• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

1. cheethunter Marapav

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11313
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
* Omlouvám se za přerušení *

Blíží se konec oficiálnímu času, pokud budete oba dva chtít, můžete jej klidně přesáhnout.. :)
 

DeletedUser11313

Guest
Přístupy více hráčů na west z jedné IP adresy v rozporu s pravidly nejsou, přesto jsou takovéto přístupy v mnoha případech supportem za multiúčet považovány (nezpochybňuji skutečnost, že v mnoha a mnoha případech jde skutečně o multiúčty). Hráči tak mohou být trestáni za něco, co je pravidly povoleno (přístup více hráčů z jedné IP adresy) s odůvodněním, že jde o multiúčet a to i v případě, že tomu tak není. Myslíš, že to tak je v pořádku?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Přístupy více hráčů na west z jedné IP adresy v rozporu s pravidly nejsou, přesto jsou takovéto přístupy v mnoha případech supportem za multiúčet považovány (nezpochybňuji skutečnost, že v mnoha a mnoha případech jde skutečně o multiúčty). Hráči tak mohou být trestáni za něco, co je pravidly povoleno (přístup více hráčů z jedné IP adresy) s odůvodněním, že jde o multiúčet a to i v případě, že tomu tak není. Myslíš, že to tak je v pořádku?
[/SPOIL]

Celé co tu popisuješ vychází pouze z toho, že někteří nedokáží přiznat, že opravdu použili multiúčet a vinu za trest hází na nás. V pravidlech je napsáno, že lze hrát na jedné IP adrese s více účty, ale za daných podmínek, které jsou tam taktéž popsány. Pokud je kterákoliv z nich porušena, následuje trest. Nicméně systém má nástroje, kterými odhalíme multiúčet i bez porušení těchto ustanovení. Které to jsou z pochopitelných důvodů napsat nemůžu. Ale za každým svým rozhodnutím si stojím a pokud se zmýlím, dokážu chybu přiznat.
 

DeletedUser11313

Guest
IP adresa není identifikátorem subjektu, pouze identifikátorem přístupu "nějakého" subjektu (zjednodušeně řečeno "něco" projelo tunelem, víme kterým, víme odkud a kam, ale nevíme kdo to řídil). Jsi přesto přesvědčen, že jsi schopen odhalit "mulťáka" pouze pomocí IP? Pokud ano, zajímalo by mne, kolik "mulťáků" přistupujících na různé účty z různých IP adres (například na jeden účet z domova, na druhý z práce, na třetí z volné WiFi v okolí ...) jsi pomocí IP adresy dopadl. Já se domnívám že žádného.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
IP adresa není identifikátorem subjektu, pouze identifikátorem přístupu "nějakého" subjektu (zjednodušeně řečeno "něco" projelo tunelem, víme kterým, víme odkud a kam, ale nevíme kdo to řídil). Jsi přesto přesvědčen, že jsi schopen odhalit "mulťáka" pouze pomocí IP? Pokud ano, zajímalo by mne, kolik "mulťáků" přistupujících na různé účty z různých IP adres (například na jeden účet z domova, na druhý z práce, na třetí z volné WiFi v okolí ...) jsi pomocí IP adresy dopadl. Já se domnívám že žádného.
[/SPOIL]

Nikdy jsem neřekl, že IP adresa je jediný identifikátor k odhalení multiúčtů. IP adresa je pouze jeden z faktorů, které napovídají, že by se mohlo jednat o multiúčet. Takže zjednodušeně řečeno, neodhalujeme multi účty jen podle IP adresy, prostě pomocí drobných střípků poskládáme celé zrcadlo.
 

DeletedUser11313

Guest
Tvoje rozhodování může být v některých případech rozhodováním o životě a smrti virtuální postavy. Dokázal by jsi v reálném životě jako soudce rozhodovat na základě IP adresy stejně (pověsit, týden bez jídla atd.) ?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Tvoje rozhodování může být v některých případech rozhodováním o životě a smrti virtuální postavy. Dokázal by jsi v reálném životě jako soudce rozhodovat na základě IP adresy stejně (pověsit, týden bez jídla atd.) ?
[/SPOIL]

Na to už jsem v podstatě odpověděl v předešlém případě, stejně jako v reálném světě neodsuzujeme na základě jednoho důkazu.
 

DeletedUser11313

Guest
Kdyby jsi mohl na The Westu změnit jednu jedinou věc, která by to byla?
Kdyby jsi potkal kouzelného kovboje, který by Ti splnil tři prání, jak by jsi s nimi naložil?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Kdyby jsi mohl na The Westu změnit jednu jedinou věc, která by to byla?
Kdyby jsi potkal kouzelného kovboje, který by Ti splnil tři prání, jak by jste s nimi naložil?
[/SPOIL]

Jednu jedinou věc? Kdybych měl tu moc a mohl změnit přístup a myšlení některých hráčů. Tedy, aby k Westu přistupovali jako ke hře a ne jako by šlo o život. Teď to ani tak nemyslím z pohledu na ně jako cheathuntera, ale jako hráče.

Tři přání?

1) Aby všichni hráli čestně a bavili se hrou.
2) Aby se změnila celková situace v našem státě
3) Třetí bych si nechal pro sebe :D
 

DeletedUser11313

Guest
Dýmka pomalu vyhasíná, doufám že grill byl stravitelný. Přeju Ti, ať toho kouzelného kovboje opravdu potkáš a za sebe a za ostatní hráče Ti děkuju za upřimné odpovědí.
Co by jsi závěrem hráčům vzkázal?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Dýmka pomalu vyhasíná, doufám že grill byl stravitelný. Přeju Ti, ať toho kouzelného kovboje opravdu potkáš a za sebe a za ostatní hráče Ti děkuju za upřimné odpovědí.
Co by jsi závěrem hráčům vzkázal?
[/SPOIL]

Gril byl stravitelný, škoda že z něj nevypadlo kousek masa. :D

Co bych jim vzkázal. Jednak to, co už jsem napsal dříve, je to jen hra, kterou se máte bavit. A ještě něco částečně osobního. Byl bych radši, kdybych nikoho nemusel trestat, nemám radost z toho, že jsem někoho potrestal, mám radost z toho, že jsem umožnil těm, co hrají dle pravidel, mít o dalšího nepoctivce míň. A možná ještě jednu věc, dorazte na sraz, až bude, kdo ho zažili, určitě potvrdí, že je to super.

Přeji všem krásnou dobrou noc a zbytek víkendu.
 

DeletedUser11313

Guest
Pro své dotazy jsem hledal inspiraci od mnoha hráčů, zvláštní poděkování patří
Adam108, rommel IIII., Lee Kershaw, lord vitek, micenec, krtek700, Bonehead, merlinos, majky.20, Don Camillo, Zloduška
a samozřejmě i dalším, za otázky pro tuto debatu jim děkuji a omlouvám se těm, na jejichž dotazy nedošlo. Jistě bude v budoucnu další příležitost je položit.
Marapav děkuji za příjemné pobafání (u) dýmky míru. Jistě ho práce cheethuntera baví, já mu ale i tak přeji, ať je jako cheethunter bez práce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já Tobě taky děkuji za pobafání a pokud budete chtít, není problém někdy odpovědět na další dotazy. Nejdříve ale dáme příležitost dalším.

já mu ale i tak přeji, ať je jako cheethunter bez práce.

Možná mi to někteří nevěří, ale i já si to přeji. Bohužel je to jedno z dalších nesplnitelných přání. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru