• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

1. cheethunter Marapav

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11313
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11313

Guest
Že máš zkušenosti z DK se obecně ví, splnily se Tvoje představy o práci v teamu the-west a pomohly Ti zkušenosti z DK?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Že máš zkušenosti z DK se obecně ví, splnily se Tvoje představy o práci v teamu the-west a pomohly Ti zkušenosti z DK?
[/SPOIL]

Moje představy se určitě splnily a zkušenosti z DK mi pomohly, jelikož systém je velmi podobný, což je s podivem, když je pro hry stejné firmy.
 

DeletedUser11313

Guest
Jaký Tě potkal při práci v teamu největší problém?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Jaký Tě potkal při práci v teamu největší problém?
[/SPOIL]

Nemůžu říct, že bych musel řešit někdy nějaký velmi závažný problém. Asi největší problém v současné době je ten, že jsme cheathunteři pouze dva a tím pádem se některým dostane odpovědi později, než by chtěli a žádali.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Jaký nejhloupější případ jste museli řešit?
[/SPOIL]

Nemůžu z pochopitelných důvodů říct nějaký konkrétní případ, můžu pouze říct, že výmluvy některých hráčů jsou někdy k zaznamenání a k publikování tak někdy na silvestra. Takže s hloupostí se setkáváme stejně jako všichni a všude.
 

DeletedUser11313

Guest
Máš v rukávu nějakou publikovatelnou "veselou historku z natáčení", samozřejmě v anonymní podobě?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Máš v rukávu nějakou publikovatelnou "veselou historku z natáčení", samozřejmě v anonymní podobě?
[/SPOIL]

Vzal jsem si triko s krátkým rukávem, takže všechny vypadly. Musel bych vzpomínat a přemýšlet a už by se asi na žádnou otázku nedostalo. :D
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
S jakými problémy se na Tebe mohou hráči obrátit?
[/SPOIL]

Se vším co se týče hry, pochopitelně co se týče prohřešků a trestů jen a pouze přes ticket systém. Na ostatní věci se mě můžou hráči ptát i ve hře, ale to mě musí nejdřív zastihnout. Většinou mám sice hru spuštěnou, ale dělám něco jiného nebo ani nejsem u PC, takže ani nepostřehnu, že mi někdo psal. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Když máš to krátké triko a padá tma, je třeba přiložit a rozfoukat oheň, je čas na gril.
Můžeš přiblížit, jakým způsobem probíhá spolupráce/komunikace mezi InnoGames a českým týmem? Ptají se vás na vaše názory ohledně hry a na názory českých hráčů? Nebo posíláte sami své postřehy a připomínky, buď vaše vlastní nebo inspirované tímto fórem? Nebo převažuje jen jednosměrná komunikace, např. že dostáváte informace, že něco bude nahrané a dostanete seznam změn ke zveřejnění?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Když máš to krátké triko a padá tma, je třeba přiložit a rozfoukat oheň, je čas na gril.
Můžeš přiblížit, jakým způsobem probíhá spolupráce/komunikace mezi InnoGames a českým týmem? Ptají se vás na vaše názory ohledně hry a na názory českých hráčů? Nebo posíláte sami své postřehy a připomínky, buď vaše vlastní nebo inspirované tímto fórem? Nebo převažuje jen jednosměrná komunikace, např. že dostáváte informace, že něco bude nahrané a dostanete seznam změn ke zveřejnění?
[/SPOIL]

V tomto směru Tebe i ostatní zklamu, protože tohle jde absolutně mimo mě. Toto řeší sama administrátorka ve spolupráci, pokud se nepletu, s Darling. Takže na toto nemůžu dát plnohodnotnou odpověď.
 

DeletedUser11313

Guest
Ze své pozice se setkáváš s mnoha typy prohřešků hráču, došlo k nějakým změnám od doby kdy jsi nastoupil do funkce do dnešních dnů? (Četnost, typ prohřešků..liší se to, zůstalo to stejné jako dřív, nebo snad ... bojím se to říct ... jsme my hráči čím dál tím horší ?)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Ze sve pozice se setkáváte s mnoha typy prohřešků hráču, došlo k nějakým změnám od doby kdy jsi nastoupil do funkce do dnešních dnu? (Četnost, typ prohřešků..liší se to, zůstalo to stejné jako dřív, nebo snad ... bojím se to říct ... jsme my hráči čím dál tím horší ?)
[/SPOIL]

Asi bych to tak tipoval, že je to pořád stejné. Asi jediné co se mění, respektive objevuje nové, jsou výmluvy. Je pochopitelné, že nejsme schopni sami odhalit všechny, kteří hrají proti pravidlům, k tomu potřebujeme vás hráče, kteří podle těch pravidel hrajete a nechcete, aby někdo jiným získával výhodu porušováním pravidel.

Pak asi co je taky nové, je to, že s příchodem updatů se mnohdy někteří hráči *****ují ( to neprošlo, tak přistupují) k různým nekalým praktikám. Takže stejně jako to funguje s viry a antiviry, fungujeme i my. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Jaké používáš prostředky, scripty, od provozovatele hry či vlastní, programuješ si vlastní aplikace a pokud ano, jaký jazyk používáš ?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Jaké používáš prostředky, scripty, od provozovatele hry či vlastní, programuješ si vlastní aplikace a pokud ano, jaký jazyk používáš ?
[/SPOIL]

Co se týče scriptů a podobných nástrojů, jsem odkázán na ostatní, pro mě je to španělská vesnice. :D Co se týče programování, tak to taky ani náhodou. Počítám se sice mezi zdatné uživatele PC, ale programovat neumím. Jediné co se tomu aspoň trochu blíží jsou makra v Excelu, ale to tu moc využitelné není. :D

Při této příležitosti bych rád, tady se to totiž může, poděkoval Peetemu a Abedymu za jejich stránky tw-db.info, které určitě nejen mě moc pomáhají.
 

DeletedUser11313

Guest
Podařilo se Ti někdy odhalit tzv.boty (autoit apod.)?
 

DeletedUser11313

Guest
Blahopřeju, to je dobrej úlovek.

Jedním z problémů her jako je the-west jsou multiúčty. Kolik zhruba tzv. "mulťáků" jsi ve westu "odhalil" ?
Neděsíš se jako cheethunter předpokládaného spojování světů, či migrace mezi světy ?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Blahopřeju, to je dobrej úlovek.

Jedním z problémů her jako je the-west jsou multiúčty. Kolik zhruba tzv. "mulťáků" jsi ve westu "odhalil" ?
Neděsíš se jako cheethunter předpokládaného spojování světů, či migrace mezi světy ?
[/SPOIL]

Bylo jich už hodně, určitě stovky, ne-li tisíce.

Co se týče spojování světů, tak stejně jako vy ještě nemáme zcela úplné informace jak to bude probíhat, tedy hlavně nevíme přesně, jak to bude proti těmto záležitostem ošetřeno. Takže zatím mě to nechává chladným a budu rád, když to tak zůstane.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru