• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čo práve teraz počúvate?

Širokej záběr,ale to je dobře.
1.Hodně,hodně hodně vzdálený,ale zaslechl jsem tam Jethro Tull
2.osobně bych to posluochal
3.4.-pro mě nee.
 

DeletedUser9371

Guest
Já jsem nějaký přesycený filmy. Mám volno až do ledna a vrátil jsem se knížkám. Sfoukl jsem dnes dvě "Foglarovky". Výborný relax. :)
 
33,JAK JSEM STAREJ,TAK ASI 3X ZA ROK SI TAKY NĚJAKOU DÁM.Krásnej kýč,ale kolik generací dokázal oslovit.
 

DeletedUser9371

Guest
No jéje, dodnes mám ježka v kleci. Originál po tátovi z 50 let minulého století. Ocelový a ježek je šroubovací i s originál vyšívaným koženým váčkem.
Foglar, May, Štorch .... ?
To jsou knížky, které neomrzí. Krásná naivita. Spravedlnost, poctivost, férovost, přátelství, soudržnost v kolektivu ...
:)
 

DeletedUser7239

Guest
Jedna z oblíbených písniček P. Muka (se skupinou SHALOM):
[YOUTUBE]Q8corAFefO4[/YOUTUBE]
Další je Stíny katedrál... :hoj:
A moje "Zlatá" Slavice Lucka Vondráčková. :D
[YOUTUBE]trGGeDihpVU[/YOUTUBE]
Skvělý rodinný duet. Škoda, že jim to v rodině spolu neklape. :(

No a abych neopomněl... dále poslouchám Depeche Mode a Daniela Landu. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]bRfXY56VRjY[/YOUTUBE]

Pokud někoho náhodou minul Gangnam style, tak toho česká parodie asi moc nepobaví...
 
Miluju skupinu Tenacious D!! Je to skupina Jacka Blacka - známý třeba ze Školy ro(c)ku atd....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]PC1vpJXKyxQ[/YOUTUBE]

Studentský megaklip "bez jediného střihu", i když to je asi fake, protože by se to jen stěží dalo skutečně natočit na jeden zátah (a obsahujem spoustu míst, kde se dá napojovat, aniž by si toho divák všiml) tak to studentíci natočily pěkně.
 
ACDC-neurazíš.ledaskoho nenadchneš,já osobně je můžu,ale nejni až tak v moji topce.Ale muziku hrajou super.
Ta další záležitost se mi dnes hodila-neznám to,tak jsem to prubnul u přípravy sulcu a bylo to pěkně vyvážený-když jsem začal moc mávat nožíkem a hrozila amputace prstu,přišla klidnější fáze,mohl jsem v klidu přisolit,říznout do cibule,potom to nabralo pecky,tak jsem v podobným duchu mlel kůži a loupal vejce,pro mě to byl dobrej tip a poslechnu to i když potáhnu hovězí vejvar.
Dobrou muziku posloucháš.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak já teď, zrovna po šílených týdnech zmatků v podnikání relaxuji.
Konečně je čas i na hraní. Mám pár dní volna a teď poslouchám, a to z "gramofonu" desky LP. Klasiku mého mládí, při hraní Westu. Teď mi jede "Lokomotiv GT". Takže, asi pro dnešní generaci nic moc. Pro mě ? Nostalgie, nádhera a tak podobně. Vzpomínky na nabouchané vlaky z Prahy do Maďarska, leželi jsme v uličce na zemi u WC. Ale ? Stálo to za to, viděli jsme je za komunistů koncerty na živo. Jiná možnost nebyla.
:)
 

DeletedUser

Guest
Dneska jsem propásl ty nový sabbaty v jednom rádiu... jaký to je? :D Zatím jsem slyšel jenom God Is Dead?, to už je celkem dlouho a je to moc fajná skladba... :)
 
Nahoru