• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2021

Zdravím, je něco nového v řešení úkolů Přepadení a Roztrhané kousky látky nebo už je tento úkol odepsaný a nepůjde dokončit?
 
Událost čas sklizně je nejlepšejší událost, moc děkujeme statným mužům z innogames za to že ji pro nás připravili a taky děkujeme aktivní, skvělé, chytré, velevážené a nejlepsí moderátorce @Symphie za to že nám tak krásně vede fórum na kterém se můžeme svobodně a bez cenzůry vyjadřovat ♥
 
Máme zde skoro identické sběratelské karty ze sklizně,Farmářský a Rolníkův.
Jsou si celkem dosti podobné a v letmém shlédnutí zaměnitelné :(
Rolníkův obsahuje itemy surovin a je ve sběratelských kartách vyobrazen stejně jako je karta
Farmářský obsahuje zrno a semena,ale ve sběratelských kartách je vyobrazen jako semena
Nešlo by toto změnit tak aby byla v úspěších vždy vyobrazena ona sekce dle vzoru těch karet???
 
A aby v tom byl úplnej bordel, tak u semen je v záložce úspěchu od začátku ukázáno, co lze najít, takže člověk ani neví, co už má a co ne (hlásil jsem to již v ticketu a prý bude opraveno, ale třeba to někomu pomůže).
 
Jsem smířen s tím, že patřím k těm intelektuálně méně výkonným, ale právě s ohledem na nás jako hendikepovanou menšinu by mohlo být zadání soutěže jasnější. V roce 2019 jsem nasbíral toto a získal úspěch:

1629956910371.png

V roce 2021 mi padají stejné obrázky, ale z jiné karty:

1629957398392.png

V seznamu úspěchů nyní nemám žádnou novou položku, kterou bych měl plnit, ačkoli tento pytlík jsem v minulosti ještě neotevíral. Otevíral jsem loni podobný, padaly z něj různé plodiny. Navíc netuším, kolik jsem našel klasů, nikde se to nenačítá. Rada neotevírat je a skladovat se mi nezdá praktická, protože se mi zároveň otevřely úkolové řady, které vyžadují odevzdat předměty z otevřených klasů.

Takže prosím o jednoznačný závěr, co mám vlastně sbírat, a kde zjistím, že už jsem to nasbíral. Pokud možno v takové podobě, aby to pochopilo i tříleté dítě. Děkuji.
 

Přílohy

  • 1629957249513.png
    1629957249513.png
    301 KB · Zobrazení: 7
Jsem smířen s tím, že patřím k těm intelektuálně méně výkonným, ale právě s ohledem na nás jako hendikepovanou menšinu by mohlo být zadání soutěže jasnější. V roce 2019 jsem nasbíral toto a získal úspěch:

Zobrazit přílohu uživatele 2627

V roce 2021 mi padají stejné obrázky, ale z jiné karty:

Zobrazit přílohu uživatele 2631

V seznamu úspěchů nyní nemám žádnou novou položku, kterou bych měl plnit, ačkoli tento pytlík jsem v minulosti ještě neotevíral. Otevíral jsem loni podobný, padaly z něj různé plodiny. Navíc netuším, kolik jsem našel klasů, nikde se to nenačítá. Rada neotevírat je a skladovat se mi nezdá praktická, protože se mi zároveň otevřely úkolové řady, které vyžadují odevzdat předměty z otevřených klasů.

Takže prosím o jednoznačný závěr, co mám vlastně sbírat, a kde zjistím, že už jsem to nasbíral. Pokud možno v takové podobě, aby to pochopilo i tříleté dítě. Děkuji.


Ahoj Albi ,

u klásků je to jednoduché stačí otevřít úspěchy-akce zelené jsou úplně dole a žluté cca uprostřed , tam uvidíš kolik máš čeho nasbíráno.
A co se týče sbírky obrázků tak úspěchy-sbírky-sběratel obrázků nahoře najdeš úspěch za plodiny který již máš a úplně dole nalezneš ten druhý úspěch viz. odkaz.

S pozdravem
Oříšek
 
Ahoj Albi ,

u klásků je to jednoduché stačí otevřít úspěchy-akce zelené jsou úplně dole a žluté cca uprostřed , tam uvidíš kolik máš čeho nasbíráno.
A co se týče sbírky obrázků tak úspěchy-sbírky-sběratel obrázků nahoře najdeš úspěch za plodiny který již máš a úplně dole nalezneš ten druhý úspěch viz. odkaz.

S pozdravem
Oříšek

Žluté klasy mám úplně nahoře a zelené osmé od konce, akorát že jsou to ty staré:
1629970983908.png

1629971000815.png

Obrázky mám taky všechny splněné, až na dva z cirkusu a šatů manekýny. Jsou úplně dole. Žádné nesplněné ze žní nemám.

1629971099738.png

Rozumím tomu, že za nasbírání klasů už nedostanu žádný nový úspěch, ale jde mi o ty věci z klasů (posilováky, prémia a tak). Proto bych rád znovu nasbíral všechny i bez úspěchu, ale netuším, jak to evidovat.
 
A aby v tom byl úplnej bordel, tak u semen je v záložce úspěchu od začátku ukázáno, co lze najít, takže člověk ani neví, co už má a co ne (hlásil jsem to již v ticketu a prý bude opraveno, ale třeba to někomu pomůže).

je to odlišený tím černým rámečkem... ten, který už máš, se ohraničí, ostatní jsou bez rámečku
 
Jsem smířen s tím, že patřím k těm intelektuálně méně výkonným, ale právě s ohledem na nás jako hendikepovanou menšinu by mohlo být zadání soutěže jasnější. V roce 2019 jsem nasbíral toto a získal úspěch:

Zobrazit přílohu uživatele 2627

V roce 2021 mi padají stejné obrázky, ale z jiné karty:

Zobrazit přílohu uživatele 2631

V seznamu úspěchů nyní nemám žádnou novou položku, kterou bych měl plnit, ačkoli tento pytlík jsem v minulosti ještě neotevíral. Otevíral jsem loni podobný, padaly z něj různé plodiny. Navíc netuším, kolik jsem našel klasů, nikde se to nenačítá. Rada neotevírat je a skladovat se mi nezdá praktická, protože se mi zároveň otevřely úkolové řady, které vyžadují odevzdat předměty z otevřených klasů.

Takže prosím o jednoznačný závěr, co mám vlastně sbírat, a kde zjistím, že už jsem to nasbíral. Pokud možno v takové podobě, aby to pochopilo i tříleté dítě. Děkuji.

Tahle akce je jen recyklát z předešlých dvou let. Ty sběratelský karty, co ti padaji, jsou tytéž, co už jsi otvíral loni - zelený klasy hs.jpg a předloni - žlutý klasy faj.jpg. Z prvního padaji ty zemědělský produkty a z druhýho semena. Co se týče nasbíraných klasů, tak to podle úspěchů prostě nepoznáš. Už to tu psal rakeťák - možnosti jsou asi dvě. Buď neotvírat (ty úkolový itemy můžeš mít z minulých let, koupit je, nebo úkoly holt udělat až po dosbírání klasů) anebo používat zakázaný skripty, kde ti analyzátor truhel počítá, kolik jsi jich už otevřel (popř. analyzátor práce). Nedá se ale spolehnout, že to bude bezchybný a hlavně to všechno musíš otvírat z jednoho PC. Jo a ještě jedna možnost vlastně :D - projít si všechny oznámení z prací v poště ;) :P.
 
Naposledy upraveno:
Tahle akce je jen recyklát z předešlých dvou let. Ty sběratelský karty, co ti padaji, jsou tytéž, co už jsi otvíral loni - zelený klasy Zobrazit přílohu uživatele 2636 a předloni - žlutý klasy Zobrazit přílohu uživatele 2635. Z prvního padaji ty zemědělský produkty a z druhýho semena. Co se týče nasbíraných klasů, tak to podle úspěchů prostě nepoznáš. Už to tu psal rakeťák - možnosti jsou asi dvě. Buď neotvírat (ty úkolový itemy můžeš mít z minulých let, koupit je, nebo úkoly holt udělat až po dosbírání klasů) anebo používat zakázaný skripty, kde ti analyzátor truhel počítá, kolik jsi jich už otevřel. Nedá se ale spolehnout, že to bude bezchybný a hlavně to všechno musíš otvírat z jednoho PC. Jo a ještě jedna možnost vlastně :D - projít si všechny oznámení z prací v poště ;) :P.

A to nám jako Inno nemůže pro ty, co už to dělali, vymyslet něco novýho? Třeba lovit zaběhlý krávy nebo stříhat ovce a otevírat karty s různými druhy sýrů z nadojenýho mlíka nebo whatever, když už to má být zemědělská tématika, takových ptákovin vymyslím za hodinu sto. Vymyslet mess, kde se to mlátí všechno dohromady, musí dát přece mnohem víc práce.

Jo vlastně, Inno nemůže. Tak nic, vyprovodím se sám.
 
Ale INNO také potřebuje trochu nakopnout: už od neděle se tu řeší jak počítat klasy a celý náš tým to má na háku (resp. s vyjímkou Oříška a jeho reakce, která ale byla úplně mimo) a nikdo už se nenamáhá ani napsat cca toto: ok, vidíme to taky jako problém, zašleme v reportu, čímž by se téma vlastně vyčerpalo ...
 
Ighasi já nereagoval mimo jen jsem nevěděl že Albi má ty úspěchy splněny a cesc4444 v podstatě odpověděl za mě tak už mi přišlo zbytečně psát znovu to samé, tak si prosimtě ušetři tvoje každodenní trapné a úplně zbytečně připomínky ;)
PS: pozdrav radši spát nebudu
 
Milý Oříšku, chce to myslet: když někdo sbíral obrázky už v loni, tak musel sbírat i klásky (pominuli nákup) a nezávisle na tom, zda je sebral všechny, tak letos žádné oficiální počítadlo přímo ve hře nemá ...

btw. místo osobních útoků, věnuj energie radši své práci, např. obrázku v oznámení, který pořád nemáš správně nahraný. Díky.
 
Milý ighasi , "počítadlo" nalezneš v sekci úspěchy - akce , nevím kolikrát to mám ještě psát , to je takový problém dvakrát kliknout a párkrát posunout kolečkem na myši ? :) A co se týče zařazení této problematiky do reportu , myslím že cz tým nereagoval s toho důvodu že psaní reportů dělá legate který má dovolenou takže až přijde určitě ti to sem a speciálně tobě napíše :)
 
Lidi, co se mě týče, nemám nic proti lískáčovi, který se snažil poradit, a oceňuji to. Navíc je "jen" moderátor fóra, takže předpokládám, že jeho práce je hlavně hlídat, abychom se tady vzájemně nepomlátili do bezvědomí: nic víc, nic míň.

Naopak ten, kdo má na starosti komunikaci s Innem, by mu měl dát nedvojznačně, hlasitě a důrazně najevo, že tohle je výsměch, a v tom s Ighasem souhlasím. Nesnažím se tady trapně trollit kvůli kdejaké ptákovině, takže pokud vyjádřím dyskomfort, myslím to fakt vážně.
 
Albi díky za zastání ale ighas má pravdu , reporty pro inno píšeme převážně my hlavně teda legate , ale jak už jsem psal má dovolenou takže hned jak to bude možné určitě se k dané věci vyjádří a do reportu pro inno problematiku zapracuje :)
 
Nahoru