• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Štěstí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Zdravím, mam opět pár otázek ..

1. Jak moc pomáhá Sváteční sada, řekněme mam nálezku 4500 , na sobě sváteční sadu kompletní, (+52% na štěstí) jak moc mi to ovlivní šanci, že něco najdu? Nebo jak se to vlastně počítá ztoho ta "výhoda"? :) - (Premiový svět)

2. Může zlatej tomahawk,howdah a spol padnout například z ocelovky i kdyby se šancí 1% že tam bude, nebo to musí být prémiovka, máte to nějak potvrzený? :)

3. Na forku sem našel, někdo to psal.. že z truhlice s harampádím tuším padla někomu geronimova čelenka, věřit nebo ne? :)

4. Na wiki je psáno že 3. klíč může padnout z truhlice se vzácnýmy předměty,(40up) opravdu se to vztahuju i na tuhle co je v UP shopu, nebyla ta pouza ta jak bylo možné získat na vánoce? :) /na Vánoce sem slyšel o dost případech, ted co tak slýcham nikdo nic což mi přijde divné :). Je tomu opravdu tak?

Díky, už mi to vrtalo hlavou moc dlouho, a potřebuju si to ujasnit :)
 

DeletedUser12110

Guest
Odpovim k truhlam - Konkretni seznamy itemu, co ve ktere je, nemame. Takze nezbyva nez verit tomu, co hraci nahlasi na forum.
 

Pawn

Člen týmu
Díky.. to ohledně štěstí to nikdo neví? ... Docela dost by mě to zajímalo jak tomu je.. :) A jestli se vůbec vyplatí se do tý soupravy oblíkat, nebo si nechat věci a nejlepší nálezku pro danou práci... :)
 

DeletedUser

Guest
koukal jsem do seznamu z truhliček. Podařilo se někomu najít Howdaha, nebo to byla jen vánoční akce pro pár megašťastlivců?
 

DeletedUser9371

Guest
Díky.. to ohledně štěstí to nikdo neví? ... Docela dost by mě to zajímalo jak tomu je.. :) A jestli se vůbec vyplatí se do tý soupravy oblíkat, nebo si nechat věci a nejlepší nálezku pro danou práci... :)

Já Ti řeknu jen svůj názor, vycházející ze zkušeností z hry od roku 2009. Nevyplatí, stejně tak jako modlení. Třeba když jsem kdysi hledal okovy, hledal jsem je přes měsíc. Denně jsem kombinoval všechno ( i sváteční sety) na štěstí, kombinoval jsem to s modlením, nuggety na prémka, s minimální či maximální motivací na práci a podobně. Bavím se o neplaceném světě 7. Je to prostě jen o náhodě. Nefunguje to. Co ale 100 % funguje je to, že když něco hledáš k úkolu, například okovy, nebo šílenou věc na čas pytle s kořistí, nesmíš takový úkol přijmout. Nejdřív hledat produkty a padají rychle. Pak teprve úkol přijmout a splnit. Jak to přijmeš dřív a pak začneš hledat, zestárneš.
To samé na placeném světě. Hraji jen Colorado. Tam mám vyzkoušené to, že když jsem plnil zlatý kolt a nedosáhl jsem na těžit ropu, tak jsem to "nakrmil" nuggety skoro za 1500 Kč mám pocit a nic. Nakupoval jsem v Schopu jak šílenec, polykal dluhopisy a nic. Pak jsem to vzdal, dosáhl jsem na ropu běžným způsobem ve hře a splnil jsem to za chviličku.
Stejné jak kdysi s truhlami, které se už dnes za bitvy nedávají, škoda. Tam modlení před jejich otevřením taky nepomohlo. Vždy mi padli věci za pár USD. Nebo v loňské roce truhly na Vánoce ? Nakoupil jsem taky za šílení peníze nuggety, koupil ty drahé a výsledek ? To samé, věci které buď máš (ty levné) a nebo malá drobnost.

Držím palce, aby Tobě to štěstí pomohlo, mě to nepomohlo.
:72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sváteční sada funguje tak, že ti pridáva percento na šancu na nález predmetu...s jeho hodnotou nemá nič

normálne je tá šanca tuším 25% na hodinovku (neviem už teraz presne) a keď si ju oblečieš, tak by si mal mať 25+0,52*25 = 38%
 

DeletedUser11313

Guest
Ohledně "štěstí" většina hráčů jasno nemá - s ohledem na Tvé hodnocení mých odpovědí na Tvé dotazy Ti za odměnu poradím, aby jsi zkoumal, v kterém okamžiku se "štěstí" vyhodnocuje (zda v okamžiku zadání práce, či v okamžiku jejího ukončeni) a k čemu se vztahuje onen bonus na štěstí (zda jde o absolutní,nebo relativní bonus).
Až si toto ujasníš,najdi si město s vysokou úrovní kostela a zkoumej dál. Můžeš také změnit svůj názor na to, kdo je vlastně "mimo", a pak Ti to třeba všechno řeknu.

Za banány matičko, udělám uf všecičko :-)
 

Pawn

Člen týmu
sváteční sada funguje tak, že ti pridáva percento na šancu na nález predmetu...s jeho hodnotou nemá nič

normálne je tá šanca tuším 25% na hodinovku (neviem už teraz presne) a keď si ju oblečieš, tak by si mal mať 25+0,52*25 = 38%

Díky.. :) to sem chtěl vědět,

Krosno: Mě přijde, že to určitě nepatrně pomáhá jen mě zajímalo jak moc to zvyšuje pravděpodobnost že něco padne, jak vysvětlala cheesy :)

Pětko: řeči od někoho kdo do každýho svýho příspěvku cpe něco s banánama aby byl zajímavější mě moc neberou, asi sem doma zvyklej na jiný životní podmínky než ty :)


Můžete lock, než tu pan banán zase rozjede diskuzi :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru