• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Šance získat bod řemesla

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5341
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5341

Guest
Chci se zeptat jestli to už někdo ví.
Jako kuchař jsem mohl od začátku dělat kukuřičnou mouku, dřevěné uhlí, džbán s vodou a kousek dortu. Za každý vyrobený kousek jsem měl 1 bod zkušeností řemesel.
Dostal jsem se na 50 bodů a aktivoval si recepty na marmeládu a fazolky. Začal jsem vyrábět a počítal, že když nebudou suroviny budu dále sbírat body na dortech aŤ si můžu aktivovat další recepty. Ovšem ouha. Já už za ty 4 práce body najednou nedostávám. Mám tam malou šanci na zisk bodu. Body mám pouze z marmelády a fazolí najednou.
Je to celkem čára přes rozpočet, protože je rozdíl udělat 400 kousků dortu nebo marmelád.

Chci vědět jestli body ze základních výrobku se zastaví aktivací receptů a nebo dosažení hranice 50-ti řemeslných bodů. Pokud má někdo zkušenost podělte se prosím.
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že west poslední dobou jaksi kopíruje jeden prvek z WoW za druhým, bude i toto stejné - při dosažení určitého počtu bodů se přestane za danou věc získávat nějaké bodové ohodnocení a budeš muset vyrábět lepší věci, které jsou určené pro obdržení bodů na vyšším stupni ...

Uvedu na příkladu (stejně je to celé převzaté z WoW, takže takhle):
Oranžová barva - jeden ze 4 základních receptů ti dává např. od 1 - 50 bodu se 100 % šancí pokaždé bodík
Šedivá barva - dosáhl si 50 bodů a žádný ze 4 základních receptů už ti nedává bodíky, takže musíš přejít na "vyšší" recepty, které ti ty body budou dávat zhruba např. do 100 ... Poté opět přestanou a budeš si muset najít opět "vyšší" recept.
 

DeletedUser

Guest
Patrně to nebude 100% šance získat bod řemesla (je tam napsaná "velká šance získat bod řemesla"), ale o něco málo nižší ...minimálně v jednom případě (většinou to moc nesleduju, ale v tomhle případě jsem to měla přesně spočítané) se mi stalo, že jsem nedostala ten bod ani za základní výrobek, když jsem ještě měla méně než 50 bodů craftingu.
 

DeletedUser11033

Guest
Ja mam opacny problem, pri dosazeni 150 bodu jsem si aktivoval nove recepty a aouha, tyto nove recepty jsou hned bez sance ziskat bod, ale 3 predchozi stare recepty maji stale velkou sanci ziskat bod...
To zas me stve, protoze jsem v predstihu nakoupil suroviny na ty nova remesla a ted sou mi k nicemu, protoze mohu max. vyrobit neuzitecnou vec, SUPER!!!
 

DeletedUser

Guest
žádnou paniku, ty barvy (tedy možnosti získat bod) se ti změní na 151 bodech
 

DeletedUser

Guest
pokud myslíš rozmezí kdy Ti ty recepty dávají body tak to je u všech receptů (teda aspoň zatím)
 
Tak ono je vlastně logické, když ten recept jde naučit od zkušenosti 150, tak pak začne fungovat jako takový. Akorát mě na tom mate že pokud šel naučit, tak nebyl funkčí celkově.
 
mam práci pro malí leveli na CZ serveru 9 :) jestli chcete mužem se dohodnout na zásobování mě produktama za dobrou cenu nebo levný prodej věcí co mám víckrat pište mi dyštak do hry dik za návrhy :)

mam teprve 70 bodu a chci s tim něco udělat :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru