• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

řemeslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nevíte jaký mám mít řemeslo? jsem na práce a úkoly...
 

DeletedUser

Guest
díky.Přemýšlim taky o Sedlařský mistr.Je to dobré?

a na stavařa?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na stavaře ... Kovář , Kuchař (mám já na stavařovi)
 

DeletedUser

Guest
reknu to takhle...kuchar - vic PBcek, sarlatan - setreni casu misto cekani, konak - zkracene cestovani, kovar zvysene skody...
volba je jen na tobe...jedobre vybirat take podle dostupnych praci...ale i tak remesla jsou stale ve vyvoji...
PS: muj nazor je takovy ze by meli byt pristupny vsechny remesla...proc si nemuzu smotat cigaretu a zaroven udelat dort? Stejne to je hodne narocne na suroviny...
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že možnost pouze jednoho řemesla je dobrá, pomáhá to spolupráci hráčů, já například jako kuchař jsem se už domluvil o spojenectví s jedním šarlatánem a jedním kovářem...

Jednou z nevýhod je však nebezpečí multiúčtů...
 

DeletedUser

Guest
abych nebyl out, já jsem si vybral sedlářského mistra, lákaly mě tam bonusy na rychlost a taky jsou tam docela dobrý bonusy na pracovní motivaci a energii
jinak jsou ty řemesla určitě dobrá věc a je to zase něco novýho, volba pouze jednoho řemesla a navíc na 20 úrovni se mi zdá velmi přiměřená
akorát co mě docela hodně štve je to, se může obchodovat úplně se všemi předměty, myslím tím produkty z prací, které nejsou v žádné sadě, podle mě tím úkoly ztratily jakýkoliv smysl, protože vše nakoupím na tržiští za poměrně nízké ceny a úkol mám velice snadno a rychle splněn, zavedl bych prodej pouze produktů v sadách a produktů co potřebuje jiné řemeslo, např. prkénko na krájení a konečných produktů
 
akorát co mě docela hodně štve je to, se může obchodovat úplně se všemi předměty, myslím tím produkty z prací, které nejsou v žádné sadě, podle mě tím úkoly ztratily jakýkoliv smysl, protože vše nakoupím na tržiští za poměrně nízké ceny

Tak to by jsi´s nesměl kupovat ani oblečení anebo řemeslné výrobky, protože ti ti taky pomáhají v tom aby jsi měl splněný úkol. A ty poměrně nízké ceny bych chtěl vidět; 700 za kukuřici, 850 za kámen. Máme tu sadové věci, kalhoty+opasky, výrobky. To už prodej produktů proti tomu nic neznamená.
 

DeletedUser

Guest
Já z vlastních zkušeností vím, že stavitel asi na lvlu 45 (někdo dříve, někdo později, záleží ejstli stavíte město) přejde na duely. A je v tom opravdu dost dobrej... Má základy sílu úderu, zdrsaví a houževnatosti
 

DeletedUser

Guest
Tak to by jsi´s nesměl kupovat ani oblečení anebo řemeslné výrobky, protože ti ti taky pomáhají v tom aby jsi měl splněný úkol. A ty poměrně nízké ceny bych chtěl vidět; 700 za kukuřici, 850 za kámen. Máme tu sadové věci, kalhoty+opasky, výrobky. To už prodej produktů proti tomu nic neznamená.

Konkurence na tržišti je vysoká a proto jdou ceny hodně dolů, takže mi neříkej, že sehnat těch pár stovek je zase takový problém.
A teď k těm úkolům:
Pokud nepočítám úkoly dojdi někam a poraž někoho, navíc těchto úkolů je velice málo, tak to znamená dostat se k nějaké práci. Pokud se chci dostat k nějaké práci tak mám několik cest: 1) postoupit o úroveň a přidělit body a atributy, 2) použít šamana, tzn. dělat práce na peníze, 3) prodat část inventáře, 4) nakoupit oblečení popřípadě sady
Tím chci říct, že každá z těchto cest sebou nese určité výhody a nevýhody, jako např. 1 - musíte se specializovat na práce na zkušenosti, 2 - dělat práce na peníze, 3) musíte taktizovat co prodat z inventáře, 4) opět dělat práce na peníze + je tady riziko, že nakoupíte věci, které nebudete potřebovat, a to vede k dalšímu taktizování.
Jak už jsem řekl každá cesta má výhody a nevýhody plus nějaké riziko, kdežto dělat pořád dokola jednu práci na peníze a za ně si nakoupit na trhu produkty pro všechny úkoly a vůbec nic tím neriskovat mi přijde jako hra pro malý děcka co si nemůžou nic sehnat sami
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
prosím tady se baví o řemeslu tak tady neříkejte o prodání inventáře!!!
 

DeletedUser12848

Guest
Nevíte někdo jak fungují ty kousky dortu? Přidají +15 PB ale je to jen na jednu práci? A dá se to sčítat, tj. když sním 10 dortů budu mít na jednu práci +150 PB, nebo na 10 prací +15 PB?
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo jak fungují ty kousky dortu? Přidají +15 PB ale je to jen na jednu práci? A dá se to sčítat, tj. když sním 10 dortů budu mít na jednu práci +150 PB, nebo na 10 prací +15 PB?

:::))::no jdeš na to fikaně ale musím Tě zklamat -dortík ti přidá pouze jednorázově +15prac bodů - použitím druhého automaticky vymažeš tu výhodu +15 u prvního (a je to jako by jsi ho vyhodil z okna) takže ani jedno ani druhé co popisuješ nejde.
 

DeletedUser

Guest
uz se nekomu povedlo pri vyrobe produktu aby jsre udelali 2 za cenu 1? me se to stalo dneska a koukal jsem na to jak zaba ze salatu :::))::
 

DeletedUser

Guest
Já z vlastních zkušeností vím, že stavitel asi na lvlu 45 (někdo dříve, někdo později, záleží ejstli stavíte město) přejde na duely. A je v tom o
pravdu dost dobrej... Má základy sílu úderu, zdrsaví a houževnatosti

HAHA, to mě dosti pobavilo, na 50 máš tak dejme tomu 60 atributů a základ 60 síla úderu a houžka to sotva může stačit na NPC duelanty...
A hovořit o tom, že je dost dobrý....
Jestli považuješ dost dobrý vyhrát jeden z pěti duelů proti neduelantům, tak asi je dost dobrý :D

a na vojáka - duelanta - chladňáka?

Kuchař, kovář jsou to jediná dvě dobrá řemesla, to záleží, potom jestli jsi odporák, nebo jak jsi moc "duelant"...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru