• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslné body

DeletedUser3617

Guest
Zdravím, dneska si tak vesele peču dort a když kouknu na oznámení, tak co nevidím, je tam napsáno, že mi dávaj expy a dorta. Takže když se píše, že u ony žluté barvičky "Velká šance získat bod řemesla", znamená to, že je tu i jisté procento na nezisk bodu? Nejspíše ano, našel by se někdo kdo by věděl jak moc velká je tu šance na nezisk u žluté barvy?
 

DeletedUser

Guest
žltá = na 100% dostaneš bod remesla
zelená = na 50%(myslím) dostaneš bod remesla
šedá = nedostaneš bod remesla

(ak niečo je zle prosím opravte ma)
 
žlutá máš 5xp, 1 řemeslnický bod a 1x produkt (ale podařilo se mi již jednou perfektní výsledek na žlutém)

zlená dostaneš 2xp, možná řemeslnický bod a 1x produkt (také se mi na zeleném podařilo mít perfektní výsledek)

šedá 0xp, 0 bodů a jeden produkt (zde mi padlo nejvíce perfektních výsledků, myslím si, že čím více bodů máte, tím je větší šance na záskání perfektního výsledku na šedých produktech)
 

DeletedUser13514

Guest
Nepostoupil jsi ze žluté na zelenou úroveň? Úrovně v řemeslu se automaticky neaktualizují, když máš řemeslo otevřené, tak je možné, že Ti to ukazovalo výrobu ve žluté a přitom jsi již postoupil.
 
to ti opravdu nepovim ale já si to aktualizuju velmi často a proto mě právě překvapilo, že jsem v zeleném dostal perfektní výsledek.. (původně jsem si myslel, že mohu jen šedivý produkt dostat ale párkrát jsem měl i zelený..)
 
potvrzuji, ze i v zelene jde ziskat perfektni vyrobek, take se mi to jednou stalo - nicmene vzhledem k poctu vyrobenych produktu, ale typuji sanci na jeho ziskani max. nekde v jednotkach procent.
 
já si také myslím, že to je takhle procentní...

se žlutým máš třeba okolo 5% se zeleným třeba 10% a s šedým 20%.. (myslím že to i tak celkem odpovídá...)
 

DeletedUser11374

Guest
Na žltom je napísané-veľká šanca na získanie bodu a nie že ho dostaneš na 100%.Práve dnes sa my to stalo že som nedostal remeselnícky bod v žtlom...

[report=33372639d50867e811]Výroba: Žebírka [/report]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3617

Guest
Perfektní výsledek lze získat i v šedém, na barvě prostě nezáleží.
Právě, velká šance neznamená 100%. Jinak bych sem asi nepsal kdybych ho dostal pokaždé ;)
 

DeletedUser

Guest
taky jsem na zlute nedostal bod a odpoved suportu byla ze to tak proste je ze tam zadna 100% sance neni
 

DeletedUser11033

Guest
No jasne, preci u zlute je napsano - Velka sance
Kdo si slovo "velka" plete s "jista", pak se hold divi ze ten bod obcas nedostane...
Takze Velka sance ziskat bod neni 100%ni sance...
 

DeletedUser

Guest
Je škoda že to není nikde napsané, ale já se domnívám že šance bude kolem 95 procent.
 
Nahoru