• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol-Den nezávislosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4088

Guest
Tak už to mám taky... tu medaili... rakety mi zůstaly...
 

DeletedUser

Guest
Hezký.. jenom doufám že to budu moci dneska ještě dodělat.. na s4 jsem to neslihl a přeci jenom teprve dneska je den nezávislosti..
medaile mě potěšila.. další do mé sbírky na s1 :hoj:

EDIT: aha.. dneska je den nezávislosti a už ten úkol neexistuje =(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
po splnění úkolu u barmana mi zbyly 2 rakety, nevíte někdo, co s nimi? Mají nulovou prodejní hodnotu, určitě se budou ještě k něčemu hodit...
 

DeletedUser

Guest
no docela ráda bych to věděla, dneska odpoledne odjíždím pryč a vracím se až za pár dní...
 

DeletedUser

Guest
Dnes je dáš Henrymu a on ti dá medaily a atributy do charisma
 

DeletedUser

Guest
právě. Henry ty rakety nechce, vyznamenání i atributy do charisma mám, ale stále mám v inventáři rakety. co s nimi?
 

DeletedUser

Guest
Zkoušel jsem je jednu po jedné dávat do předmětu v inventáři a dívat se jestli se neobjeví nějaký úkol u Henryho, ve městě duchů, u Marie, u šerifa, u Wauppeho, u Mudridge (jsem dobrodruh) nebo se neobjeví nějaký zadavatel úkolu na mapě. Projížděl jsem takto čtvereček za čtverečkem. Nic.
 

DeletedUser

Guest
Také jsem to zkoušela, jen s Nathanem, jelikož jsem stavitelka a stejně jako ty jsem nic neobjevila, proto jsem se rozhodla napsat sem a poptat se zkušenějších..
 

DeletedUser4620

Guest
Nemusíte sa báť - táto séria úloh končí tým, že vám Henry dá úlohu, v ktorej dostanete medailu a 2 atribúty do charizmy. Všetky 3 rakety vám zostávajú, ale zatiaľ nikto nevie s určitosťou povedať, že či budú mať ešte nejaké využitie. ::):
 

DeletedUser6181

Guest
Když mám tu raketu, jak se mám přesunout do města duchů? Není tam takový ten rozcestník, abych tam mohla dojít...
 

DeletedUser10410

Guest
Takže včera jsem splnil "pokládat koleje" a dnes jsem se těšil jak dostanu odměnu a budu pokračovat dále, ale koukám že úkol je už neaktivní :(
Takhle končí většina mých úkolů jako zrovna předtím "Prsten (Vražda)" který je taky v háji ... v těchto krátkých časech se to prostě nedá stíhat.
 

DeletedUser

Guest
Hej mám problém
přijmul sem tne úkol pokládat koleje a pokládal jsem koleje 4 hodiny
pak sem prijmul ukol tezit uhli a natezil sem 4 uhli ..
pak sem prijmul ukol kde henry nic nechce a splinl ho, ale další úkol se mi neobjevil .. help pls
To bude tím že série úkolů Den nezávislosti trvala je do 4. července
 

DeletedUser

Guest
Pekný kúsok ale nestihol som to snaď nabudúce :) ale pekný produkt z toho :)
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem to nestihnul.Neprodloužite dobu na splnění tohoto ůkolu?Děkuji za odpověď.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru