• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslná událost 2021

raketak95

Člen týmu
Obrázky itemů vypadají pěkně... :) Ale:
- proč, abych se mohl zúčastnit tohoto eventu, musím uplácat dort z minulého? (stranou nechám fakt, že kdo to nemá, má na to 42 hodin... :D)
- proč to má kuchař 2x těžší než zbytek řemesel?
(čas potřebný na výrobu 1 nesmyslu při full krumpáčích, bez boostu na produkt drop:
Recepty(50): mastík 2:25, kuchař 4:01, sedlář 2:12, kovář 2:17
Recepty(750): mastík 2:31, kuchař 3:42, sedlář 2:13, kovář 2:11) > za dobu, co kuchař nasbírá surky na 1, nasbírají ostatní řemesla surky na 2
- náročnost receptu 50 a 750 se vůbec neliší > úplně to rozdělá jednu z nejtěžších fází řemesel 750-konec, protože tyhle krámy jsou na ten tier směšně lehký - náročnost obou receptů je tak 300-500 ŘB, asi takovej průměr těch 2 čísel, co tam dali... :D
- dev vytvářející recepty byl asi fanoušek Jeremyho Clarksona - kladivem se opraví všechno
- úkolovka podle calcu je osekaná verze té dortové, kde se hodily surky na aktuální nesmysly
- final nesmysl mají všichni stejný - což teda vidím jako pozitivum, ale kooperace mezi řemesly se smrskla na 1. fázi u dortů > výměnu extraktů a spol.

Aniž by to začalo, tak v tom vidím jen downgrade loňské události, přičemž se za šikanované řemeslo vybral místo mastíka kuchař... :D
 
Já se spíš divím, že ještě nikoho nenapadlo nahradit základní posilovátka na schopnosti. Pořád je na bitvu / duel nejlepší amulet, zeleninová taštička, marmeláda a fazole na slanině... A oni místo toho, aby bonusy těchto věcí aspoň zdvojnásobili a navlékli do nového kabátu, dají další věci, co dávají +7 útok obrana a člověk si tak může vybrat, jestli bude na bitvy používat nové věci, které stojí zlomek surovin výbušných pastí a nebo zůstane u stávajícího, co mu dá navíc i dmg.

K tomu, že někde je problém splnit výměnu mezi řemesly - vážně ty lidi tam nenapadlo, že když je ten svět tak tragickej, že nenajdou jedinýho ochotnýho řemeslníka, tak ten svět prostě nezabalí?
 
Já se spíš divím, že ještě nikoho nenapadlo nahradit základní posilovátka na schopnosti. Pořád je na bitvu / duel nejlepší amulet, zeleninová taštička, marmeláda a fazole na slanině... A oni místo toho, aby bonusy těchto věcí aspoň zdvojnásobili a navlékli do nového kabátu, dají další věci, co dávají +7 útok obrana a člověk si tak může vybrat, jestli bude na bitvy používat nové věci, které stojí zlomek surovin výbušných pastí a nebo zůstane u stávajícího, co mu dá navíc i dmg.

K tomu, že někde je problém splnit výměnu mezi řemesly - vážně ty lidi tam nenapadlo, že když je ten svět tak tragickej, že nenajdou jedinýho ochotnýho řemeslníka, tak ten svět prostě nezabalí?
No neříkej dvakrát :D Člověku je spíš líto to zabalit když tomu dal tolik času a budeš možná překvapen jak já na S1,svět který je asi nejaktivnější (i když už to také začíná být na pováženou při porovnání bitev před rokem.Ne že by mne to nějak extra mrzelo po té co tak skvěle upravili bitvy :( ) hledal a naháněl sedláře přes 10 dní ;)
 
Prosím o radu ako na Klondike urobím Cukrárskú udalosť mám dokončené súťaž o dort a Žeton, Ďalej mi to nepokračuje a nemám ani recept Exkrat z citrusov. Nakoľko táto úloha sa mi nedá dokončiť nemám v salone ani tú novú úlohu, Ďakujem za radu
 
No ta akce z minulyho roku skončila dnes v poledne. A pokud jsi ji nestihla dokončit (jakože ne), tak nemůžeš dělat ani tu novou :/.
 
Akci bych jako takovou shrnul určitě pozitivně. Nic zbytečně dlouhého, za odpoledne splněno (i když věřím, že na mrtvých serverech to bude značně komplikovanější) a alespoň konečně půjde dodělat řemeslo. Ovšem znovu je pro mě velkou neznámou ta čtyřdenní čekací lhůta u Francouzské snídaně. Myslím, že jde o naprosté nepochopení toho, jak to ve hře funguje ze strany vývojářů, neboť nevěřím tomu, že by reálně někdo z hráčů byl za tento "cooldown" rád.
 
Souhlasím s tím, že možnost vyrábět zbytečný produkt jednou za 4 dny se zelenou obtížností je spíš otrava, než výhoda. Navíc kvůli této hlouposti vede žebříček řemesel na Indianě cesc, jenom díky tomu, že měl štěstí a padnul mu řb
 
Souhlasím s tím, že možnost vyrábět zbytečný produkt jednou za 4 dny se zelenou obtížností je spíš otrava, než výhoda. Navíc kvůli této hlouposti vede žebříček řemesel na Indianě cesc, jenom díky tomu, že měl štěstí a padnul mu řb

Přesně, to je další absurdní bod, že nyní se nebude minimálně několik měsíců určovat pořadí na základě toho, kdo se jak snažil a věnoval čas zvyšování rozmanitosti, ale podle štěstí.
 
To jste si hoši za tu dobu ještě nevšimli, že hra obecně dost spoleha na štěstí? :D Jen to pořád a pořád priblizuji dokonalosti...
 
Tak teď žebříček řemesla není o farmaření produktů, ale o pravidelném klikání a štěstí. Třeba se v tom někdo najde, protože nakliknout výrobu 100 výrobků najednou svede každý ňouma 8-)
 
Myslím, že tenhle "návrat" do dob, kdy se vyrábělo jednou za týden a po čtyřech týdnech dokonce jeden bonusový výrobek navíc, není nic proti ničemu. A jak píše IGHAS, varianta, kdy je v čele ten, kdo to pravidelně kliká a nikoliv ten, kdo sežene nejvíc sběračů / výměn mezi světy / mulťáků není v ničem irelevantní. Kdo vydrží dost dlouho, tak se to po čase zase srovná a to štěstí přestane hrát roli, když budou mít všichni maximum.
 
akce samotná nepřináší nic nového inovativního, chabá snaha udržet v nějaké aktivitě ty, co to ještě hrají
což chválím, protože pak ti, co to hrají už jen sporadicky o nic nepřichází, takže tato akce a stejně jako poslední tombola hráčům jako já jdou do karet,-)

ALE:
mastičkář, kuchař, sedlář dostaly top produkty na bitvy do řemesla +750řb (ne že by to bylo k něčemu, ale na dobrodružství se to asi dá furt využít)
proč tedy kovář dostal totalní sračku na rychlost/duelovou motivaci (o kterou stejně nikdo nestojí) nechápu ??? (pokud teda zmíněné bonusy sedí)
chápu, že v tomto směru má kovář nějaké výrobky, proč se ale tedy nevyužilo situace a vývojáři nepřiklepli kováři aspoň něco na top energii, jak jsem tu už před časem zmiňoval tuto nerovnost v řemeslech, když byl problém tam poslat ještě jeden top řemeslný výrobek na bitvy
 
Nahoru