• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázka Řemeslné výrobky

Mohl by někdo jasně vyložit jak slouží řemeslné výrobky a jak je používat???
Jako zkouška pokus omyl je trochu ubohý a na WIKI nic neudává.

Závodní dostavník = 200% rychlost,5 použití - při cestě,před cestou?
Dostavník Marie Roalstad = 30% regenerace + 30% nálezka - jak funguje ona regenerace?Z čeho se určuje?
Opasek se střapci = 500% regenerace 1 hod. - jak funguje,mohu pracovat?Musím spát?

to samé u Lék proti bolesti,Ovocný koktejl...myslím,že by měl být někde jasný výklad,děkuji Caleb
 
Mohl by někdo jasně vyložit jak slouží řemeslné výrobky a jak je používat???
Jako zkouška pokus omyl je trochu ubohý a na WIKI nic neudává.

Závodní dostavník = 200% rychlost,5 použití - při cestě,před cestou?
Dostavník Marie Roalstad = 30% regenerace + 30% nálezka - jak funguje ona regenerace?Z čeho se určuje?
Opasek se střapci = 500% regenerace 1 hod. - jak funguje,mohu pracovat?Musím spát?

to samé u Lék proti bolesti,Ovocný koktejl...myslím,že by měl být někde jasný výklad,děkuji Caleb


Závodní dostavník se započte při zadání pohybu a odebere se 1 použití.
Regenerace se počítá k regeneraci jak při práci, tak při spaní. Když spíš, tak je ta regenerace mnohonásobně vyšší. Upřímně 30% bonus regenerace při práci ani nepoznáš. Jestli se pletu tak mě někdo opravte.

Mě spíš vadí spousta výrobků u sedláře, kde prostě nevím k čemu jsou a nemají žádné lehko zjistitelné použití. Nedávájí žádný bonus.
 
U té regenerace si upřímně nejsem jistý, jestli funguje mimo spánek (myslím, že ne, ale nikdy jsem to nezjišťoval).
Jediné co vím jistě, že u Opasku se střapci je potřeba nejdříve předmět použít a až potom zadat spánek, jinak nefunguje.
 

raketak95

Člen týmu
U té regenerace si upřímně nejsem jistý, jestli funguje mimo spánek (myslím, že ne, ale nikdy jsem to nezjišťoval).
Jediné co vím jistě, že u Opasku se střapci je potřeba nejdříve předmět použít a až potom zadat spánek, jinak nefunguje.

Jo, předměty na regeneraci fungují jen stylem použiju posilovák na regen a zadám spánek. Nefungují mimo spánek, ani když jsou použity v průběhu započatého spánku... :(
 
Nahoru