• V úterý 19.5. proběhne aktualizace na verzi 2.125. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 12. narozeniny. S VÁMI jsme před 12 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Řemeslnická brašna - navýšení obsahu

Dneska mi padla řemeslnická brašna v cirkuse a byl jsem velmi pobaven, když jsem z ní obdržel jeden, jediný produkt.

Nebylo by na místě za tu cenu, která jí je udávána (150 UPD/nug) změnit nastavení tak, aby padalo alespoň 20-30 produktů ? S novými sadami se neustále šance na drop produktů zvyšuje, někteří lidé jsou schopni za jednu hodinu práce získat i 70 dřeva, tudíž trochu jít s dobou a zvýšit to i u těchto brašen ?

Naposledy upraveno:
Co teprve, když si to nějaký chudák koupí přímo v shopu za 125nugg/upd. Zároveň by pak stálo za zvážení aktualizaci možných produktů co z toho můžou vypadnout. Ale ano, vím, že je to tak naprd předmět, že ho nikdo nechce.

Symphie

Člen týmu
Mohu navrhnout aktualizaci některých předmětů, avšak je otázkou, do jaké značné míry to můžeme "přepracovat". Nějaké nápady co bych měla dále s tímto návrhem poslat?

Mohu navrhnout aktualizaci některých předmětů, avšak je otázkou, do jaké značné míry to můžeme "přepracovat". Nějaké nápady co bych měla dále s tímto návrhem poslat?
Zvýšení počtu produktů, které jsou v brašnách, v tom spočívá celý můj návrh. Navrhl jsem na 20-30, jelikož je mi jasné, že i tohle číslo bude pro Inno moc, ale za tu cenu bych viděl férový počet okolo 60-80 kusů v brašně.

Vždyť se nejedná o žádné přepracovaní, u brašen je nastaven nějaký okruh možných předmětů a dost možná i počet vypadlých předmětů - v tom případě, jde o prosté přepsání jednoho čísla jiným. Otázka ale je, zda tahle proměnná tam je, obecně totiž ve Westu ty vícenásobné dropy moc nejsou (napadají mě jen nějaké cukrovinky z dárku na Vánoce), pak by to bylo krapet složitější.

Vždyť se nejedná o žádné přepracovaní, u brašen je nastaven nějaký okruh možných předmětů a dost možná i počet vypadlých předmětů - v tom případě, jde o prosté přepsání jednoho čísla jiným. Otázka ale je, zda tahle proměnná tam je, obecně totiž ve Westu ty vícenásobné dropy moc nejsou (napadají mě jen nějaké cukrovinky z dárku na Vánoce), pak by to bylo krapet složitější.
Ale jsou, je mnoho truhel, kde jsou vícenásobné dropy. Ať už truhly se sadami, energetické, motivační či truhly za úkoly, které povětšinou také obsahují více předmětů.

Tak jsme trochu offtopic, ale za mě to jsou vesměs truhly s pevně daným obsahem (více předmětů). Opravdu jedinná trochu variabilní vícepředmětová truhla (co mě napadá) je ten vánoční dárek, kde máš 1-3ks o každé z cukrovinky.

A to mne hned háže k CIRKUSU ježíši to je takový výsměch,že to nemá obdoby :(
Už se na cirkus netěším,moc mne nebaví a jeho přínos je ve splnění úkolu
Jako dát na jednu hru (tah) 2 kabáty 1 kafe a 2 zbytečnosti je fakt super...a to se opakuje denně.
Nebylo by od věci to navyšovat každý den o lepší a lepší nálezy.

Symphie

Člen týmu
Návrh přepošlu v příštím reportu. :) Pokud budete mít ještě nějaké připomínky k truhlám apod., napište a pošlu to jako celek.

No truhly skoro neotvírám,co tam je nestojí za to je ani hodit dědkovi.Otevřu jednou za uherskej rok jen aby se neřeklo.
Ale co zamrzelo je,že se umožnil prodej eventových věcí,ale truhly neprodejné.