1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Štěstí

Téma v sekci '<b>Nápověda do 2.0</b>' založené uživatelem Misho, 8. srp 2012.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Misho

  Misho

  Registrace:
  7. lis 2008
  Příspěvků:
  634
  Obdržená poděkování:
  95
  Zdravím, mam opět pár otázek ..

  1. Jak moc pomáhá Sváteční sada, řekněme mam nálezku 4500 , na sobě sváteční sadu kompletní, (+52% na štěstí) jak moc mi to ovlivní šanci, že něco najdu? Nebo jak se to vlastně počítá ztoho ta "výhoda"? :) - (Premiový svět)

  2. Může zlatej tomahawk,howdah a spol padnout například z ocelovky i kdyby se šancí 1% že tam bude, nebo to musí být prémiovka, máte to nějak potvrzený? :)

  3. Na forku sem našel, někdo to psal.. že z truhlice s harampádím tuším padla někomu geronimova čelenka, věřit nebo ne? :)

  4. Na wiki je psáno že 3. klíč může padnout z truhlice se vzácnýmy předměty,(40up) opravdu se to vztahuju i na tuhle co je v UP shopu, nebyla ta pouza ta jak bylo možné získat na vánoce? :) /na Vánoce sem slyšel o dost případech, ted co tak slýcham nikdo nic což mi přijde divné :). Je tomu opravdu tak?

  Díky, už mi to vrtalo hlavou moc dlouho, a potřebuju si to ujasnit :)
   
 2. Nortia

  Nortia

  Registrace:
  4. led 2011
  Příspěvků:
  621
  Obdržená poděkování:
  29
  Odpovim k truhlam - Konkretni seznamy itemu, co ve ktere je, nemame. Takze nezbyva nez verit tomu, co hraci nahlasi na forum.
   
 3. Misho

  Misho

  Registrace:
  7. lis 2008
  Příspěvků:
  634
  Obdržená poděkování:
  95
  Díky.. to ohledně štěstí to nikdo neví? ... Docela dost by mě to zajímalo jak tomu je.. :) A jestli se vůbec vyplatí se do tý soupravy oblíkat, nebo si nechat věci a nejlepší nálezku pro danou práci... :)
   
 4. Bonehead

  Bonehead Guest

  koukal jsem do seznamu z truhliček. Podařilo se někomu najít Howdaha, nebo to byla jen vánoční akce pro pár megašťastlivců?
   
 5. Krosna33

  Krosna33

  Registrace:
  20. led 2010
  Příspěvků:
  2.793
  Obdržená poděkování:
  128
  Já Ti řeknu jen svůj názor, vycházející ze zkušeností z hry od roku 2009. Nevyplatí, stejně tak jako modlení. Třeba když jsem kdysi hledal okovy, hledal jsem je přes měsíc. Denně jsem kombinoval všechno ( i sváteční sety) na štěstí, kombinoval jsem to s modlením, nuggety na prémka, s minimální či maximální motivací na práci a podobně. Bavím se o neplaceném světě 7. Je to prostě jen o náhodě. Nefunguje to. Co ale 100 % funguje je to, že když něco hledáš k úkolu, například okovy, nebo šílenou věc na čas pytle s kořistí, nesmíš takový úkol přijmout. Nejdřív hledat produkty a padají rychle. Pak teprve úkol přijmout a splnit. Jak to přijmeš dřív a pak začneš hledat, zestárneš.
  To samé na placeném světě. Hraji jen Colorado. Tam mám vyzkoušené to, že když jsem plnil zlatý kolt a nedosáhl jsem na těžit ropu, tak jsem to "nakrmil" nuggety skoro za 1500 Kč mám pocit a nic. Nakupoval jsem v Schopu jak šílenec, polykal dluhopisy a nic. Pak jsem to vzdal, dosáhl jsem na ropu běžným způsobem ve hře a splnil jsem to za chviličku.
  Stejné jak kdysi s truhlami, které se už dnes za bitvy nedávají, škoda. Tam modlení před jejich otevřením taky nepomohlo. Vždy mi padli věci za pár USD. Nebo v loňské roce truhly na Vánoce ? Nakoupil jsem taky za šílení peníze nuggety, koupil ty drahé a výsledek ? To samé, věci které buď máš (ty levné) a nebo malá drobnost.

  Držím palce, aby Tobě to štěstí pomohlo, mě to nepomohlo.
  :72:
   
  Naposledy upraveno: 9. srp 2012
 6. Cheesy

  Cheesy

  Registrace:
  21. dub 2011
  Příspěvků:
  75
  Obdržená poděkování:
  39
  sváteční sada funguje tak, že ti pridáva percento na šancu na nález predmetu...s jeho hodnotou nemá nič

  normálne je tá šanca tuším 25% na hodinovku (neviem už teraz presne) a keď si ju oblečieš, tak by si mal mať 25+0,52*25 = 38%
   
 7. Johny the 5

  Johny the 5

  Registrace:
  16. lis 2010
  Příspěvků:
  306
  Obdržená poděkování:
  33
  Ohledně "štěstí" většina hráčů jasno nemá - s ohledem na Tvé hodnocení mých odpovědí na Tvé dotazy Ti za odměnu poradím, aby jsi zkoumal, v kterém okamžiku se "štěstí" vyhodnocuje (zda v okamžiku zadání práce, či v okamžiku jejího ukončeni) a k čemu se vztahuje onen bonus na štěstí (zda jde o absolutní,nebo relativní bonus).
  Až si toto ujasníš,najdi si město s vysokou úrovní kostela a zkoumej dál. Můžeš také změnit svůj názor na to, kdo je vlastně "mimo", a pak Ti to třeba všechno řeknu.

  Za banány matičko, udělám uf všecičko :)
   
 8. Cheesy

  Cheesy

  Registrace:
  21. dub 2011
  Příspěvků:
  75
  Obdržená poděkování:
  39
  jj, to stojí za zmienku, že sa to šťastie vyhodnocuje až v okamihu ukončenia práce :)
   
 9. Misho

  Misho

  Registrace:
  7. lis 2008
  Příspěvků:
  634
  Obdržená poděkování:
  95
  Díky.. :) to sem chtěl vědět,

  Krosno: Mě přijde, že to určitě nepatrně pomáhá jen mě zajímalo jak moc to zvyšuje pravděpodobnost že něco padne, jak vysvětlala cheesy :)

  Pětko: řeči od někoho kdo do každýho svýho příspěvku cpe něco s banánama aby byl zajímavější mě moc neberou, asi sem doma zvyklej na jiný životní podmínky než ty :)


  Můžete lock, než tu pan banán zase rozjede diskuzi :)
   
  Krosna33 za toto poděkoval/a.
:
Uzavřeno pro další odpovědi.