• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Šipky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9733
  • Vytvořeno

DeletedUser9733

Guest
Je tady mezi váma někdo, kdo hraje šipky, ať už závodně, nebo jen tak pro zábavu občas někde u pivka? Máte vlastní šipky, nebo si půjčujete až na místě? Já radši vlastní, i když
nejsem profi hráč :D
 

DeletedUser

Guest
Já mám šipky doma, občas si zahraju.
Jednou u nás doma byl kamarádův táta, kterej často chodí hrát šipky do hospody. Vzal 3 a všechny je napálil do 3 x 20. Borec.
 

DeletedUser9733

Guest
Já se od samého začátku zaměřuju na číslo 20 a taky ho většinou trefím 3x, ale někdy se nedaří :) Kamoš se kterým hrajem dal dokonce 3x triple 19 a to měl v sobě 10 piv :-D
 

DeletedUser2814

Guest
Jo, mě teď zrovna visí terč nad hlavou :D. Občas si zahraju, ale většinou to dopadne tak, že si během dne ulámu většinu hrotů a pak musím hledat po městě hračkářství, kde by něco takovýho mohlo být :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
U Nás v hospodě mají vedle terče zamčenou vitrínu, kde mají hroty, letky, násadky a dokonce i celé šipky :) Hroty likviduju taky, občas i 10 za večer, když se zadaří :)
 
Nahoru