• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2021

Milý ighasi , "počítadlo" nalezneš v sekci úspěchy - akce , nevím kolikrát to mám ještě psát , to je takový problém dvakrát kliknout a párkrát posunout kolečkem na myši ?

To je jak u blbejch: ano, počítadlo tam skutečně je :-). Nicméně pokud to mám již splněné z loňska, tak je zaseklé na 100% a nijak mi nepomáhá - viz Prtcrs od AG. Tak a teď mě prosím pouč ja to je, protože možná přecejenom koukám někam špatně díky.
 
To je odvážné tvrzení , ale jak jsem spal "převážně" legate
to áno, ale doplnil jsi to:
má dovolenou takže hned jak to bude možné určitě se k dané věci vyjádří a do reportu pro inno problematiku zapracuje

Takže to není má odvaha ani kousání, ale jasně jsi řekl, že až se Legatemu znelíbí dovolená, tak se to inno dozví. 8-)
A co vím, tak to na něm fakt stojí. :-P
 
Pokud bych měl tuto problematiku shrnout do jedné věty, abych byl maximálně konstruktivní, měl by CZ tým požadovat po innu asi toto:

Je-li do hry zařazena aktivita spočívající v nasbírání určitého množství předmětů, musí být zároveň zajištěn efektivní přehled o počtu předmětů, které hráč aktuálně nasbíral, a to bez ohledu na to, zda je nasbírání kompletního předepsaného počtu předmětů podmínkou získání úspěchu.
 
Ano, to že nevidíme počet nasbíraných klásků žita a pšenice je problém, kor když se to bude nadále recyklovat (jako to mají ve zvyku). Protože jak jste tady již zmiňovali jsou tady 2 způsoby jak to hráč může vyřešit. A ještě počítat oznámení, ale to je nereálný a dělal by to jenom šílenec.
Buď neotvírat (ty úkolový itemy můžeš mít z minulých let, koupit je, nebo úkoly holt udělat až po dosbírání klasů) anebo používat zakázaný skripty, kde ti analyzátor truhel počítá, kolik jsi jich už otevřel (popř. analyzátor práce).
Ano počítadlo tam je, ale když už je úspěch splněn, tak je počítadlo nepoužitelné, protože počítá pouze klasy do úspěchu.

@Albireo G Moc ti děkuju za tak konstruktivní popis. Krásné a výstižné řešení popisu problému.
Je-li do hry zařazena aktivita spočívající v nasbírání určitého množství předmětů, musí být zároveň zajištěn efektivní přehled o počtu předmětů, které hráč aktuálně nasbíral, a to bez ohledu na to, zda je nasbírání kompletního předepsaného počtu předmětů podmínkou získání úspěchu.

Já bych to osobně vyřešil tak, aby to mohlo INNOGAMES implementovat bez nějakých větších obtíží.
Proto navrhuji:

Klasy pšenice:

Screenshot_3.png

Klasy žita:

Screenshot_4.png

(nepočítám 5 klasů žita/pšenice z facebook kodu)

Každopádně se tento design dá použít i pro ostatní klikací eventy, které budou chtít použít z minulých let.
Řešení problému popíšu v dalším reportu a doufám, že můžeme brát téma za uzavřené.
Kdyby někdo měl připomínky klidně se vyjádřete... Budu jedině rád.
 
Naposledy upraveno:
Legate,
krásně graficky a textově pracováno pro zaslání v reportu. Obávám se však, že zapracování do hry bude vyžadovat alespoň základní programátorské znalosti, tudíž se to innu nepovede.
 
Od 18. srpna 2021,12:00 do 9. září 2021, 12:00 můžete nasbírat pšeničné a žitné klasy!

Není zde chyba???Neskončilo to už??? :D
Jako za hodinu ani prd na 15 sec sběru?? :O
 

Pawn

Člen týmu
Ahoj,nevím proč,ale neobjevuje se mi ani jeden úkol v Příprravě na čas sklizně viz: Příprava na sklizňový festival – Wiki The-West CZ - Google Chrome (clip2net.com)

Mám přijatý ten úkol "Po zotavení" a na něj se váře na městě duchů "Přepadení" a u šerifa "Roztrhané kousky látky" a ani jeden se neukazuje,takže to nemohu dodělat :(
Dnešní plánovaná aktualizace by to měla opravit. tak snad se tak stane..
Aktualizace 2.157
 
Ahoj,nevím proč,ale neobjevuje se mi ani jeden úkol v Příprravě na čas sklizně viz: Příprava na sklizňový festival – Wiki The-West CZ - Google Chrome (clip2net.com)

Mám přijatý ten úkol "Po zotavení" a na něj se váře na městě duchů "Přepadení" a u šerifa "Roztrhané kousky látky" a ani jeden se neukazuje,takže to nemohu dodělat :(

U mě tahle úkolová řada skončila tím sklízením obilí (Ranní sklizeň). Pak už se mi nikde neobjevila ani Klisna Daisy.
 
Nahoru