dní a ty dva co jsi tam měl tak to smaže a nemůžeš je využít.

z3l1
 
Aby vůbec šel koupit nugetový pytel, když již jeden vlastníš a chceš tak "prodloužit" jeho platnost, provádělo se to opět přes hlavní administrátorku, která starý pytel odebrala a jedinec si poté mohl koupit nový.

Energetický a motivační pytel jde mít 1ks na každém světě a tam by asi nebyl problém v jeho automatickém nahrazení, ale vzhledem k jeho neomezené délce trvání je to poněkud irelevantní.

Nicméně myšlenka zahrnutí pytlů do tombol je samozřejmě velmi zajímavá myšlenka. A třeba by to mohl být i návrh pro vedení. Např. vytvořit předmět na podobné bázi jako nugetový pytel, jen by obsahoval zajímavé suroviny... a získat by se dal právě třeba jen z té tomboly, kde by navíc moh být na každém světě
 
Nahoru