• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Řemeslná událost 2023 (k 15. narozeninám)

Když koukám na ty bonusy. Tak to za chvilku můžeme zrušit profese a nechat jedno, protože všichni budou umět všechno. :) Každej si udělá dopňovák, srandu na rychlost....
Nebylo kouzlo řemesla v tom, že člověk spolupracoval s ostatními?
 

raketak95

Člen týmu
10 hodin chození na průzkum není ani originální, a už vůbec ne zábavný úkol.

Konec hlášení.
Souhlasím, můžeme to zahrnout do hlášení - ale je otázka, co s tím, kdo v Německu udělá...
Snesu 50 hodin snad čehokoli, ale hlavně ne průzkum. Jsem alergickej na průzkum. Dávají to všude a ani nejde nikde uplatnit ty tuny map, co z toho padají. A ne, nechci slyšet slovo "cirkus".
Ještě surovina pro stavbu Hlavní budovy v pevnosti (ale beru, že na Ari je asi vše full vystavěné) a z hlediska užitečnosti je to ještě bídnější než cirkus.
 
Tak jsem dokončil ukoly, získal recepty. Ale at se divam kam se divam, tak za kovare na vyrobu nic nevidim. Delam neco spatne?
 

Pawn

Člen týmu
Ahoj, zkus vypnout všechny scripty co máš aktivní, hlavně tedy tw-calc jelikož ten pokud je mi známo něco na řemeslo má, a pokud ještě není aktualizovaný tak se tam nové recepty poté v nabídce neukážou.
 
Sice nejsem cukrář, ale taky vím, že to není těsto na dort. To by přece bylo v míse. Tohle už je připravené na glazurování. Zkusím navrhout změnu překladu.
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @SHADOW BULL, mohou to způsobovat scripty, v případě, že je máš implementované, vypni je. Pokud to nepomůže a problém stále přetrvává, asi kontaktuj herní support, já ti s tím (jakožto moderátor) nedokážu nijak pomoct.
 
V reálu se říká "za vším hledej ženu" a na Westu zase "za vším hledej scripty"
Nemám scripty,takže kontakt :) Ale děkuji Oxi
 
Mě ještě napadlo jestli náhodou nemáš ten návod/recept v inventáři nepoužitý. Případně jestli se nedá prodat, ale netuším.
 
Nahoru