• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2022

Ten droprate je naprostá drzost. Je evidentně poloviční oproti pšeničním a oproti žitním ještě míň. To si myslí že tu všichni sedí celej den klikat 15s?
1661165686600.png
 
@ale minul : Já teď mám 89/8/69 a kdyby mě nebavilo celý den klikat na 15s práce, tak už tuhle hru nehraji. Jen těch volných dní tolik není :-)
 
Mně by ani nevadil nízký drop, ale v kombinaci s tím, že je vázán na přijatý úkol, ten je ještě vázán na okolnosti, které nemůžeš úplně ovlivnit a závisí to i na jiných lidech (win bitva nebo dobro), je to za současného časového omezení smrtící. Prostě se musí sejít to, že máš čas klikat, navíc mají čas klikat i další lidi, a to tak, abyste se všichni sešli na dobro nebo na bitvě, a z toho ještě uspěje jen půlka (protože někdo prohrát musí). To je pak v situaci napnutého kalendáře víc stres než zábava.
 
@ale minul : Já teď mám 89/8/69 a kdyby mě nebavilo celý den klikat na 15s práce, tak už tuhle hru nehraji. Jen těch volných dní tolik není :-)
Škoda že ne 90/60/90...

Doufám, že to půjde dodělat příští rok.

Zobrazit přílohu uživatele 3316

Edit: i popříští rok.
Zobrazit přílohu uživatele 3318
Njn tuhle blbinu skoro nikdo nehraje, přijmi radši bitevní variantu a šup na Awesomii, tam to jde snadno.
 
To se mi bohužel stalo taky, ale s tím se nedá nic dělat. Tenhle koncept je prostě velký špatný, ale jim jde o to, aby tu lidi udrželi co nejvíc. Doufám že se v tomhle duchu neponesou i další akce...
 
5 hodin cukrové třtiny, 6 hodin kukuřice - to někdo považuje za zajímavý úkol pro hráče lvl 150?
Patřím k platícím hráčům, nugety kupuji - ale jestli přijde někdo zase s tak dementním úkolem, tak už do westu nedám ani korunu. Jsem ochotná platit za nápady a za práci programátorů - nejsem ochotná vyhazovat peníze oknem.
 
@Rose.Maria : Hele a není vlastně úplně jedno jakou práci budeš na lvl 150 dělat, prostě naklikneš požadovanou práci, oblečení, počet hodin a hotovo (hlavně, že to není další hledání mapy)?
Jinak furt se tu prudí, že vývojáři nic nedělají, úkoly jsou moc snadné - tak tady "revolučně" zkombinovali klikačku s úkolovou řadou, její splnění chvilku trvá a ouha, zas je to špatně :-). U mne tedy za tohle mají plus (minimálně) za snahu o určitý posun a změnu zadání.
 
Ahojky všem. Já bych se chtěla zeptat na trochu jinou otázku.. Kvůli tomu se nemůžu hnout z místa:
V úkolu neobvyklý čas sklizně u šerifa, je úkol kde mám zastřelit zloděje, 20x dary země a ještě 3h sklízet obilí a 100x vyorávat brambory
všechno mám splněné, ale nechce mi přijmout zastřelení zloděje. Mam střelnou zbraň (pro jistotu), pokaždé vyhraju ale nechce se mi to potvrdit jako splněné, abych mohla pokračovat. Zkoušela jsem to na žluté části mapy i na zelené, při práci i v městě a nic.
Co mám udělat abych to mohla splnit?
Děkuji
 
Co mám udělat abych to mohla splnit?
Bez problémů jsem splnil, když mi zloděj upadl do bezvědomí. Zřejmě nestačí jen vyhrát, ale je potřeba ho zabít.
Někdo tvrdí, že je potřeba se na to vyslíct a mít jen zbraně, ale já jsem ho teda zabil a splnil v běžném duelovém oblečení. Zkus si dát nějaký duelový posilovač, třeba brusný kámen nebo tak.
 
tomu úkolu jsem se moc nevěnoval, ale měl jsem taky problém aby se mi ten duel objevil. po splnění ostatních částí úkolu jsem dojel na tu farmu a tam mi naskočil. možná jsem ještě klikl na ten řádek co tam byl ten popisek zabij zloděje. Jiné možnosti jsem už nezkoušel, byl jsem rád že to mám z krku.
 
já ten úkol vidím a několikrát jsem to zkoušela. můj to udělal na poprvé, akorát si nepamatuje kde stál, co akorát dělal, ale udělal to napoprvé. Mně to nejde
 
@Rose.Maria : Hele a není vlastně úplně jedno jakou práci budeš na lvl 150 dělat, prostě naklikneš požadovanou práci, oblečení, počet hodin a hotovo (hlavně, že to není další hledání mapy)?
Jinak furt se tu prudí, že vývojáři nic nedělají, úkoly jsou moc snadné - tak tady "revolučně" zkombinovali klikačku s úkolovou řadou, její splnění chvilku trvá a ouha, zas je to špatně :-). U mne tedy za tohle mají plus (minimálně) za snahu o určitý posun a změnu zadání.
Mně hodiny práce nevadí (pokud to teda není Jít na průzkum, na to jsem z nějakýho důvodu alergickej), nevadí mi ani klikačky, dokonce mi nevadí ani samotné časové omezení pro splnění úkolu, ale vadí mi to, že buď tady obecně není co dělat, nebo vypukne akce, kdy si musím strhnout žíly, abych všechno stíhal. Kdyby tuhle konkrétní klikačku protáhli aspoň na měsíc (lépe na dva), dám jí šest hvězd z pěti.
 
Mě to vlastně taky nevadí, když to má takové jednoduché práce (spíš to je proto aby to mohl splnit každý hráč). Spíš mě většinou štve to, že sběratelské kartičky a další věci jsou prostě jenom obrázky produktů. Nepřipadá mi tento "event" moc kreativní. Úkolovka není špatná, ale je dost limitující a časově omezená, což je podle mě velké negativum.
 
Nahoru