• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2020

DeletedUser17809

Guest
Nepadaj, skoro celá energie vyplácána a ani klásek :D
 

raketak95

Člen týmu
Pro ty, kdo tápou, kde najít ty zelené věci, tady je seznam prací: https://support.innogames.com/kb/TheWest/cs_CZ/920/Čas-sklizně-Jak-získám-klásek ...

Hezké, že se někdo v Německu zabýval tématičností, ale při zapnutí prémka mě potenciální výdělek z těchto prací silně demotivuje je obíhat (snad kromě paprik na středu...), protože uvnitř není proti ostatním klikačkám (aspoň těm, které pamatuji) nic extra :(
 
Za mě osobně je fakt velká hovadina dávat do úkolu s trvanlivostí 1 den podmínku zabít někoho na jednu ránu. Za celou akci minulých mincí se mi to nepodařilo ani jednou a to jsem i celkem dueloval... jinak než domluvou s jiným hráčem to tedy asi není moc reálné. Tak jim to jen vyřiďte, ať se na tohle příště vyprdnou :)

P. S. Nehledě na to, že když za to jsou tři mince, tak to dost komplikuje možnosti získání těch zbraní. Takže jestli tam je nějaký úkol na bitvu, hodilo by se s předstihem vědět, že tam takový úkol bude, aby se bitva mohla vyhlásit :D
 

DeletedUser11928

Guest
Za mě osobně je fakt velká hovadina dávat do úkolu s trvanlivostí 1 den podmínku zabít někoho na jednu ránu. Za celou akci minulých mincí se mi to nepodařilo ani jednou a to jsem i celkem dueloval... jinak než domluvou s jiným hráčem to tedy asi není moc reálné. Tak jim to jen vyřiďte, ať se na tohle příště vyprdnou :)

P. S. Nehledě na to, že když za to jsou tři mince, tak to dost komplikuje možnosti získání těch zbraní. Takže jestli tam je nějaký úkol na bitvu, hodilo by se s předstihem vědět, že tam takový úkol bude, aby se bitva mohla vyhlásit :D
Divej, to je jednoduchy. Oni ti tu sanci daj... Muzes ty mince posbirat. A kdyby se ti to "nahodou" nepovedlo, muzes je dokoupit za nuggety :)

Jen pro predstavu me statistiky z arizony..
1597727129343.png
 
Okno úspěchů a karta statistiky. Zrovna ty duelové jsou kompletně vidět i u ostatních hráčů. IGHAS má na s9 vítězství na jednu ránu 9x.
 
díky moc, takže to mám skoro přesně 0,5% ... tj. stačí za dnešek dát 200 duelů a měl bych to mít.

Ups teď jsem si spočítal, že to asi 35 hodin, to nestíhám :-(
 

raketak95

Člen týmu
Chtěl bych se optat a to především naší podpory :) Vzhledem k častým dotazům na chatu...
Je také starý úkol https://wiki.the-west.cz/wiki/Čas_sklizně -
Čas sklizně
A nejsme si zcela jisti zda padají i tyto klasy pšenice [item=51611000] protože bez nich se nedá úkol dodělat,děkuji předem za brzkou informaci ;)

Možná se to dá dodělat, když ty úkolový itemy koupíš od lidí, kterým zbyly navíc z loňska - jinej nápad nemám.
 
Divej, to je jednoduchy. Oni ti tu sanci daj... Muzes ty mince posbirat. A kdyby se ti to "nahodou" nepovedlo, muzes je dokoupit za nuggety :)

Jen pro predstavu me statistiky z arizony..
Zobrazit přílohu uživatele 1676
abe je to nesmysl...pokud je širší záběr v duelech tak jo dá se to domluvit,snad se to dá i ustřílet i když s obtížema,ale už to je stupidita ohledně úkolu!!!
Nováček si ani nevrzne,a pokud kouknu na Indianu tak tam mám 4 terče a pochybuji,že nějakej ukecám na dobrovolné KO.
 

Pawn

Člen týmu
Doufám, že zítra bude vyhraj dobrodružství s kamenem ať je sranda.
Na druhou stranu, myslím, že většině lidí bude stačit jedna duelová zbraň + puška. Což se bude dát bych tipoval i s vynecháním těhle 1oneshot úkolů.
A stím že do shopa přijde časem celá sada oblečení od té sady(rolníka), tak kdo by fest potřeboval komplet tak si to prostě koupí protože předpokládám že zbraně tam budou také ve finále. :-D
 
Za mě osobně je fakt velká hovadina dávat do úkolu s trvanlivostí 1 den podmínku zabít někoho na jednu ránu. Za celou akci minulých mincí se mi to nepodařilo ani jednou a to jsem i celkem dueloval... jinak než domluvou s jiným hráčem to tedy asi není moc reálné.

Můj názor na velmi kvalitní vedení této hry znáš, přesto ti zde poskytnu jeden výňatek z pravidel:
  • Hráč se zejména nesmí účastnit dopředu dohodnutých duelů s cílem dosáhnout předem domluveného výsledku a tím poskytnout nebo získat nadměrné množství zkušeností, peněz, herních předmětů nebo veteránských bodů.
Otázka, co se považuje za nadměrné obohacení, nicméně toto pravidlo je opravdu zavádějící, jelikož za splnění úkolu zřejmě dostaneš něco, co nelze jinak získat.
 
Můj názor na velmi kvalitní vedení této hry znáš, přesto ti zde poskytnu jeden výňatek z pravidel:
  • Hráč se zejména nesmí účastnit dopředu dohodnutých duelů s cílem dosáhnout předem domluveného výsledku a tím poskytnout nebo získat nadměrné množství zkušeností, peněz, herních předmětů nebo veteránských bodů.
Otázka, co se považuje za nadměrné obohacení, nicméně toto pravidlo je opravdu zavádějící, jelikož za splnění úkolu zřejmě dostaneš něco, co nelze jinak získat.
Přesně...body dolu za nic,peskování za nic a hle zde se porušovat pravidla můžou...pak není divu za negativní přístup na foru.
Další věcí je posloupnost,takže jeden den duel na KO na 1 ránu a druhej den dej 3x KO.
Takže ti co den A upadnou do koma a 24 hod si neškrtnou a druhý den je jim znemožněno získat mince...to už je pomalu na
Evropský soud pro lidská práva
:D :D :D
10 stříbrnejch snad nastřádám na jednu památeční selskou a adieu si to užijte :D
No a nezmínit se o úkolovce by byl hřích :D
Takhle spackaný info jsem tu ještě nezažil,to bohužel nenapraví nic a abych jen nelál,tak smekám za perfektní oznámení akce od Mikosansobi zde na foru a vysvětlení na supportu kde hledat ;)
Jinak je to jak v kroužku hádankářů :D
 
Nahoru