• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Časově omezené úkoly

Nejedná se asi přímo o chybu, ale hrozně mě nebaví vysvětlovat novým hráčům větu "musíš nejdříve dokončit úkol Zlatá horečka začíná (Zlatá horečka) do 24 hodin" apod.
Bylo by možné u úkolů, který mají časové omezení (den/týden/4hodiny...) přepsat toto omezení nějak srozumitelně? Například "tento lze dokončit do 24 hodin od jeho přijetí" nebo "Tento úkol musíš dokončit do 24 hodin". Bylo by to výrazně srozumitelnější.
 

z3l1

Člen týmu
Zdravím,
předám to administrátorce.
Prosím o strpení momentálně řešíme důležitější věci.

S pozdravem
z3l1
 

Mikosansobi

Člen týmu
Můžu poprosit o screen? Nevím, jestli jsem to správně pochopila, protože věta musí se přijmout a dokončit tehdy a tehdy je již v textu obsažena automaticky.
 
1612097733566.png
jde mi konkrétně o toto - předpokládám, že je to tebou zmiňované "v textu obsaženo automaticky" moje žádost/prosba se týká přeformulování, aby to dávalo trochu smysl. například "Musíš tento úkol dokončit do 24 hodin!" Chápu to u úkolu, který má jako podmínku dokončení jiného úkolu, ale tady bych preferoval jednoduchost/srozumitelnost.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Předpokládám, že to je toto: a je platná na všechny úkoly.

Musíš nejdříve dokončit úkol %s do %s. originální text je v němčině.

Takže opraveno na Musíš tento úkol %s dokončit do %s.

Může být?

Popřípadě mohu ještě vypustit slovo tento.

Musíš úkol %s dokončit do %s.
 
Slovo tento bych tam rád nechal (respektive přidal) protože se tím zjednoduší chápání, že se jedná o ten stejný úkol, který obsahuje onu podmínku. Jenom se bojím, aby se to neaplikovalo i na úkoly, které vyžadují splnění jiného úkolu v konkrétním čase. To znamená, aby úkol X nepsal "musíš dokončit tento úkol Y" nevím, jak moc komplikované/automatizované to je.
 
Nahoru