• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Úspěchy, akce

Ahoj,

u akcí které byly jen daný rok, např. staň se farmářem (150 klasů), nešlo by, že lidi co se jakkoliv účastnili, aby je mohli dosbírat další roky, což se nebude asi líbít a nebo bych byl rád, aby nebyly v úspěchu akce, ale rovnou v hrdinských činech, prptože takto, tam budou viset navěky :)
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj,
bylo by určitě dobré mít možnost tyto uspěchy splnit a dosbírat to. Zde je asi trochu problém, že by toho mohli využívat multi účty.
Zkusíme to nějak zformulovat a napsat do reportu - odeslán bude 11.4.2021.

Až dostaneme odpověď napíšu jí zde - doufám že jí budu moct napsat co nejdříve.

z3l1
 
V tomhle případě jsem trochu na vážkách. Totiž když během akce hraješ, je celkem fajn, když si na nesplněným úspěchu můžeš kontrolovat, kolik těch kravin ještě potřebuješ nasbírat a nebo si to rovnou připneš na panel zkušeností a sleduješ postup...
Ale taky mě to vzhledem k mojí pauze trochu otravuje, že tam visí a nemůžu je splnit, byť na tom pořád nejsem tak špatně, jako třeba lidi z novějších světů, kde to nemohli splnit ani teoreticky...
 
Jo jak jsem říkal. Dobrej herní design je takový, když můžeš všechno splnit na 100%. A lidi co mají starý úspěchy můžou stejně machrovat i tak.
 

Symphie

Člen týmu
Momentálně nic podobného v plánu není. Jakmile by se našel způsob, jak tohle změnit, budete informováni.
 
Nahoru