• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

úkoly lvl 67, lvl 75

DeletedUser

Guest
Zdravím lidi, měl bych dotaz, ikdyž si myslím, že odpověď bude jednoznačně ne, ale jde o toto: jde dávat schopnosti nějákým určitým způsobem tak, aby jsme neměli problém splnit brzo úkoly loupežná výprava a krádež uměl. předmětů ??? navíc by to chtělo tak abysme měli hodně PB ve vykrádání hrobů nebo kupcovi. Já už nějáký ten pátek propočítávám a mám pocit že to jde vždycky, ale je tam vždycky jedna problémová práce. Ale tak jestli máte někdo nějáký nápad. mně se totiž zdá, že jsem tady někdy pár let zpátky viděl build, a na konci měl napsany: "navíc nebudu mít žádné problémy s úkoly na 67 a 75 levlu :) "

Předem děkuji za odpovědi a doufám, že se najde nějáká možnost ... :)
 

DeletedUser

Guest
0 strength, 4 mobility, 70 dexterity, 74 charisma,

43 construction, 34 vigor, 45 stamina,
2 horse back riding, 107 hiding, 22 swimming,
67 shooting, 6 repairing,
20 leadership, 7 tactics, 46 appearance

+nějaký ty hadry a můžeš všude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Abedyho build na vsetky stare prace. Dosiahol to na urovni 86, muz, vsetky ulohy mal splnene. Je to pocitane s kosou smrtky. Kedze odvtedy sa pridali nohavice a opasok do gentlemanovho setu, tie prace bude urcite mozne robit uz skor.

[SPOIL]
clipboard02c.jpg
[/SPOIL]

Vela PB na hroboch ani kupcovi mat nebudes, no potom mozes spravit reskill, na kupca sa hodi viac, lebo budes mat viac v charizme.
 

DeletedUser

Guest
schopnosti

zdravím

vím že je to pro vás horší pro slabší lvl...ale přeci

dej atributy do charisma a potom schopnosti do střílení,skrývat se
a časem až budeš mít vyšší lvl ... dávej schopnosti rovnoměrně...
ale atributy pořát do charisma
hodí se ti to do dalších ukolů
a ani nebudeš moc přendavat schopnosti

 

DeletedUser

Guest
ja som mal skoro vsetko v zrucnosti + 20 v charizme, ostatne strielanie najviac, trochu nastrahy pasci a skryvanie okolo 80 a dal som vsetko bez problemu :)
 
Nahoru