• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol-Den nezávislosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4620

Guest
Nie je to v naších silách. Okrem toho si myslím, že 4 dni na takú jednoduchú úlohu boli viac než dosť.
 

DeletedUser10410

Guest
... 4 dni na takú jednoduchú úlohu boli viac než dosť.
To je věc názoru, ale budiž. Každopádně by bylo ideální, kdyby při každém úkolu bylo v zadání předem napsáno do kdy se to musí udělat. Takhle mě to marné plnění úkolů přestává bavit. :(
Nyní nežli jakýkoli úkol přijmu, tak nejprve budu půl dne pátrat po forech do kdy úkol platí ... abych pak zbytečně nesklízel například 10 hodin tabák za což je prd, a pak ve finále zjistil, že jsem to dělal uplně zbytečně neb úkol dávno skončil.
 

DeletedUser

Guest
To je věc názoru, ale budiž. Každopádně by bylo ideální, kdyby při každém úkolu bylo v zadání předem napsáno do kdy se to musí udělat. Takhle mě to marné plnění úkolů přestává bavit. :(
Nyní nežli jakýkoli úkol přijmu, tak nejprve budu půl dne pátrat po forech do kdy úkol platí ... abych pak zbytečně nesklízel například 10 hodin tabák za což je prd, a pak ve finále zjistil, že jsem to dělal uplně zbytečně neb úkol dávno skončil.

přesně nevěděl jsem že 4.7 tam přibyde ještě ten úkol takhle jsem mohl být blíž k splnění char questu pro dobrodruha ... bo ti indiáni se tezko davaj ... ale tak co snad za rok to jeste budu hrat ten ukol tam zustane
 

DeletedUser7063

Guest
Takže včera jsem splnil "pokládat koleje" a dnes jsem se těšil jak dostanu odměnu a budu pokračovat dále, ale koukám že úkol je už neaktivní :(
Takhle končí většina mých úkolů jako zrovna předtím "Prsten (Vražda)" který je taky v háji ... v těchto krátkých časech se to prostě nedá stíhat.

Prsten (vražda) není časově omezený - je to tajný úkol, takže na to aby se ti objevil, jsou určité podmínky.
 

DeletedUser3338

Guest
Pořád by mě ale zajímalo, jak se dostat do města duchů... pro příště


Takže dobrý... už vím, má to cenu ještě plnit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nemá, úkoly byly již zablokovány kvůli časovému údaji, do kdy se měly splnit (tj. včera)
 

DeletedUser

Guest
Pořád by mě ale zajímalo, jak se dostat do města duchů... pro příště...

Příště hledej:

Do tohoto mesta duchov.
11351135mesto%20duchov.jpg
 

DeletedUser1318

Guest
Nie je to v naších silách. Okrem toho si myslím, že 4 dni na takú jednoduchú úlohu boli viac než dosť.
Ano, čtyři dny jsou dost, ovšem za předpokladu, že od prvního okamžiku, kdy se úkol na ČESKÉM serveru objeví v ČEŠTINĚ.
U vás na Slovensku s tím problém nebývá, jak je to možné?
 

DeletedUser

Guest
Pocuj, ulohy su aj na WS dost dlho, ako som si vsimol. Osobne si myslim, ze by Ti stacili 2 dni na splnenie uplne v pohode. Nevidim problem splnit tieto ulohu na dalsi rok, das si vacsi pozor :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Takže ona bude i další rok?
Mnoho z nás s tím počítá. Taky doufám, že se budou úkoly za rok opakovat.
A přidávám se k dotazu. Budou úkoly se stejnými odměnami další rok??

Nie je to v naších silách. Okrem toho si myslím, že 4 dni na takú jednoduchú úlohu boli viac než dosť.

Ano, čtyři dny jsou dost, ovšem za předpokladu, že od prvního okamžiku, kdy se úkol na ČESKÉM serveru objeví v ČEŠTINĚ.
U vás na Slovensku s tím problém nebývá, jak je to možné?
plně souhlasím :) nevim co mely znamenat ty německé texty??! První dva úkoly jsem splnil v jeden den v němčině a poté jsem se tu vyskytoval sporadicky, takže jsem neměl tušení o nějakém pokračování do města duchů. Pátral jsem o tom až v neděli večer, ale to jsem byl zase na druhém konci světa, takže smůla :(
 

DeletedUser

Guest
Zdravim co se týká města duchů tak to se objeví hráčům až od 40 levlu pokud mám dobré informace,takže hráči co nejsou na 40 levlu mají smůlu při plnění úkolů obsahující cestu do města duchů.
 

DeletedUser

Guest
Při plnění tohoto úkolu sem byl level 39 a viděl sem město duchů.Mam pocit že jsem ho viděl cca. od 35té úrovně.
 

Deleted User - 31870

Guest
Zdravim co se týká města duchů tak to se objeví hráčům až od 40 levlu pokud mám dobré informace,takže hráči co nejsou na 40 levlu mají smůlu při plnění úkolů obsahující cestu do města duchů.

Omyl, město jako zadavatel je vidět od začátku.. Ale ta speciální série úkolů ve městě duchů je až od 40. levelu. ;) viz WS
 

DeletedUser

Guest
Nyni jsem dokoncil u Marie vanocni ukol Vanocni hvezda. Skoda je, ze uz nenasledoval ukol s kloboukem snehulaka, co taky cekat v cervenci :-) .
Mnoho lidi zmeskalo ukol ke dni nezavislosti, ktery probihal behem prodlouzeneho vikendu. Proto se ptam: k jakym blizkym prilezitostech se da ocekavat dalsi pekne ulozky?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru