• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol.řada Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18530

Guest
Ahoj,dnes jsem si chtěl udělat úkol řadu Halloween( http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_56 ),dostal jsem se k čarodějnici,pak to pokračuje tím že ji mám přinést křištál.kouly,ropuší krev a kojotí srdce,přijmu úkol a říkám si fajn,jdu na to,podle TWDB i wiki koule se dá najít u práce Pracovat v kamenolomu,no a tady mám problém,je možné ze i když jsem spotřeboval 2x 150 energie pořad tu kouli nemám?Práce jsem dával po 15sec,celá energie bum a nic,pak 18nugget a repete a bum,nic...Pak jsem šel zkusit najít tu ropuší krev,údajně u práce Rybařít,no a dalších 150 energie a opět nic a dál jsem už neměl nervy...Proto se chci zeptat kde je problém?Bug?Nebo ty práce mam zadat na hodinu?Prosím o radu :-/
 

DeletedUser

Guest
Problém bude v tom, že se i tato úkolová řada spustila dřív, než by měla...

Už se to tu někde psalo..

Já třeba tu "čarodějnicu" ani nemám..
 

DeletedUser14841

Guest
Tak někde je chyba bo já na floridě ne a ne najít ale na chatu se objevil vzkaz od Henryho že gratuluje nějakemu hrači nevím teď jakemu že splnil heloween jako první. Ale já nic nenašel z těch 3 věcí??? Inno už v tom má totální chaos a hra jde do kopru já už to jen udržuju a pomalu dokonču nedokončené ukoly a navíc redukuju světy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru