• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

1. cheethunter Marapav

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11313
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11313

Guest
Vítám vás všechny na posezení s členem teamu a cheethunterem Marapav.
Setkáváme se s ním ve hře a zde na fóru. Někteří z nás na něj narazili při řešení problémů se hrou, s fórem, někteří pouze narazili.
Nyní máme možnost odložit colty, vyvětrat dým ze saloonu, nalít sklenku něčeho ostrého, nacpat dýmku míru a poklábosit.

Na začátek bych poprosil, aby se nám host představil.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Vítám vás všechny na posezení s členem teamu a cheethunterem Marapav.
Setkáváme se s ním ve hře a zde na fóru. Někteří z nás na něj narazili při řešení problémů se hrou, s fórem, někteří pouze narazili.
Nyní máme možnost odložit colty, vyvětrat dým ze saloonu, nalít sklenku něčeho ostrého, nacpat dýmku míru a poklábosit.

Na začátek bych poprosil, aby se nám host představil.
[/SPOIL]

Já taky všechny zdravím. Začal jsi sice o chvíli dřív, ale dobře.

Mám se teda představit : Civilní jméno je Marek (z toho také z části můj nick), příjmení bych nechal pod rouškou tajemství. Je mi 39, ženatý, z Brna. Pracuji jako OSVČ v oblastí financí. Zbytek nechám na tazateli.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Jaké máte koníčky, sportoval jste někdy?
[/SPOIL]

Předešlu jednu věc, je tu zvykem, že si tu všichni tykají, takže pojďme si tykat. Vykání si užiju dost v práci. :D

Co se týče koníčků, tak je to sport, teď už jen povětšinou pasivně, tedy u TV, PC a vše kolem něj. Vzhledem k tomu, že dělám cheathuntera i na další hře od INNO, Divokých kmenech, tak mi na víc už čas nezbývá.

Aha, vynechal jsem půlku otázky. Ano sportoval, dokonce na vrcholové úrovni. Dělal jsem především atletiku, běžecké lyžování. Ale to když jsem byl hoooodně mladý, no a pak se mi už nějak nechtělo. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Děkuji za nabídku k tykání.
Máš nějaké oblíbené historické postavy z divokého západu?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Děkuji za nabídku k tykání.
Máš nějaké oblíbené historické postavy z divokého západu?
[/SPOIL]

Že bych měl vyloženě oblíbené postavy se říct nedá. Spíš bych to řekl tak, že jsem viděl spoustu krásných filmů s touto tématikou, ale nemám žádného TOP favorita.
 

DeletedUser11313

Guest
Sebral jsi mi další otázku, zkus si vzpomenout, který film z divokého západu, případně nějaká westernová filmová postava Tě nejvíc oslovili.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Sebral jsi mi další otázku, zkus si vzpomenout, který film z divokého západu, případně nějaká westernová filmová postava Tě nejvíc oslovili.
[/SPOIL]

Jeden film, asi i vzhledem k hereckému obsazení, mám opravdu rád, a to Butch Cassidy a Sundance Kid. Pak samozřejmě klasika jako Sedm statečných, série s Vinetouem.
 

DeletedUser11313

Guest
Tak to je opravdová klasika. Je tam i nádherná hudba. Když jsem u toho, jakou hudbu posloucháš, oslovuje Tě "country"?
 

DeletedUser11313

Guest
Máš nějaké westernové rekvizity, třeba klobouk, koně (nebo alespoň osla), laso, chatu ve westernovém stylu a pod. ?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Máš nějaké westernové rekvizity, třeba klobouk, koně (nebo alespoň osla), laso, chatu ve westernovém stylu a pod. ?
[/SPOIL]

Přiznávám, v tomto směru mám mezery. Jediné co bych možná někde u rodičů vyštrachal, je klobouk z dob mládí, kdy jsem jezdil na vandry.
 

DeletedUser11313

Guest
Čekal jsem foukací harmoniku ve stylu "Tenkrát na západě", na kterou hraješ při rozhodování o prohřešcích hráčů :-)
Jak jsi se k dostal k westu?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Čekal jsem foukací harmoniku ve stylu "Tenkrát na západě", na kterou hraješ při rozhodování o prohřešcích hráčů :-)
Jak jsi se k dostal k westu?
[/SPOIL]

Tou harmonikou bych zvládl max po někom hodit, zahrát nikoliv. :D

Jak jsem se dostal k Westu. Pokud si dobře pamatuji, tak ještě na počátku Divokých kmenů byly ve hře reklamy a jednou z nich byla West. A já osudově kliknul. :D Teď to možná vypadá, že toho lituju, ale není to tak. Nebýt těchto her, nepoznal bych spoustu super lidí.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Na kterých světech hraješ?
[/SPOIL]

No, ono je taky otázka, co to je hraješ?

Na S7 mám postavu a občas i něco dělá. Jinak se na tomto světě moc neděje. Zůstávám na něm asi z nostalgie, jelikož je to první svět, který jsem hrál po mé krátké odmlce.

Dále je to Arizona, na které se jen bavím. Nejsem ani ve městě a asi ani nebudu. Chci si tam žít klidným životem dobrodruha.

Částečně trochu aktivnější světy z mého pohledu jsou Buffalo a Colorado, i když tam to v poslední době taky trochu flákám, hlavně z pohledu účasti v bitvách. Tímto se svým spoluhráčům omlouvám, snad se to zlepší, bohužel den má jen 24 hodin. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Zahlédl jsem Tě i na Betě jako dobrodruha.
Hraješ spíš pro vlastní potěchu, nebo je hra spíše součástí Tvé činnosti cheathuntera? Co Tě na hře nejvíce baví (duely, úkoly, bitvy, ...)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Zahlédl jsem Tě i na Betě jako dobrodruha.
Hraješ spíš pro vlastní potěchu, nebo je hra spíše součástí Tvé činnosti cheathuntera? Co Tě na hře nejvíce baví (duely, úkoly, bitvy, ...)
[/SPOIL]

Na Betě jsi mě sice zahlédl, ale je to cca 3 dny co se mi postava smazala. :D

Hraju pro obojí. Určitě z pozice cheathuntera potřebuji být v obraze, ale taky mě hra, na rozdíl od mnoha jiných, opravdu baví.

Co se týče duelů, tak ty mě nikdy nebavily (nerad prohrávám :D), bitvy byly pro hru určitě oživením, ale pro mě to má nevýhodu, že je to spojeno s přesným časem (jinak to hold nejde). Takže opravdu nejvíc mě baví úkoly, trochu už jsem to nadnesl v předchozí odpovědi ohledně světů.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Co Tě vedlo k přihlášce do teamu?
[/SPOIL]

Jednak to, že mě hra hodně baví a s tím je úzce spojený i další důvod. Chtěl jsem být součástí těch, kteří hráčům pomáhají. I když tyto pohnutky byly především u DK, tady k tomu přispělo ještě to, že jsem přičichl k práci cheathuntera.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru