• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Šerifové

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny, kteří teď začínají číst :)

Tak přejdu rovnou k nápadu:

Poslední dobou se dosti rozmnožily krysy na našem západu. Krysy, jsou ti hráči, kteří okrádají na trhu jiné, podivnýmy kšefty. Nedokončená výměna, nevyplacení celé částky, atd..

Každý se s tím určitě setkal, ať pasivně nebo aktivně, těchto hráčů je stále víc a víc, až mě udivuje, kolik lidí je takových bezcharakterních a kradou obyčejné kreslené obrázky. :bandita:

Můj nápad a řešení by bylo, založit "tým", část supportu, neplacenou, neaktivní ve věcech supportu, tak, že by hráči týmu hráli normálně west a vyhledávali tyto zlodějě, s kterýmy by uzavřeli kšeft a po krádeži by uzavřeli i je :) Například, na každém světě by figurovali takoví 2-3 lovci/šerifové, kteří by naháněli zloděje.

Podle mě je to prosté, jednoduché, nenáročené pro hru. Byla by to jen projevená dobrá vůle hráčů s CHARAKTEREM

Doufám, že pozitivní ohlas a podporu projeví jak hráči, tak český support :)
 
Nevím jak chceš "nevyplatit" celou částku. Když dám gatě za milion, tak je i za milion prodám, pokud to někdo koupí. Zřejmě budeš muset počkat, na to herní provedení, kdy dva hráči smění věci "v úschově" a po oboustraném provedení této akce, přejdou volně předměty k novým majitelům. Tak jak ty říkáš, to se nedá ošetřit, hra to nezakazuje a ani dost dobře nemůže postihovat. Raději to ani nechtěj, to by se taky mohlo hráčům vymstít, když by tito náhončí zjistili jak se vesele kšeftuje s penězi a obchází trh a poplatky...
 
Setkal jsem se s tím a taky mě to naštvalo.

Podívej se na to ale z pohledu "zloděje" :)
Pravidla Westu neporuší, popiska u prodeje na konkrétního hráče je jen informace - nic víc.
To, že se obchází poplatky menší částkou za prodej a poté převodem - svádí k tomu to neposlat.
Zač ho tedy trestat?

Můžem říkat že je to špatné, ale pokud to nebude zakázané - nepostihneš to.
 
Jak říkám, tohle se musí pořešit přímo ve hře. Obchod na konkrétního hráče a směna do úschovy (obou předmětů). Nic jiného nevede k pořádku. Stejně si myslím, že v mnoha případech, by museli postihnout i toho "poctivého" prodejce. To se děje takový chumel "čenžů" kdy se ozve ten největší vykuk, co si myslí jak ho nenatáhli. Mrkněte na ten trh, vlna za 10000k a pojmenované oblečení za minimální ceny. Nejdříve šmelíte a pak se divíte...
 

DeletedUser

Guest
Ovšem já nenarážel zrovna na toto kšeftění na trhu, kdy se hráči domluví na prodeji bavlny za 100k

Myslel sem obchod, kdy se mezi sebou hráči domluví že vymění koně za pušku a pak tu pušku nedostane, je tedy okraden.

Proto bych rád překopal pravidlo hry, a INNO pravidlo změní snad tak, že lidi budou mít zájem o změnu pravidel na krádeže.

Ps. Úschovna je taky dobré řešení, je jedno jaké řešení, ale rád bych vyřešil zlodějny
 

DeletedUser9371

Guest
Ti nevím, jsi na divokém západě, ne ? Prostě Tě někdo okrade. Máš možnost mu to vrátit duely, svou hrou a taktikou ve hře. Eliminuj to tím, že prostě prodávej s hráči které znáš, nebo vlez někam do města, prodávej jen mezi hráči a podobně. Od toho jsou města, aliance a jejich trhy. Pak tady máš chat, šeptněte si mezi sebou, písni ber, teď, hned a do 10 sekund je prodáno. To nestihne ukrást ani Viktor Kožený.
To bych pak musel plakat, že jsem přišel o 10.000 USD v bitvě, protože jsem veterán hry a lama, která si je před bitvou zapomene uložit do banky a podobně. Rekord mám asi 60.000 USD. No a co ? Je to hra, hraji a vydělám. Jako v životě.
:D

Mě třeba osobně mrzí, aniž by mi to tedy trhalo žíly, že není na placených světech už možný převod USD mezi hráči přes banku, s poplatkem. Jako tomu bylo třeba na zrušeném světě 7. Teď jsem musel migrovat na svět 9, tam to ještě jde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tady došlo k nepochopení :) já se nevyjadřuju o tom že to vemě někdo někomu z trhu, ale že po domluvě obchodu nevyplatí svou část.

Prodávám pušku dostanu koně - prodám pušku, koně nedostanu - to je ta krádež

Ovšem mě osobně to je jedno, je to hra, kreslená, nereálná. Ale chci nějak zamezit tomuhle bezcharakternímu chování některých lidí :) Stačí jedna blbá věta do pravidel ze strany INNA
 
Chápu tě, ale myslím že 'takoví 2-3 lovci/šerifové, kteří by naháněli zloděje', by ve finále byli daleko horší stav, než tohle ..
 
Nedošlo k nepochopení, akorát je třeba brát v potaz, že trh je určený k jednosměrné transakci. Není to žádná směnárna ani šmelení. Nikdo ti nemůže garantovat plnění dohody. Pokud někdo dá na trh něco a druhý to koupí, to je vše. Není podmíněno nějakou protislužbou a prodejem jiné věci.

Jedině to zařídit přímo ve hře a je to vyřešené, suport nebude dělat detektivy...
 
Já osobně to vidím tak, že kdo si nedovede ošetřit obchod, aby nebyl okraden, tak si zaslouží být okraden. Ve spoustě případů se ti lidi chovali s odpuštěním jak vemena. Aby někdo prodal hráči cool-cz na s9 celý invent za minimálku a navrch mu poslal 900k za to, že mu nějaký jeho kamarád dá kdesi na eldorádu sadu cullena je *****ita na entou. A u coola obzvlášť, když upozornění na to, že krade si s sebou někteří hráči přivezli v profilu už z s6.

Ano, říká se, že lidská blbost je nekonečná, tak bych to nechal plavat, protože ať zavedeš jaký pravidlo budeš chtít, blbci stejně vymyslí způsob, jak se nechat okrást.
 
Nahoru