• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser1318

Guest
Dneska jsem propásl ty nový sabbaty v jednom rádiu... jaký to je? :D Zatím jsem slyšel jenom God Is Dead?, to už je celkem dlouho a je to moc fajná skladba... :)
Mně se to líbí moc.
A mám radost z toho, že se Ozzy vrátil od reality show zase k tomu, co umí.
 

DeletedUser17580

Guest
Já jedu v poslední době Macklemore a v podstatě vše ohledně českého a slovenského rapu :)
 
Úroveň dnešní mainstreamové hudby je značně pokleslá. Ty nápady na provedení a texty jsou potrhlé, né-li nebezpečné. A tak jsem dal moji zkušenost do spoileru...

[SPOIL]Dneska jsem byl u zubařky. Měla puštěné rádio, samé fajné kusy se z toho linuly. Sama byla rozpačitá ze songu, kde ústředním motivem byl rým "čauky-mňauky". To ale ještě nebylo všechno. Při další písničce jsem ji málem pohryz. Když mi jednou rukou otevírala držku a druhou šmátralal po stoličkách, tak hráli něco v čem byla sloka; "tepláková souprava, kule dej si doprava". V ten moment jak jsem to slyšel, tak jsem se chtěl řehtat. Ovládl jsem se, ale stálo mně to hodně sil...[/SPOIL]
 

DeletedUser17046

Guest
Nedivím se :D :D :) Nightwork to někdy přehání v těch písničkách no :D :/
 

DeletedUser

Guest
Náhodou mi Nightwork příjdou super :D škoda že teď půjdou na odpočinek...

Co se týče hudbu, tak také nemám nějak vyhraněný žánr, prostě hudba mě musí zaujmout něčím a pak je mi to jedno :) Osobně na cestách, poslouchám třeba Frekvenci někdy Impuls... ale neskutečně mě štvou ta kvanta reklam co tam dávají a někdy se to vážně nedá už poslouchat.... proto jsem si začal jednou na internetu hledat rádio co by mi tak vyhovovalo a našel jsem - The Buzz. Bohuže podporu přehrávání z webu tam nenajdete, je to jen pro U.S :D Ale dá se najít ve Winampu či třeba zde.... Původně tam nebyly, žádné reklamy vůbec. Teď tam sem tam něco je, ale dá se to... chápu, že musí z něčeho žít :) Tak když by někdo chtěl, klidně si ho "nalaďte" ;)
 

DeletedUser9371

Guest
Já jednu roky rádia jen "Country". Jak je tam angličtina ? Přepnu na Impuls. Reklamy mě taky vadí, ale co mě vadí nejvíc ? V záři reklamy na Vánoce.
Kdo má dnes malé děti a je rád, že věří na Ježíška ? Tak jsou chudáci. V Obi a spol mají Mikuláše už v srpnu, stejně tak jako Lídl.
:(
 

DeletedUser

Guest
Já jednu roky rádia jen "Country". Jak je tam angličtina ? Přepnu na Impuls. Reklamy mě taky vadí, ale co mě vadí nejvíc ? V záři reklamy na Vánoce.
Kdo má dnes malé děti a je rád, že věří na Ježíška ? Tak jsou chudáci. V Obi a spol mají Mikuláše už v srpnu, stejně tak jako Lídl.
:(


Přesně tak, na to by měli nahodit nějaký zákon. Ať si dělaj reklamu od začátku adventu třeba, ale jako už v září, to je masakr a já když to vidím tak je mi zle:tom:
 

DeletedUser9371

Guest
V autě přestávám v kolonách po městě poslouchat kvůli Vánočním reklamám a spol rádio. Pouštím si CD a mám klid. Plný šuplík Mišíka, Daňka, Miki Volka a podobná česká klasika. Než mi zase někdo vybere auto jako o záplavách. Hlavně jsem vysloveně alergický na reklamu "Alzy" s tím zeleným panáčkem, nebo co to je. :)
 

Deleted User - 586785

Guest
japonský rap :D // najviac WTF klip :D

psychedelický rock/shoegaze, pre mňa top track ♥
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Je tam použitý citát z filmu American Psycho.
"There are no more barriers to cross. All I have in common with the uncontrollable and the insane, the vicious and the evil, all the mayhem I have caused and my utter indifference toward it I have now surpassed. My pain is constant and sharp and I do not hope for a better world for anyone. In fact, I want my pain to be inflicted on others. I want no one to escape, but even after admitting this, there is no catharsis. My punishment continues to elude me and I gain no deeper knowledge of myself. No new knowledge can be extracted from my telling. This confession has meant nothing."
Mám rád horory.
 

DeletedUser8423

Guest
Je tam použitý citát z filmu American Psycho.
"There are no more barriers to cross. All I have in common with the uncontrollable and the insane, the vicious and the evil, all the mayhem I have caused and my utter indifference toward it I have now surpassed. My pain is constant and sharp and I do not hope for a better world for anyone. In fact, I want my pain to be inflicted on others. I want no one to escape, but even after admitting this, there is no catharsis. My punishment continues to elude me and I gain no deeper knowledge of myself. No new knowledge can be extracted from my telling. This confession has meant nothing."
Mám rád horory.
Speciálně pro tebe, když máš tak rád ty meme, tak přidávám taky jedno, které mě napadlo po spuštění toho předchozího videa :D
meme.jpg
Neber to prosím nijak zle. Ne nadarmo se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. Já jsem prostě jen čekal něco jiného.
A aby příspěvek nebyl uplně tak mimo téma, přidám video s ukázkou, jak jsem asi tak čekal, že se to po povídacím intru rozjede
 

Deleted User - 586785

Guest
Ako ja asi cez 15 žánrov počúvam...


 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru