• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslo pro vojáka

DeletedUser

Guest
Začínám s The West po 2 letech a nejsem vůbec moudrý z těch řemesel... Hledal jsem vhodnou odpověď na fóru, ale nenašel jsem ji, takže jestli tu někde je a víte o ni, tak mi tu můžete hodit na ni link.

Má otázka je prostá, avšak odpovědi a názory budou jistě různé:
Jaké řemeslo je výhodné pro vojáka a proč? Líbí se mi kovář, ale mastičkář taky není špatný a kuchař nejhorší taky není, takže jak se rozhodnout? Co se hodí pro vojáka se zaměřením na střelné zbraně?
 

DeletedUser

Guest
Voják je široký pojem můžeš být zaměřen na duelym práce, či dokonce stavění. Obecně bych řekl, že jediné rozumné uplatnění má kovář, ostatní řemesla paběrkují.
 

DeletedUser

Guest
Zdravíčko vespolek
Dle mého názoru by to mělo býti následovně:
voják-kovář
dělník-polní kuchtík
u duelantů a dobrodruhů jsem si nebyl jist ale řekl bych že takto
duelant-mastičkář
dobrodruh-mistr sedla

ono když se člověk zamyslí myslím že výhody charakterů napovídají i o tom kam s body a tedy i co za řemeslo...netvrdím že mám pravdu. :D
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se rozhodl pro kováře, protože mi je nejpříjemnější. Kuchtík má sice dobrý jidlo na střílení a přesnost, ale nechce se mi dělat ty práce pro vaření... takže to vyhrál kovář, kde se můžu dobře a zábavně zaopatřit. :)
 

DeletedUser

Guest
nečekej žádný dramatický růst. Batohy lidí jsou vykradené, surovin na trhu je málo a jsou vesměs jen ty zbytky (tedy předražené). Pokud nejsi excelentní šmelinář na trhu, budeš si muset vše najít sám
 
Nahoru