• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Šaman

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6204

Guest
Ahoj! Chtěl jsem si přehodit body u šamana nicméně konkrétně u schopností taktika a obchodovat mi po kliknutí jen blikne okénko Schopnost, ale nenaskočí číslice. U ostatních schopností to jde.

Zkoušel jsem to v IE, Firefoxu i Opeře. Peníze mám a nepracuju. Dokonce jsem i promazal cookies.
Ještě podotknu že v obouch schopnostech mám body i po sundání oblečení.

Předem díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj! Chtěl jsem si přehodit body u šamana nicméně konkrétně u schopností taktika a obchodovat mi po kliknutí jen blikne okénko Schopnost, ale nenaskočí číslice. U ostatních schopností to jde.

Zkoušel jsem to v IE, Firefoxu i Opeře. Peníze mám a nepracuju. Dokonce jsem i promazal cookies.
Ještě podotknu že v obouch schopnostech mám body i po sundání oblečení.

Předem díky za odpověď.

Kolik máš schopnostních bodů v těch dvou schopnostech a kolik máš Atributů ve schopnosti Charisma??? Napiš PM, já ti pak odepíšu.
 

DeletedUser6204

Guest
Kolik máš schopnostních bodů v těch dvou schopnostech a kolik máš Atributů ve schopnosti Charisma??? Napiš PM, já ti pak odepíšu.

Nj, máš pravdu. Je díky tomu že jsou tma body kvůli atributu Charisma. Už jsem to našel i na jiném foru.

Tímto se může téma zamknout a vyhodit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru