• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Soutěž o co nejrychlejší dosáhnutí 150 úrovně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Vážení hráči,
připravili jsme si pro vás speciální soutěže spojené s otevřením nového světa. Cílem je co nejrychleji dosáhnout 150 úrovně.

Pravidla soutěže:

  • Jakmile dosáhnete 150 úrovně, vložte do tohoto vlákna obrázek, na kterém bude vidět splnění cíle.
  • Vítězové budou určeni podle pořadí vložení příspěvků, takže i když dosáhnete cíle dříve než někdo jiný, ale vložíte svůj příspěvek později, nevyhráváte. Proto si to nenechávejte na poslední chvíli.
  • Do soutěže se může zapojit každý pouze s jedním účtem. Odměny lze připsat pouze na účet, který se hry zúčastnil. Na tento účet bude posléze případná odměna připsána.
  • Členové týmu se nesmí soutěže účastnit.
  • Výše uvedenou odměnu nelze směnit za cokoliv jiného. Odměnu nelze udělit nikomu jinému než výhercům.
  • Soutěž pořádá The West Tým.
  • CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel, zrušení soutěže, změny odměny a to i bez předchozího upozornění.
  • Účastník je povinen přečíst a přijmout pravidla soutěže. Potvrzení provede účastník připojením se k soutěži.
  • Účast v soutěži je zdarma.
  • Diskutovat k soutěži můžete ve všeobecném diskuzním vlákně pro soutěže.
  • V soutěži jsou platné Všeobecná pravidla soutěží
Odměny:

1. místo - 1000 nugget KETAMI
2. místo - 500 nugget Jess
3. místo - 250 nugget Strýček Skrblík


Přejeme hodně štěstí!
Váš tým The West
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Čekal jsem, že se skriptem to budeš mít daleko rychleji, než bez skriptu(já)... :)
2-3dny v kuse expit(přes 2M expů skočit) a pak mít nenápadně 2dny hotel daný aby se neřeklo
No se scriptem (jako ty) bych te davno predbehnul.
Lidi tveho typu kdyz koukaji na strom a pevne veri ze je to auto tak jim nikdo nevysvetli ze je to opravdu jen strom..


Sklamala si ma Jess, nabuduce ked splnis nejaku odmenu tak si o nu napis hned a nie 2 dni cakat.
Cez tyzden som bol v praci a nebol cas vies.. Ale ty si ma sklamal! Cakal som ze uz budes mat nieco ako ze moderator a ty mas pod menom stale len pistolnik! :-(

BTW dal uz na pripadne vase reakce odpovidat nebudu, neni to diskuzni vlakno tak to jiste chapete. Diky.
 
No se scriptem (jako ty) bych te davno predbehnul.
Lidi tveho typu kdyz koukaji na strom a pevne veri ze je to auto tak jim nikdo nevysvetli ze je to opravdu jen strom..



Cez tyzden som bol v praci a nebol cas vies.. Ale ty si ma sklamal! Cakal som ze uz budes mat nieco ako ze moderator a ty mas pod menom stale len pistolnik! :-(

BTW dal uz na pripadne vase reakce odpovidat nebudu, neni to diskuzni vlakno tak to jiste chapete. Diky.
Tak mi řekni jak to děláš expit 3 dny v kuse? To vás hraje víc? :tumbleweed: :tumbleweed:
 

Oximus

Člen týmu
@KETAMI znal jsem dost lidí, kteří 20 hodin klikali, potom šli na 4 hodiny spát a stejné kolečko zas a zas. Chci tím jen říct, že bez relevantních důkazů asi nemá smysl se obviňovat a v případě nějakého podezření, je ideálnější varianta kontaktovat support systém, než se tady dohadovat a spamovat vlákno, které má primárně sloužit pro soutěžní účely. :up:
 
Naposledy upraveno:
@KETAMI znal jsem dost lidí, kteří 20 hodin klikali, potom šli na 4 hodiny spát a stejné kolečko zas a zas. Chci tím jen říct, že bez relevantních důkazů asi nemá smysl se obviňovat a v případě nějakého podezření, je ideálnější varianta kontaktovat support systém, než se tady dohadovat a spamovat vlákno, které má primárně sloužit pro soutěžní účely. :up:
A jak to jde být neaktivní a expit? (salón)
Já když expím celý čas svitím online..

A mě by osobně nebavilo expit měsíc 20H denně klikat ručně a 4H spát.. jak to tu píšeš, žadný realný život a ve hře taky ne antisociál
 

Oximus

Člen týmu
A jak to jde být neaktivní a expit? (salón)
Já když expím celý čas svitím online..
Já jsem také nenapsal, že využití nějakého botu, či scriptu na automatické klikání ve hře je nemožné. Jenom jsem se snažil poukázat na to, že zde na fóru se to nevyřeší. No a co si pamatuji nějaké měsíce dozadu, jak se zde řešil stejný problém, tak v tomhle případě je podle mě těžké někomu něco dokazovat, ale to je pouze můj názor, obyčejného hráče. Proto jsem napsal, že je vhodnější kontaktovat support, kde si přímo řeknou, co je pro ně relevantní a uznatelný důkaz (zda takový vůbec je), případně co se s tou situací dá udělat. Na fóru nemá smysl se kvůli tomu hádat, případně se nějak atakovat.

A mě by osobně nebavilo expit měsíc 20H denně klikat ručně a 4H spát.. jak to tu píšeš, žadný realný život a ve hře taky ne antisociál
Mě by to také nebavilo, mám hru jako zábavu a rozhodně k ní nechci být připoutaný jako pes k boudě, ale jsou lidi, co to mají jinak. Neříkám, že to je špatně, ale je to pouze o nastavení daného člověka, čemu chce ve svém životě dávat priority. :)
 
A jak to jde být neaktivní a expit? (salón)
Já když expím celý čas svitím online..

A mě by osobně nebavilo expit měsíc 20H denně klikat ručně a 4H spát.. jak to tu
Tamto by som sa neriadil, pretoze to mas presne to iste ako ked niekto robi hodinovky. Preco ti to ukazuje aj u neho ze je “Nepritomny” + mozes aj opustit salon. Praca ako praca
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru