• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslo pro bojovníka o pevnost

DeletedUser

Guest
Ahoj, jsem nováček a potřebuji poradit. Našetřil jsem si nějakých 70 000 $ a rozjíždím nového vojáka o pevnost.

Takto jsem si rozložil body schopností a atributy:

SÍLA : POHYBLIVOST = 1:1

Schopnosti:
Vytrvalost : Zdraví : Uhýbání : Skrývat se : Přesnost : Vést
1 : 2 : 1 : 1 : 1 : 1

Nechci ani tak radit s tímto buildem, takhle to nechám jen potřebuji radu na jaké práci dostanu nejvíce zkušeností, abych rostl a mohl tak brzo na pevnosti. A také kde dostanu nejvíce peněz. Klidně různé práce nemusí být obojí v jedné, ale může. Dále také nevím pro jaké řemeslo se rozhodnout, co říkáte na kováře? Vážně nevím, prosím o radu od někoho kdo se vyzná, mělo by se jednat o řemeslo, na které budu mít podle schopností (tzn. podle prací) nejvíce produktů. Pokud by někdo věděl, kde najdu nějaký tutoriál jak postupovat při boji o pevnost. Kam klikat, co dělat, nejlepší místa kam jít atd. Rád bych se dostal k odkazu ať už tady na fóru či ve hře na světě Colorado.

Předem děkuji za slitování se před "noobem" :).. a váš čas.
- Mint
 

DeletedUser16543

Guest
práce si nevšímej zatím, dělej úkoly... :/ nevím jaký jsi level.. až do levelu 20-30..

řemeslo na bitvy - samozřejmě každý druhý volí kováře - at už kvůli zvýšení poškození nebo zvýšení šancí v bitvě.... ale když se zamyslíš, nic jinýho pořádně nedělá... když se podíváš na mastičkáře - nemá sice nic na zvýšení v bitvě ale zas díky němu těch bitev stihneš hodně za den - doplní ti hp, a nevíc jeho produkty se prodávají nejlépe... jinak na bitvy bych nedal ani sedláře ani kuchaře :)
 
Nahoru