• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

odměna za práci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem získat pouta tak jsem střežil vězení. Střežil jsem ho 30x po dvou hodinách. Odměna je 1% (za 30 min.) Já jsem odpracoval 120% a pouta jsem nedostal dělám někde chybu :ehm:
chebak
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem získat pouta tak jsem střežil vězení. Střežil jsem ho 30x po dvou hodinách. Odměna je 1% (za 30 min.) Já jsem odpracoval 120% a pouta jsem nedostal dělám někde chybu :ehm:
chebak

Jenže ono se to nenásobí. Neznamená to, že když odpracuješ určitý počet minut, třeba 800, tak se ti znásobí procento nalezení produkty. Prostě za každou 30-ti minutovku máš 1% k nalezení. Zkoušej to, není to lehké, ale dá se.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat od Marie Roalstad jsem dostal úkol, abych získal 30 schopností včetně bonusu na jízdu a na zacházení s koňmi. Odměna měl být kůň Quarter Horse a schopnot na uhýbání. Avšak po provedení práce úkol zmizel a tak nemám nic. Rád bych nějaké vysvětlení. Předem díky
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat od Marie Roalstad jsem dostal úkol, abych získal 30 schopností včetně bonusu na jízdu a na zacházení s koňmi. Odměna měl být kůň Quarter Horse a schopnot na uhýbání. Avšak po provedení práce úkol zmizel a tak nemám nic. Rád bych nějaké vysvětlení. Předem díky

jak se ten úkol jmenuje?
 

DeletedUser

Guest
Je to uloha pre duelantov, je to JEDNO Z ROZHODNUTI takze ked si predtym splnil ulohu od Serifa Krytie zboku alebo od sestry to sirenie viery tak Ti zmizlo rozhodnutie u Marie .. Vzdy si mozes vybrat len jednu moznost ;)
 

DeletedUser

Guest
Aha já pouze donesl šerifovi cigarety. Nic jiného, žádné krytí z boku či něco podobného. Ten úkol tam byl pořád, ale nešel splnit. Pouze přijmout nebo zrušit. Fakt tomu nerozumím a dost mi to vadí. Ale jinak díky za radu. Myslel jsem, že jsem nikdo nechodí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a mne sa stalo pri mlyt les ze sanca na drevo 65% a robil som ju 2 hodiny a 0 dreva...co uz :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Aha já pouze donesl šerifovi cigarety. Nic jiného, žádné krytí z boku či něco podobného. Ten úkol tam byl pořád, ale nešel splnit. Pouze přijmout nebo zrušit. Fakt tomu nerozumím a dost mi to vadí. Ale jinak díky za radu. Myslel jsem, že jsem nikdo nechodí.

Hádám, že jsi splnil úkol od šerifa a následně dostal Zkrácenou brokovnici. Byly na výběr tři cesty: 1. Splnit úkol u šerifa
2. Splnit úkol u Anny- Šířit víru 12 hodin
3. Splnit úkol u Marie- 30 Jízda na koni a Zacházení se zvířaty


Pokud si vybereš jednu z těchto možností a splníš je, předchozí dva úkoly zmizí a už je nedostaneš.
 

DeletedUser

Guest
Jenže ono se to nenásobí. Neznamená to, že když odpracuješ určitý počet minut, třeba 800, tak se ti znásobí procento nalezení produkty. Prostě za každou 30-ti minutovku máš 1% k nalezení. Zkoušej to, není to lehké, ale dá se.

To je fajn už jsem odpracoval za sebou 34 dvouhodinovek tj. 68 hodin tj. 4080 minut už nedostávám žádné peníze ani zkušenosti tak mi povídej o trpělivosti !!!!!!!!!!!!:cool1:
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsi se trefil úplně přesně. Co se dá dělat. Jen mě tak napadlo, kde získám ten zatracený prsten. Zkoušel jsem úplně všechno a nic. Pořád jsem u sebe nosil 200 dolarů. Nebo jsem to asi špatně pochopil. Díky za radu.
 

DeletedUser

Guest
To je fajn už jsem odpracoval za sebou 34 dvouhodinovek tj. 68 hodin tj. 4080 minut už nedostávám žádné peníze ani zkušenosti tak mi povídej o trpělivosti !!!!!!!!!!!!:cool1:

Tak si nech vždycky naběhnout motivaci,né to zkoušet pořád dokola.Tím budeš mít větší šanci
 

DeletedUser8084

Guest
Tak to jsi se trefil úplně přesně. Co se dá dělat. Jen mě tak napadlo, kde získám ten zatracený prsten. Zkoušel jsem úplně všechno a nic. Pořád jsem u sebe nosil 200 dolarů. Nebo jsem to asi špatně pochopil. Díky za radu.

ja som to tiež nemohol splniť vždy som nosil 200 dolárov a vždy po 19:00 som pozrel do salónu ale nič až som si prečítal an weststats čo mám robiť a tam písalo toto


Tento úkol se objeví pouze pokud splňuješ následující požadavky: Nemáš zbraň, máš 300 dolarů a servrový čas je mezi 19:00 a 23:50.


tak som to zrobil tak a išlo mi to :smoking king::smoking king::smoking king:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru