• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řazení uložených souprav oblečení

Ahojte, už dlouho odkládám tento dotaz na řazení sad v inventáři (max počet 3 bez prémia, max počet 20 s prémiem automatizace).

Na PC se mi sady řadí podle názvu, takže když používám prémium a mám jich tam více, nechávám 3 nejpoužívanější s názvem začínající na 01, 02, 03, aby mi po vypršení prémia zůstaly nahoře a zbytek se skryje, avšak nevymaže se. Toto řazení je podle mě šikovné, až na to, že české znaky jako třeba "Š" na začátku to háže za "Z" - problematická čeština.

Avšak na mobilu (Android, zkoušel jsem více prohlížečů) se soupravy řadí podle toho, kdy byly vytvořeny. Nejstarší jsou dole, nejnovější nahoře - název to tam neřeší.

Zajímalo by mě, zda se to takto chová i ostatním. Proto jsem toto vlákno nedával do "hlašení chyb", protože nevím, jestli se jedná o chybu.
Pokud se jedná o chybu, vyhovovalo by mi více řazení podle názvu - ale toť jen můj názor.

Myslím, že mobilní verze se asi moc neřeší, ale všiml jsem si, že chatové okno se nějak v nedávné upravovalo - poloha, vyskakování, atd.
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @Old Bekend, asi nedokáži odpovědět přímo na tvou otázku, ale zkusím si dovolit tento dotaz přeformovat na návrh o změnu. Když to vezmu obecně, tak z pohledu vývoje je daleko jednodušší implementovat novou funkcionalitu, než hledat chybu (v případě, že by se tedy jednalo o chybu). Budu rád, pokud se k tomu někdo z řad hráčů vyjádří, já sám s tímto zkušenosti nemám. Moc jsem doteď neřešil to seřazení.

Nicméně, pokud bys souhlasil, mohli bychom do reportu zařadit návrh na zlepšení hry -> přidat možnost seřazení, kde by ti vyjely určité možnosti, které by InnoGames případně poskytlo (abecedně,...), viz. screen.
1688669092766.png

Co tomu říkáš @Old Bekend? :)
 
Třeba by to bylo řešení, kde by si každý nastavil, jak mu to vyhovuje a všichni by byli spokojení. Co bych přidal k tvému návrhu, který jsi nakreslil, tak tlačítko pro uložení nastavení řazení, jak je to třeba u průhledného okna s přehledem přijatých úkolů.

Ale možná jsem jediný, komu to vadilo. Toto téma zde ještě nebylo diskutováno. Jak říkám, přišel jsem na to, jak si pomoct, takže mě to zas tak netrápí a aby INNO zavedlo novou funkci, která nemusí opět dobře fungovat, tak snad raději ne. Příkladem může být funkce na posílání herních měn (řešeno nešťastně dvojklikem), se kterou se, navzdory zde vzorně podanému návrhu na změnu / vylepšení, nic neudálo a není žádná zpětná vazba ani po celém roce.

A ještě k tvému snímku bych rád věděl, kde byl snímek pořízen (PC / telefon), protože to řazení není podle abecedy.
 

AngeCZ

Člen týmu
Tak jsem si to schválně zkusil, protože jsem si tohoto problému nikdy na mobilu nevšiml. A jak na PC tak na mobilu mám sety seřazené podle vytvoření, ne podle abecedy. Nicméně možnost seřadit sety třeba abecedně se mi líbí, o to víc, pokud by to bylo na výběr a ne nutnost. Určitě se to v reportu objeví.
 
Nahoru