• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

ČR Krhounkov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
img.php
G260302.gif


Nabízím pár volných míst v našem městě, ale jen pro hráče kteří mě znají ze hry a ví, že můj trvalý soupeř ve hře (nepřítel v boji) je od roku 2009 aliance SP.
Teď bohužel i komplet aliance Havrani a město La Muerte negra a Ti mají teď před SP relativně přednost, dokud budou vlastnit pevnosti. Ve stavu nulového počtu pevností je pak nechám být a budu se naplno věnovat zase boji proti SP (už se jim musí stýskat) :)
Od roku 2009 je u nás pravidlo, jak je hráč v červeném a nedal si "Palmu" (režim dovolené), je z města vyhozen a je mu hned poslaná pozvánka na návrat. To proto, že si z něho pak dělá aliance SP a Havrani studnici na expy a USD. Tím se nám pak kazí funebrák (žebříček) ve městě. On je stejně funebrák v Krhounkově denně v "lihu". Nestíhá kopat hroby pro opeřence a SP
G260302.gif



Takže kdo má chuť, zná mě ze hry, je vítaný :beer:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Udělali jsme ve městě zase "čistku". Propustili jsme hráče, co nejsou více než týden na hře. To je o ničem.
Takže kdo má chuť si zastřílet a hrát proti alianci SP a nebo plašit Havrany kulkami z duelových zbraní, je u nás vítaný.

U Henryho v Krhounkově je veselo. :)

[youtube]wtAVCVMKpD0[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hoj Všem !
Za pár dní bude spuštěna migrace (přesun) mezi jednotlivými světy. To znamená, že můžete na tomto světě zrušit svou "figurku ve hře" a přejít na svět jiný.
Na srazu v Boskovicích minulý týden, kde jsem byl, nám to bylo vysvětleno. Takže veškeré informace a pokec najdete tady (nebo mi pište ve hře a rád Vám to vysvětlím) :
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24567
Není to povinné, takže kdo chce tady hrát se mnou (s námi) dál, zatím se nemusí rozhodovat.
Tady jsem začal na jaře roku 2009 hrát a tady zůstanu až do konce, dokud nás někdo (NDR) nevyhodí. To proto, že tady mám spousty přátel ve hře, známe se i ze srazů Westu, z piva, ze skype či po mobilech a nerad bych na ně ztratil kontakt. Kontakt ve hře na hráče, kteří se tady se mnou na sedmičce "nadřeli" v naší společné hře.
Spolu jsme tady začali a měli by jsme to taky dotáhnout až do konce. Pro mě je to výzva a naopak, místo abych migroval (přesunul se na jiný svět) zůstávám. To proto, že dnes je tady krize v bitvách i ve vztazích s hráči bývalé aliance a z boje neutíkám. Naopak, budu dál "léčit" svou hrou některé exoty ve hře. Které ? To vím já a víte to i Vy a Oni to ví taky. Stačí číst jejich "tupé,lživé" profily. A rozhodit se od nich tedy 100% nenechám. A něco si od nich nechat zakazovat ? Nařizovat ? Jak mám hrát ? Nebo kam může jet či ne ? Taky ne. Takže mám pro ně smutnou zprávu, hraji s nimi (a proti nim) dál. :D

[youtube]XF1oM0_J7Eg[/youtube]

Další a hezkou hru s námi "Westmeni", přeje Krosna
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru