• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2021

Bylo by prosím možné, aby překlad dělali lidé? Mám pocit, že se to poslední dobou snad ještě zhoršilo.
Je nějaká informace o tom, jaká je zhruba šance na zisk jednotlivých klasů? Jaký je rozdíl mezi "malou šancí" a "trochou štěstí"?
Chápu správně, že se jedná o kombinaci loňského a předloňského eventu? Tudíž na světech, kde jsem již klasy nasbíral dříve se nic mimo duelovou událost a opakovatelný úkol neděje?
 
Ahoj, tento event jsem ještě nehrál, i proto mám pár nejasností.
Asi nepadne žádná kompletní sada (myslím oblečení, jízda a zbraně)?
V informaci se zmińuje Farmářova sklizňová sada, ve vyobrazení je nějaký pluh (asi získatelný z úkolové sady) a zvíře. To zvíře se dá získat jenom na Facebooku? A budou v této sadě i další itemy?
V mini duelové sadě by měly jít získat zbraně - Rolníkovy zbraně - je to tak? A existuje také nějaká rolníkova sada oblečení a jízda?
Sběr klasů - v informaci se objevily práce pšenice (asi obilí), kukuřice, rajčata, brambory a dýně. Budou ty klasy padat i z jiných prací?
Dík za odpověď
 

Pawn

Člen týmu
Ahoj, tento event jsem ještě nehrál, i proto mám pár nejasností.
Asi nepadne žádná kompletní sada (myslím oblečení, jízda a zbraně)?
V informaci se zmińuje Farmářova sklizňová sada, ve vyobrazení je nějaký pluh (asi získatelný z úkolové sady) a zvíře. To zvíře se dá získat jenom na Facebooku? A budou v této sadě i další itemy?
V mini duelové sadě by měly jít získat zbraně - Rolníkovy zbraně - je to tak? A existuje také nějaká rolníkova sada oblečení a jízda?
Sběr klasů - v informaci se objevily práce pšenice (asi obilí), kukuřice, rajčata, brambory a dýně. Budou ty klasy padat i z jiných prací?
Dík za odpověď
" Za každých 10 mincí můžete získat Rolníkovou zbraň dle vlastního výběru. Celkem můžete nasbírat a utratit 30 zlatých mincí. Vybírejte tedy moudře, zdali si vyberete 3 stejné zbraně a později je vylepšíte, nebo si vyberete 3 různé zbraně. "
-Budeš denně plnit úkoly které ti budou dávat za odměnu mince, které pak můžeš vyměnit za zbraň dle výběru.
->Tím pádem z eventu jsi schopný poskládat kompletní rolníkův set zbraní.
-Rolník měl loni i oblečení a jízdu, avšak již pouze ke koupi za nuggety v obchodě, pokud by se to znovu opakovalo tak věřím že bude dodatečné oznámení s výprodejem.
- Mám za to že tomu tak je, pluh bude z nové úkolové řady a zvíře pouze z nějaké facebook události.
- Klásky se dělí na 2 typy: pšeničný klásek - bude padat z jakékoli práce a žitný klásek - ten by měl padat pouze z prací spojených se "sklizní", alespoň dle toho co vím.
 
Na Indianě se mi nezobrazil úkol na rolníkovi zbraně - je to proto, že jsem již nasbíral a využil všech 30 mincí loni?
 
Ahoj,čím je podmíněná úkolová řada "Rolníkův život" ?
Na světech kde jsem již prošel eventem je u Wauppeho a na světech jako klondike a Jericho jej nemám.
 
Velmi podařená taškařice :D Událost čas sklizně - denní úkoly...ale myslí v INNO někdo trochu dopředu při vytváření svých iluzorních úkolů???
Nasbírej 10 stříbrnejch (až jich bude 30 dej je Jidášovi) :D
Na jistejch světech prostě nedosažitelné!!! Když máte k duelu jen dva lidi :(
U sbírání zlatejch na věci z čtyřlístku je možnost za práce či suroviny,zde prostě ne :(
 
Zrovna ty stříbrný mince se daly částečně nasbírat už loni a letos "dosbírat" (Navíc i 2 zbraně ze tří většině lidí stačí. I když je pěkný mít to komplet.).
A taky jsou duelový zbraně na mrtvým světě, kde není koho duelovat dost k ničemu.
 
Jako nezlobte se na mne,ale přijmu úkol Příprava na čas sklizně u Henryho,splním jej,na tabuli nic tak hyjéékoně jedu na W,farmu která neexistuje,tak jdu dělat.Kouknu sem a dočtu se,že u Anguse,fajn,ukončím práci skočím za Angym,aby ten mi ohlásil "Nesplňuješ požadavky na úkol"
Ano wiki mi radí... https://wiki.the-west.cz/wiki/Příprava_na_sklizňový_festival#Po_dlouh.C3.A9m_t.C3.BDdnu + https://wiki.the-west.cz/wiki/Čas_sklizně#Za.C4.8D.C3.ADn.C3.A1_.C4.8Das_sklizn.C4.9B
...ráno si tedy vezmu kosu a stavím se na W.farmě,možná to bude tedy u Anguse,ale to je otázka :D
Nicméně kdepak je z tabule návaznost na Hemryho přípravu,tohle není kvízová hra,alespoň jsem se to nikde nedočetl.
Proto je lepší jíst maso :D
 
Na Indianě se mi nezobrazil úkol na rolníkovi zbraně - je to proto, že jsem již nasbíral a využil všech 30 mincí loni?
Ano pokud jsi nasbíral všech 30 mincí loni tak tento rok se ti úkolovka nezobrazí. A pokud jsti nezískal všechny mince a stále nezískáváš některé denní úkoly, je to proto, že každý úkol lze splnit maximálně třikrát. Zdroj

Chápu správně, že se jedná o kombinaci loňského a předloňského eventu? Tudíž na světech, kde jsem již klasy nasbíral dříve se nic mimo duelovou událost a opakovatelný úkol neděje?

Ano je to kombinace. Na světě kde máš vše kompletní (sbírka, zbraně atd.), tak pořád myslím můžeš sbírat klasy.
 
Ahoj,
při plnění úkolové řady Příprava na sklizňový festival jsem dokončil úkol Přichází bouřka a přijmul následující Po zotavení, který odkazuje na město duchů. Tam jsem došel a další úkol, který by měl být Přepadení se nezobrazí. Nikde jsem nedohledal zda je na zobrazení nějaká podmínka či co. Je to tedy bug nebo dělám něco špatně?
Díky.
 
Ahoj,
při plnění úkolové řady Příprava na sklizňový festival jsem dokončil úkol Přichází bouřka a přijmul následující Po zotavení, který odkazuje na město duchů. Tam jsem došel a další úkol, který by měl být Přepadení se nezobrazí. Nikde jsem nedohledal zda je na zobrazení nějaká podmínka či co. Je to tedy bug nebo dělám něco špatně?
Díky.

Mě se ten úkol tady nezobrazuje a to jsem vyzkoušel všechno.
Tak aspoň nejsem jedinej. Kdyby to někomu taky nešlo, tak taky sem napište.
Vypadá to, že je to bug. Chybu jsem těď nahlásil.
 

Pawn

Člen týmu
Dnes jsem na Arizoně viděl více lidí se stejným problém s městem duchů, tudíž se nejspíše bude opravdu jednat o chybu - žádné další požadavky pro zobrazení by tam opravdu být neměly.
 
Na Klondike mám stejný problém, úkol přepadení mi nenaskočí ve městě duchů, Ani u šerifa. Úkoly Přepadení a Roztrhané kousky látky (mám v inventu 4) nemůžu plnit. Mám tam novou postavu a úkol dělám poprvé.
 
Doufejme že Inno vykáže činnost a formou aktualizace tyto BUGy opraví. Celé to pak završí dotazem, jak se nám změny líbí. :-)
 

raketak95

Člen týmu
Pokud jsou v plánu tyto recyklované klikačky do budoucna, bylo by pěkný, kdyby se na světech, kde už člověk nesmysly jednou v premiéře eventu vyklikal, vynulovaly u ačívmentů staty nasbíraných klasů (nebo někde jinde bylo člověku dáno najevo, kolik je možno ještě nasbírat bez toho, aniž by je musel nechat netknuté). Takhle to jde zjistit jen 2 možnostmi přes (zákazané) skripty, z čehož jedna je kurevsky zdlouhavá a dost často vede k rukavicím, a druhá trpí spolehlivostními problémy.

Třetí možností je počkat na chvíli, kdy nesmysl dlouho nepadne a vzdát to, jenže to člověk riskuje, že vyčíhl období extrémní smůly a nevykliká vše.
 
Ještě existuje možnost 3: klasy neotvírat a počkat na jejich plný počet.

Nicméně když to nechtějí řešit, protože to je vyřešené, tak by se mohlo oznámení rovnou obsahovat odkaz na konkétní povolené počítací scripty.
 
Nahoru